Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 23:22:51
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445903 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #375 kedy: 19. Marec , 2009, 18:28:05 »

hmmm..neviem ako to, nazvat....snad klenoty historie kinematografie a tie specialne efekty...  Bravooo taketo diela oceni skutocny fajnsmeker, tyto nimandi nevedia, co je kvalitna produkcia  Zdravíčko Na zdravie!
Na zdravie! Je to frajer
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #376 kedy: 19. Marec , 2009, 18:43:02 »

turkish je asi nejaky specialny zaner :)




nie nie, oni totiz nevedia dabovat zahranicne filmy lebo nikto nevie anglicky tak ich natacaju po vlastnom
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #377 kedy: 19. Marec , 2009, 19:14:04 »

nahodou ja mam rad trashove filmy a hlavne turecke odpady  Bavím sa skvele


a hlavne novy TOKIO GORE POLICE -

a filmy z produkcie TROMA ktory dokazali vyprodukovat rocne 50-100 filmom s absolutne nizkym rozpoctom
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #378 kedy: 19. Marec , 2009, 19:25:37 »

ja som bol raz aj s kamoskou na jednom filme na Artfilme v trencianskych tepliciach. bol to nizkorozpoctovy film a bol o ucebnici na leto. Dialogy toho filmy by sa dali napisat na listok od MHD, strihac to zrejme strihal v movie makeri a celemu filmu chybala zvukova stopa, respektive hudobny podklad... velky zazitok to bol.
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #379 kedy: 19. Marec , 2009, 19:38:59 »

ja sa na tom zabavim ze co vsetko je mozne spravit za par halierov  Bavím sa skvele

ale su niektore dost seriozne snimky nizkorozpoctove aby to nebolo len o tych fakt trashovych  Zdravíčko
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #380 kedy: 19. Marec , 2009, 19:50:16 »

ja som bol raz aj s kamoskou na jednom filme na Artfilme v trencianskych tepliciach. bol to nizkorozpoctovy film a bol o ucebnici na leto. Dialogy toho filmy by sa dali napisat na listok od MHD, strihac to zrejme strihal v movie makeri a celemu filmu chybala zvukova stopa, respektive hudobny podklad... velky zazitok to bol.
tam byva Joe...nieco na tom bude  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #381 kedy: 19. Marec , 2009, 20:52:00 »

Velmi odporucam, mal som pritom doslova husiu kozu v kine a to sa mi teda pri filmoch malokedy stava. Atmosfera bola uplne husta, ludia sedeli ako prikovani. A je tam aj riadne necakany vyvoj udalosti.  Zdravíčko
co je to za pasaka, ze nevie zfleku zaradit cislo vlastnej slapky. to ho nemal v mobile ked "zakaznik" volal? uplne zle  To co bolo? červená-von
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #382 kedy: 19. Marec , 2009, 20:57:06 »

co je to za pasaka, ze nevie zfleku zaradit cislo vlastnej slapky. to ho nemal v mobile ked "zakaznik" volal? uplne zle  To co bolo? červená-von

a hlavne ako moze korejsky film vychvalovat niekto kto neznasa korejske gitary  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #383 kedy: 19. Marec , 2009, 21:00:23 »

co je to za pasaka, ze nevie zfleku zaradit cislo vlastnej slapky. to ho nemal v mobile ked "zakaznik" volal? uplne zle  To co bolo? červená-von

Zakaznik volal z cisla slapky, ktore mal v mobile.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #384 kedy: 19. Marec , 2009, 21:26:40 »

Zakaznik volal z cisla slapky, ktore mal v mobile.  :)
tak teraz neviem, ci sa myli csfd alebo ty :)
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #385 kedy: 19. Marec , 2009, 21:45:52 »

tak teraz neviem, ci sa myli csfd alebo ty :)

Jezis, ty detailista. ha ha ha On ho v mobile mal, ale zakaznik volal pokial si pamatam slapke a nie jemu. Potom sa prostrednictvom cisla slapky nejako skontaktovali (pasak aj vrah/zakaznik, uz si nepamatam presne). Kukni si to radsej :), ma to fakt dobru atmosferu, ale aj par chyb.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #386 kedy: 19. Marec , 2009, 22:04:52 »

btw. dneska na CT2 -  23.15  super film ktory som tu uz spominal Brazil - http://www.csfd.cz/film/3301-brazil/
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #387 kedy: 20. Marec , 2009, 00:14:11 »

Nie, korejsky film z minuleho roku. Videl som to iba na medzinarodnom filmovom festivale co byva v Ba kazdy rok. Je to tiez thriller, ale velmi svojsky a velmi drsny s temnou a hrozivou atmosferou, aku v hollywoodskom filme nezazijes. Fakt silne a posobive. Bohuzial dokopy nikde o nom nic nie je.

http://www.cineville.sk/film.php?ID_movie=429

zadovážil som si ho a teraz som ho dopozeral. môžem dodať len:  Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Nechajte ma vydýchať Som metlak Som za vodou kámo Neser ma!  úplne najpopiči film čo som zatiaľ v roku 2009 videl. fakt  Zdravíčko Zdravíčko

úplný koniec zo starostom bol hodne ftipný  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Zacky.V
Hosť
« Odpoveď #388 kedy: 24. August , 2009, 16:21:20 »

komedia roka pre mna -   SEX DRIVE   Žmurk
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #389 kedy: 24. August , 2009, 16:45:12 »

moja skromna recenzia na Bratislava film: film o kokotoch, pre kokotov od kokotov, nic ine na to neviem povedat
Zaznamenané
Strán: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 23 otázok.