Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 11:38:44
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445967 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #435 kedy: 22. September , 2009, 21:56:31 »

Californication poznam ! strasna pecka, dobre hlasky a dobre hra tu jeho postavu, silno odporucam :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #436 kedy: 22. September , 2009, 22:02:44 »

Californication je vyborny serial, za par dni zacina tretia sezona  Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #437 kedy: 22. September , 2009, 22:03:39 »

Hole in my heart sa chystám pozrieť tiež, práve preto, že som čítala samé negatívne ohlasy Beeee
lulz, z tých WTF filmov som videla všetko okrem 3. a podľa komentáru som ani o nič neprišla (Stifler? omfg) a umiestnil sa aj Videodrome. w00t!
iba tak mimochodom, Andaluský pes ani nemal dávať zmysel - Dalí a ten režisér (prudko nezapamätatelné meno má) ho natočili na základe snov, čo sa im snívali.. inak celkovo nejaké mindfuckové filmy sú ešte aj Lost Highway, nejaké veci od Tarkovského, Fight Club (a vlastne od Finchera aj The Game) a Kurosawou Rashomon..


fight club neni mindfuck v pravom slova zmysle. ale s ostatným vymenovaným súhlasím :)

aj ty si úchylná, že ťa bavia hentaké jebnuté filmy? či to len ja a 5 ľudí tu na fóre?

a keď spomínaš tarkovskeho, tak všetkým silno odporúčam film STALKER. pri tom filme som mal strašne nevysvetliteľný pocit niečoho, čo neviem pomenovať  Bavím sa skvele


« Posledná zmena: 22. September , 2009, 22:05:01 od johnzo » Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #438 kedy: 22. September , 2009, 22:10:29 »



a keď spomínaš tarkovskeho, tak všetkým silno odporúčam film STALKER. pri tom filme som mal strašne nevysvetliteľný pocit niečoho, čo neviem pomenovať  Bavím sa skvele




Stalker je vyborny , len som to pozeral asi tri dni vzdy po kuskoch :).

Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #439 kedy: 22. September , 2009, 22:12:42 »

Stalker je vyborny , len som to pozeral asi tri dni vzdy po kuskoch :).



ja som to pozeral asi 5 krát, ale iba dva krát som dokončil. dva krát som zaspal, raz som to pozeral s kamarátom ktorého to nebavilo.

každopádne jeden z mála filmov, pri kt. je človek s otvorenou hubou a je mu fakt divne.  Zdravíčko
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #440 kedy: 22. September , 2009, 22:12:50 »

pri tom filme som mal strašne nevysvetliteľný pocit niečoho, čo neviem pomenovať  Bavím sa skvele


zapcha to nebola? treba skusit pridat viac vlakniny do stravy, to sa obcas cloveku tak javi ako vnutorny tlak.. aj acidofilne mlieko je fajn, to sa ti kakina smykne raz dva dole briezkom
Zaznamenané

vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #441 kedy: 22. September , 2009, 22:15:48 »

suhlasim,co sa tyka stalkera aj vyssie menovanych lynchov a dalí-ov (ten druhy sa volal buňuel  Som frajerNa zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #442 kedy: 22. September , 2009, 22:16:25 »

zapcha to nebola? treba skusit pridat viac vlakniny do stravy, to sa obcas cloveku tak javi ako vnutorny tlak.. aj acidofilne mlieko je fajn, to sa ti kakina smykne raz dva dole briezkom
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #443 kedy: 22. September , 2009, 22:19:26 »

karol... niečo podobné ako teraz som zažil keď som rozbaloval tvoj balíček...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
mancer
nováčik
*
Príspevkov: 46


