Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 12:28:25
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445972 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #270 kedy: 16. Marec , 2009, 13:59:02 »

vola sa  "Salò o le 120 giornate di Sodoma"  najnechutnejsi taliansky film, bol dlhe roky zakazany v mnohich krajinach a producenta dokonca aj zatvorili...
podla mna je to uplny odpad, napad nie je zly ale celkova produkcia a rezia stoji za hovno, ide tam len cisto o to maximalne znechutit divaka a to sa im aj velmi dobre podarilo. ja co som v zivote nemal problem pozriet akykolvek film som tento stopol a vymazal v polovici.
Zelam prijemny zazitok pri sledovani tohoto filmu  Bavím sa skvele  Na zdravie!
o tomto filme som len pocuval od kamarata, a mal som pocit ze sa dogrcam.. Bleee
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #271 kedy: 16. Marec , 2009, 14:00:29 »

chapal by som to, keby sa to vezme ako reakcia na vojnu. Maximalne zobrazit absurdnosti doby. V podstate to iste robili aj basnici, lebo to bol mozno jeden z mala sposobov ako na to poukazat. Ale znesem veru všetko ale toto si netrufam, toto je facka  ?§!. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #272 kedy: 16. Marec , 2009, 14:05:20 »

chapal by som to, keby sa to vezme ako reakcia na vojnu. Maximalne zobrazit absurdnosti doby. V podstate to iste robili aj basnici, lebo to bol mozno jeden z mala sposobov ako na to poukazat. Ale znesem veru všetko ale toto si netrufam, toto je facka  ?§!. Bavím sa skvele

ja som presvedceny ze toto je fantasy, takito ludia nemozu existovat, aspon nie v takom spolocenstve jak v Salo  Bavím sa skvele  asi tomu este dam sancu a stiahnem druhy krat  Bavím sa skvele  kludne to pozri, das to  Bavím sa skvele   len to nepozerajte s priatelkami ha ha ha
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #273 kedy: 16. Marec , 2009, 14:12:08 »

ja som presvedceny ze toto je fantasy, takito ludia nemozu existovat, aspon nie v takom spolocenstve jak v Salo  Bavím sa skvele  asi tomu este dam sancu a stiahnem druhy krat  Bavím sa skvele  kludne to pozri, das to  Bavím sa skvele   len to nepozerajte s priatelkami ha ha ha

už taham :-D v najblizšej dobe kuknem, dneska na to nemam žaludok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #274 kedy: 16. Marec , 2009, 14:33:07 »

vola sa  "Salò o le 120 giornate di Sodoma"  najnechutnejsi taliansky film, bol dlhe roky zakazany v mnohich krajinach a producenta dokonca aj zatvorili...
podla mna je to uplny odpad, napad nie je zly ale celkova produkcia a rezia stoji za hovno, ide tam len cisto o to maximalne znechutit divaka a to sa im aj velmi dobre podarilo. ja co som v zivote nemal problem pozriet akykolvek film som tento stopol a vymazal v polovici.
Zelam prijemny zazitok pri sledovani tohoto filmu  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Ten film je nechutny a zaujimavy tym, ze tam nie je jedina kladna postava, jediny svetly moment. Vsetka ta mladez su tam len ako take babky, bez kusku sebaucty. Jediny kladny hrdnia je ten chalanisko, ktory v uvode filmu sa pokusi utiect a zastrelia ho. Ale henten komentar si pozriem :)
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #275 kedy: 16. Marec , 2009, 14:41:29 »

coze  ty si to dokazal pozriet?  Bavím sa skvele   mne na tom strasne vadilo to, ze tie obete boli uplne bez zivota - uvital by som nejake psychologicke pohlady na obete, nejake konverzacie medzi nimi, proste nieco aby bolo aspon jasne ze netrpia len vtedy ked prave jedia klince a stahuju ich z koze. spravanie obeti si neviem vysvetlit ani ako letargiu oni su uplne sterilni a bez zivota.. namiesto nekonecneho jedenia hovna tam mohli popracovat na tomto
Zaznamenané
urmo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372



