Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 08:37:25
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 446296 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #330 kedy: 18. Marec , 2009, 15:29:51 »

scanner darkly bol super ulet!!! vynikajuci napad to bol.. miestami sa to tak prelinalo, ze som mal pocit ze co ja viem polka auta je kreslena a polka ozajstna.. vsetko sa tak zvlastne hybalo.. ano ludia.. je to o drogach ten film :D

pre mna to bolo uplne fiasko ten film, mal som pri tom pocit ze tou animaciou chceli "dohnat" zaujimavost, vedel by som si predstavit ten motiv ovela lepsie spracovany a dotiahnutejsi v detailoch
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #331 kedy: 18. Marec , 2009, 16:33:02 »

inak pozri si Minority report ak si nevidel..odporucam! Na zdravie!

Minority Report je kravina prezlecena za inteligentne sci-fi. odmysliac si, ako je to slizke (co je vacsina Spielbergovych filomv), tak to ma jednu zasadnu vaznu a neospravedlnitelnu dejovu logicku dieru, ktora inak zaujimavy namet uplne zraza na kolena.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #332 kedy: 18. Marec , 2009, 16:35:24 »

...trosicku na styl forresta gumpa :)


dik, usetril si mi prave cas :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #333 kedy: 18. Marec , 2009, 16:37:52 »

...

dobre sci fi toci aj Terry Gilliam - 12 opic  a uplne perfektny Brazil http://www.csfd.cz/film/3301-brazil/gallery/

Brazil by som sci-fi nenazval. skorej surrealisticke spracovanie Orvelloveho 1984. 12 opic je jasne :) . Gilliama sa inak oplati pozret celeho, ma sice slabsie filmy, ale v kazdom sa da najst vela zaujimaveho.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #334 kedy: 18. Marec , 2009, 16:40:09 »

atheysm - prave som si uvedomil, ze to vyzera, akoby som reagoval specialne na Teba. neber to tak, reagoval som podla nazvov filmov na tie filmy, az potom som si vsimol, ze su vsetky od Teba - sorry :)  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #335 kedy: 18. Marec , 2009, 16:41:43 »

kto mi vysvetli co take prevratne spravil Marlon Brando v Krstnom otcovi? ved tam mal len vedlajsiu ulohu a bol len v dvoch polkach dvoch casti myslim ci ako

tiez som sa nad tym zamyslal... on ten Godfather ma taku zvlastnu atmosferu, specificku a Brandon ju tam mozno najviac svojim herectvom dotvaral alebo neviem...
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #336 kedy: 18. Marec , 2009, 16:42:21 »

scanner darkly bol, pre mna dobry, film a animacie mi neprisla ako nieco, na co sa kladol najvacsi doraz, a nou sa vsetko dohanalo,
je to vsak vec na debatu
super film bol pre mna aj Stalker, ( Tarkowski  Zdravíčko ), kniha Strugackovci
Zaznamenané

mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #337 kedy: 18. Marec , 2009, 22:32:03 »

Scanner darkly je dobry, ale Stalker sa mi moc nelubil. Kniha je 100x lepsia.

Mne sa lubil celkom Deja Vu, aj ked stroj casu mi tam moc nesedel. Dune na pokracovanie podla knihy a stare sci-fi ako Logan's run, Soylent Green, Prey, Saturn 3, Silent Running, Galaxina, The Quiet Earth, The Last Starfighter, ...
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #338 kedy: 18. Marec , 2009, 22:34:31 »

paradna polska ''sci-fi'' komedia je    Seksmisja - http://www.csfd.cz/film/37898-sexmise-seksmisja/    Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Marec , 2009, 22:40:20 od traktor » Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #339 kedy: 18. Marec , 2009, 22:38:27 »

podla mna je GODFATHER totalna klasika a film s uplne svojskou atmosferou ja na neho teda nedam dopustit   Nezahrávaj sa
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #340 kedy: 18. Marec , 2009, 22:46:55 »

Radšej nebudem robiť nejaké porovnávanie knihy a filmu Stalker. Kniga sa aj mne páčila.
Ale Tarkowski sa mi paci, film tiez, mam rád  chut cigarety, aká bola po tomto filme, ja len doporočujem

Inak Bergman  a 7 pečať , taktiež môžte brať ako odporúčanie. Aj ked nie som znalcom filmov, ani žiadnym super ochutnávačom, napríklad všetci ospevujú Coffe and Cigarets ( jim J.) no mna to poväčšine nudilo , až na dve scénky
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #341 kedy: 18. Marec , 2009, 23:40:29 »

Dnes som si po dlhej dobe pozrel vyborny film Heat, odporucam. (Al Pacino, Robert DeNiro, Val Kilmer a podobne).
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #342 kedy: 19. Marec , 2009, 00:31:50 »

Dnes som si po dlhej dobe pozrel vyborny film Heat, odporucam. (Al Pacino, Robert DeNiro, Val Kilmer a podobne).

To som dostal na vianoce Bravooo
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #343 kedy: 19. Marec , 2009, 00:45:43 »

Minority Report je kravina prezlecena za inteligentne sci-fi. odmysliac si, ako je to slizke (co je vacsina Spielbergovych filomv), tak to ma jednu zasadnu vaznu a neospravedlnitelnu dejovu logicku dieru, ktora inak zaujimavy namet uplne zraza na kolena.
zas TAK zle to snad nebolo  Bavím sa skvele podla mna taka zabavovka na slusnej urovni. ked od toho clovek vela necaka, tak si myslim, ze je len milo prekvapeny. slizky bol hlavne koniec. ktora bola ta logicka diera v deji? pamatas si? lebo ja uz vobec...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #344 kedy: 19. Marec , 2009, 02:03:29 »

zas TAK zle to snad nebolo  Bavím sa skvele podla mna taka zabavovka na slusnej urovni. ked od toho clovek vela necaka, tak si myslim, ze je len milo prekvapeny. slizky bol hlavne koniec. ktora bola ta logicka diera v deji? pamatas si? lebo ja uz vobec...

uplne presne to nerozpisem, lebo by som si to musel pozriet este raz... ale princip bol v tom, ze malo to akoze kvazy sokujuci koniec, ked sa hlavny zloduch vyklubal z toho sefa toho oddelenia ci coho... rafinovane tam tahal za nitky, manipuloval, pripravoval vrazdu, nejaku aj spachal a hadaci o tom hovno vedeli. tak nejak... videl som to 2 razy, prvy raz som este trochu pochyboval, ze ci naozaj to bolo derave, ale po druhom vzhliadnuti v telke to tam nesedelo na 100%
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.