I'm a n00b


« Odpoveď #444 kedy: 22. September , 2009, 22:20:13 »

suhlasim,co sa tyka stalkera aj vyssie menovanych lynchov a dalí-ov (ten druhy sa volal buňuel  Som frajerNa zdravie!
thanks  Zdravíčko

fight club neni mindfuck v pravom slova zmysle. ale s ostatným vymenovaným súhlasím :)

aj ty si úchylná, že ťa bavia hentaké jebnuté filmy? či to len ja a 5 ľudí tu na fóre?

a keď spomínaš tarkovskeho, tak všetkým silno odporúčam film STALKER. pri tom filme som mal strašne nevysvetliteľný pocit niečoho, čo neviem pomenovať  Bavím sa skvele



hmm.. asi hej (nie si prvý, kto mi to povedal), ale je to lepšie, ako sa pozerať na filmy typu American Pie a hovoriť si "wow, tak toto je najlepší film na svete" (pár takýchto ludí poznám, aj keď neuctievajú až také extrémy ako prci prci, ale niečo na tej úrovni xDD) ..
Stalker mám od neho úplne najradšej, to je masaker :) ja zas odporúčam Solyaris - ma napadlo kvôli tomu, že sa spomínalo sci-fi
Zaznamenané

It seems these days the weaker ones survive
What an awful way to find out you're alive
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #445 kedy: 22. September , 2009, 22:22:59 »

thanks  Zdravíčko


hmm.. asi hej (nie si prvý, kto mi to povedal), ale je to lepšie, ako sa pozerať na filmy typu American Pie a hovoriť si "wow, tak toto je najlepší film na svete" (pár takýchto ludí poznám, aj keď neuctievajú až také extrémy ako prci prci, ale niečo na tej úrovni xDD) ..
Stalker mám od neho úplne najradšej, to je masaker :) ja zas odporúčam Solyaris - ma napadlo kvôli tomu, že sa spomínalo sci-fi

 Cmuk chlapci jediné dobré filmy čo videli moji známi sú tie, ktoré videli u mňa a nepovažujú ich za dobré filmy.

a solaris sa mi vála na starom disku, ktorý už nefunguje. vždy som si ho odkladal na neskôr.  Smútim
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #446 kedy: 22. September , 2009, 22:24:19 »

2bigbadbrad: Blade Runner je asi to najlepšie čo môžem odporúčiť, ale to zrejme poznáš
alebo Metropolis, síce "trošičku" staršie, ale dobé.. a iné sci-fi čo by stáli za pozretie aj tak nepoznám Beeee


Blade runner je aj pre mna bezkonkurecne najlepsie sci fi, mozem to pozerat hocikedy, tesim sa ze to coskoro bude aj na bluray.

Zo scifi snad este prvy Matrix sa da pozerat, pripadne serial Battlestar Galactica (ten novy, nie ta starina), Alien, Aliens a The Abyss.
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #447 kedy: 22. September , 2009, 22:27:08 »

alebo duna od lyncha. dosť oldschool, ale silno neodporúčam ľuďom čo čítali knihu. budú sklamaní.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #448 kedy: 22. September , 2009, 22:42:26 »

zatial som videl vsetky sci-fi co ste tu vymenovali :) a solaris som videl ale tu novu s Clooneym, bolo to dobre :) Stalker siel davnejsie na stv2 ale nesledoval som to moc.
Zaznamenané
mancer
nováčik
*
Príspevkov: 46


I'm a n00b


« Odpoveď #449 kedy: 22. September , 2009, 22:57:48 »

zatial som videl vsetky sci-fi co ste tu vymenovali :) a solaris som videl ale tu novu s Clooneym, bolo to dobre :) Stalker siel davnejsie na stv2 ale nesledoval som to moc.

na stv2 chodia skvelé filmy, asi pred rokom som tam dokonca videla 7 samurajov od Kurosawu  Fuuha zíram
a k tej Dune.. má zmysel si prečítať knihu, keď som už film videla? Nejak ma to láka  Popiskujem si
Zaznamenané

It seems these days the weaker ones survive
What an awful way to find out you're alive
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.