Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 12:48:51
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445854 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mancer
nováčik
*
Príspevkov: 46


I'm a n00b


« Odpoveď #600 kedy: 28. September , 2009, 15:21:58 »

Iste, kazdy ten film moze brat uplne inak. Mna nadchli zabery, atmosfera.

 Je to frajer
Zaznamenané

It seems these days the weaker ones survive
What an awful way to find out you're alive
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #601 kedy: 28. September , 2009, 15:23:12 »

Je to frajer

len nebud taka hrrr s tym Branom... si tu nejako moc idete po ruke, hm ?  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #602 kedy: 28. September , 2009, 15:24:40 »

mancer daj si prosim prec ten blikajuci avatar. vdaka
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #603 kedy: 28. September , 2009, 16:22:06 »

len nebud taka hrrr s tym Branom... si tu nejako moc idete po ruke, hm ?  Bacha na vec kamo!

Zavidis, co?  Žmurk Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #604 kedy: 28. September , 2009, 17:21:14 »

Iste, kazdy ten film moze brat uplne inak. Mna nadchli zabery, atmosfera.

jou. gratulujem.  Na zdravie! hentaké industrial noir môžem. sorry za moju definíciu, ale neviem jak to inak neinfantílne napísať
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #605 kedy: 29. September , 2009, 00:36:29 »

dopozeral som teraz andel exit. neviem či je to kokotina alebo super film, každopádne jedno z toho určite.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #606 kedy: 05. Október , 2009, 08:26:13 »

http://www.csfd.cz/film/257869-district-9/
http://www.csfd.cz/film/232884-cloverfield/
hm?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #607 kedy: 05. Október , 2009, 09:11:38 »

cloverfield je hrozna pucovina.. tvari sa to ako velmi inteligentny film ale je to cele zbabele, lebo v celom filme sa clovek nedozvie o co vlastne islo a kde sa ta godzilla vlastne vzala.. tym padom autor nemusel riesit tu zakladnu vec - pointa a vysvetlenie o co vlastne dpc ide :D
district 9 - prva polovica filmu je nuda, v druhej je trocha akcie, celkovo dost cliche - clovek a emzak sa spriatelia lebo clovek je geneticky pozmeneny a je stvancom medzi vlastnymi. utechu hlada u tvor, ktoreho tvar napadne pripomina zenske prirodzenie ( aj kyslostou a vlhkostou) ..po dlhej dobe ale konecne nejake sci fi
ja odporucam film bucket list s morganom freemanom a jackom nicholsonom.. mily pribeh o 2 typkoch ktorym diagnostikuju raka. maju pol roka zivota a spisu si zoznam co chcu este stihnut porobit. tiez miestami cliche frazy ale malo to nieco do seba..
Zaznamenané

vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #608 kedy: 05. Október , 2009, 09:59:00 »

cloverfield je hrozna pucovina.. tvari sa to ako velmi inteligentny film ale je to cele zbabele, lebo v celom filme sa clovek nedozvie o co vlastne islo a kde sa ta godzilla vlastne vzala.. tym padom autor nemusel riesit tu zakladnu vec - pointa a vysvetlenie o co vlastne dpc ide :D
district 9 - prva polovica filmu je nuda, v druhej je trocha akcie, celkovo dost cliche - clovek a emzak sa spriatelia lebo clovek je geneticky pozmeneny a je stvancom medzi vlastnymi. utechu hlada u tvor, ktoreho tvar napadne pripomina zenske prirodzenie ( aj kyslostou a vlhkostou) ..po dlhej dobe ale konecne nejake sci fi
ja odporucam film bucket list s morganom freemanom a jackom nicholsonom.. mily pribeh o 2 typkoch ktorym diagnostikuju raka. maju pol roka zivota a spisu si zoznam co chcu este stihnut porobit. tiez miestami cliche frazy ale malo to nieco do seba..
dik za rozbor,obidva filmy som kukol tak do polky ale ten district sa mi lubil vac..cloverfield ale moze byt v kine celkom pecka nie?
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #609 kedy: 22. Október , 2009, 00:45:26 »

dnes som pozrel moj oblubeny film Rok dabla - ma to aj skvely soundtrack a paradne hlasky ..."- Co se vam na piti nejvic libi? -Ten klid, ten mir , takova ta velka pohoda, kdy clovek lezi ozraly na zemi a ted to vsecko ten klid a mir do neho vstoupi a je tam clovek rozplacly a je stredem vesmiru"

pre tych kdo nemaju radi Nohavicu a Cechomor asi nic moc film, ale pre mna kult Bravooo
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #610 kedy: 22. Október , 2009, 15:33:27 »

same sracky tu propagujete, uz sa na to neda kukat, musim vam nieco normalne doporucit  Bavím sa skvele

tazko urcit nejake poradie, vsetko su skvosty, ale skusim cislo jedna: http://www.imdb.com/title/tt0102293/#comment
len tesne cislo dva: http://www.kinema.sk/trailerdetail.asp?id=790 odporucam nekukat trailer, ale rovno cely film
cislo tri, pozor! seagal A zombici, to je proste povinnost: http://www.imdb.com/title/tt1194271/
cislo styri uz je postarsia vec, ale myslim, ze stale dokaze oslnit: http://www.imdb.com/title/tt0111552/

tak... potom povedzte ako sa lubilo  Na zdravie!
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #611 kedy: 22. Október , 2009, 15:34:47 »

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Riki-Oh nieeee, dal si inak same specialitky to musim fakt podporit, treba to vidiet..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #612 kedy: 22. Október , 2009, 15:36:38 »

tebe musi uplne jebat iggy
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #613 kedy: 22. Október , 2009, 15:37:04 »

tebe musi uplne jebat iggy
podla mna tebe musi uplne jebat rastis
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #614 kedy: 22. Október , 2009, 15:37:36 »

podla mna tebe musi uplne jebat rastis

ale iba podla teba a to sa nerata  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.