WWW
« Odpoveď #276 kedy: 16. Marec , 2009, 14:58:03 »

coze  ty si to dokazal pozriet?  Bavím sa skvele   mne na tom strasne vadilo to, ze tie obete boli uplne bez zivota - uvital by som nejake psychologicke pohlady na obete, nejake konverzacie medzi nimi, proste nieco aby bolo aspon jasne ze netrpia len vtedy ked prave jedia klince a stahuju ich z koze. spravanie obeti si neviem vysvetlit ani ako letargiu oni su uplne sterilni a bez zivota.. namiesto nekonecneho jedenia hovna tam mohli popracovat na tomto

tak asi tam o to ani tak nejde, tam je priraz na tu brutalitu. Na prezivanie si treba čeknut niečo ine. Jedine prezivanie co si pamatam v podobnej bolo u Sartra. Cim viac ma to taha si to kuknut  ha ha ha
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #277 kedy: 16. Marec , 2009, 15:07:29 »

tak asi tam o to ani tak nejde, tam je priraz na tu brutalitu. Na prezivanie si treba čeknut niečo ine. Jedine prezivanie co si pamatam v podobnej bolo u Sartra. Cim viac ma to taha si to kuknut  ha ha ha

ak by obete ukazali viac "ludskejsie", nie ako obetne baranky prezivajuce len fyzicku bolest, ale trpiacich ludi so vztahmi medzi sebou, s rozlicnymi charaktermi, povahami a prezivanim, tak aj to nasilie pachane na nich by sa zdalo byt este brutalnejsie
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #278 kedy: 16. Marec , 2009, 15:30:22 »

Tak tento film je naozaj brutus. Je zalozeny na poviedkach Markiza de Sade. A pre zaujimavost, kratko po premiere bol reziser tohto filmu Pierre Paolo Passolini brutalne zavrazdeny... Popiskujem si
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #279 kedy: 16. Marec , 2009, 15:34:13 »

Tak tento film je naozaj brutus. Je zalozeny na poviedkach Markiza de Sade. A pre zaujimavost, kratko po premiere bol reziser tohto filmu Pierre Paolo Passolini brutalne zavrazdeny... Popiskujem si

ou, to som nevedel.. nevies nahodou kym a preco bol zavrazdeny?
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #280 kedy: 16. Marec , 2009, 15:37:25 »

ou, to som nevedel.. nevies nahodou kym a preco bol zavrazdeny?
http://www.csfd.cz/herec/3032-pasolini-pier-paolo/

Vidis dokonca este pred premierou :) Inak niektore jeho filmy su v pohode. Hlavne tie z "Trilogie zivota".
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #281 kedy: 16. Marec , 2009, 17:42:51 »

ja som presvedceny ze toto je fantasy, takito ludia nemozu existovat,

By si sa divil, kolko takych ludi existovalo a predviedli toho ovela viac. Trosku postuduj historiu. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #282 kedy: 16. Marec , 2009, 17:44:47 »

ou, to som nevedel.. nevies nahodou kym a preco bol zavrazdeny?

Udajne nejakym jeho byvalym milencom. Pasolini bol totiz homosexual a komunista. Pocul som aj verziu, ze ho zavrazdil nejaky krestansky fanatik, kedze Pasolini vytrvalo rypal do RKC.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #283 kedy: 16. Marec , 2009, 17:57:18 »

By si sa divil, kolko takych ludi existovalo a predviedli toho ovela viac. Trosku postuduj historiu. Žmurk

ja som skor pochyboval o tom, ze by sa niekde naslo pokope tolko gurmanov hovna  Bavím sa skvele
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #284 kedy: 16. Marec , 2009, 19:03:20 »

vola sa  "Salò o le 120 giornate di Sodoma"  najnechutnejsi taliansky film, bol dlhe roky zakazany v mnohich krajinach a producenta dokonca aj zatvorili...
podla mna je to uplny odpad, napad nie je zly ale celkova produkcia a rezia stoji za hovno, ide tam len cisto o to maximalne znechutit divaka a to sa im aj velmi dobre podarilo. ja co som v zivote nemal problem pozriet akykolvek film som tento stopol a vymazal v polovici.
Zelam prijemny zazitok pri sledovani tohoto filmu  Bavím sa skvele  Na zdravie!

a v com je ten film konkretne nechutny? ze tam jedia nutellu a tvaria sa,ze je to hovno?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.