Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 13:38:19
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445858 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #660 kedy: 04. Január , 2010, 13:13:55 »

jak si stihol vsetky 3 ? isli nejako sucasne naraz. Tango s komarmi bola bezobsazna chujovina. uniklo mi prvych 5 minut, ale ja som sa do konca filmu nechytil, ze o com to bolo. + otrasny predabovany zvuk, kde vsetko vcetne exterierov znelo z hrnca a herci si sami do vlastnych hub netriafali repliky.
stihol som ich nasledovne :) : Zeny isli prve o 20:15, ked skoncili, zacal Polcas rozpadu a nejako sucasne s nim isli Komare. Komare som nahral a tie dva pozrel. Az potom som sa nasral, ze som nedal nahravat Polcas, lebo bol zo vsetkych jednoznacne najlepsi. Prave citam vasnive diskusie na Kineme spred 2 rokov o Polcase. Niektori ludia su tam naramne nepsravodlivi. Jednoznacne pribeh sfilmovany technicky vyborne (vraj na material tesne pred expiraciou), hudba film posuvala a krasne podfarbovala (jednicka s hviezdickou pre ariu s akymsi modernym nasamplovanym podkladom, az mi mraz behal po chrbte), skveli herci, pribeh, co mal grady a skocil dostatocne sokujuco... je mi jasne, ze bezna produkcia v zahranici ma takychto filmov dost (bolo to dost nemecky klipovite), ale na Sk produkciu to bolo super.
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #661 kedy: 04. Január , 2010, 13:15:12 »

http://www.csfd.cz/film/235343-polocas-rozpadu-polcas-rozpadu/ ... ... hm.

za poslednych 10 rokov sa predsa len cosi lepsie da najst  Žmurk
na to sa kludne vyser a pozri si film. Urob si nazor sam
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #662 kedy: 04. Január , 2010, 13:20:28 »

na to sa kludne vyser a pozri si film. Urob si nazor sam

obraz si viem spravit ked si precitam hlavne tie slabe hodnotenia  Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #663 kedy: 04. Január , 2010, 13:22:28 »

to su take slabe a trapne filmy ako umenie na zlatom slaviku  :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #664 kedy: 04. Január , 2010, 13:25:10 »

da sa niekde stiahnut Huh!?? som nan zvedavy ale mam zleho tušaka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #665 kedy: 04. Január , 2010, 13:26:24 »

obraz si viem spravit ked si precitam hlavne tie slabe hodnotenia  Na zdravie!
tie hodnotenia su hodnotenia debilov. Teraz som to cital. Ked si vsimnes, takmer nikto z tych negativnych "recenzentov" nenapise nieco konkretne, len vseobecne v style:"Mozaika o vztazích mezi generacemi se rozsypala do spousty umělých hrdinů a všudypřítomného sexu", co je blud. Sexu, v porovnani s dnesnymi filmami je uboho malo, a to co tam je, je OK, uplne prirodzene a len pre ilustraciu toho, co ma byt povedane v kontexte pribehu. Dalsi idiot: "(Kinovýdělky v ČR: 44 633 Kč, počet diváků v ČR: 346)". Neviem, co tym chcel povedat ten genius... o dalsich recenzentoch sa vyjadrovat nebudem, je tam jeden jediny, ako pozeram, ktory to tak, alebo onak rozobral,a ja mu nazor neberiem. Na Kineme je diskusia aj s kameramanom...je mi luto, ak niektori idioti znechucuju aj tvorcov. Film je naozaj dobry, aj ked netvrdim, ze bez chyb...mimochodom prvotina Vlada Fischera, ktoremu touto cestou uprimne gratulujem

Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #666 kedy: 04. Január , 2010, 13:32:44 »

da sa niekde stiahnut Huh!?? som nan zvedavy ale mam zleho tušaka  Bavím sa skvele
podla mna sa nemusis obavat. Ja som velky spachtos a uz o pol desiatej som chcel zalahnut, po tej brecke "Zeny mojho muza", co bola uplna bludna zlepenina nezmyslov a chabych pokusov nieco povedat. Ked som videl zaciatok Polcasu, tak som hned zbystril pozornost a vydrzal bez problemov az do 23:15. Od zaciatku do konca sa clovek nenudi a vidi nieco, co v slovenskom filme plnom Jakubiskovych zle postsynchronizovanych bludov, nevidiet. A to prosim, bola prvotina rezisera. Film ide plnou parou vpred od zaciatku do konca. Mozme sa sporit, ci tam boli, alebo neboli hluche momenty, ci nedopovedane veci, ale vcelku to bol super pocin.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #667 kedy: 04. Január , 2010, 13:35:10 »

tie hodnotenia su hodnotenia debilov. Teraz som to cital. Ked si vsimnes, takmer nikto z tych negativnych "recenzentov" nenapise nieco konkretne, len vseobecne v style:"Mozaika o vztazích mezi generacemi se rozsypala do spousty umělých hrdinů a všudypřítomného sexu", co je blud. Sexu, v porovnani s dnesnymi filmami je uboho malo, a to co tam je, je OK, uplne prirodzene a len pre ilustraciu toho, co ma byt povedane v kontexte pribehu. Dalsi idiot: "(Kinovýdělky v ČR: 44 633 Kč, počet diváků v ČR: 346)". Neviem, co tym chcel povedat ten genius... o dalsich recenzentoch sa vyjadrovat nebudem, je tam jeden jediny, ako pozeram, ktory to tak, alebo onak rozobral,a ja mu nazor neberiem. Na Kineme je diskusia aj s kameramanom...je mi luto, ak niektori idioti znechucuju aj tvorcov. Film je naozaj dobry, aj ked netvrdim, ze bez chyb...mimochodom prvotina Vlada Fischera, ktoremu touto cestou uprimne gratulujem



moje sukromne hodnotenia sa s tymi csfd tak na 90% kryju :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #668 kedy: 04. Január , 2010, 13:36:15 »

...v slovenskom filme plnom Jakubiskovych zle postsynchronizovanych bludov...

ktore filmy mas na mysli ?
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #669 kedy: 04. Január , 2010, 13:41:45 »

ktore filmy mas na mysli ?

Jakubisko ma nejaky zvlastny "tik": je jasne, ze filmy ma robene s postsynchronom, cize su robene stylom, ze texty su znova nahovorene tymi istymi hercami, alebo dabovane inymi. Vysledok u tohto tvorcu je vzdy velmi, ale velmi nezrozumitelny...to som si myslel, ze je to skor chyba zaciatocnika, ale on sa od 60-tych rokov nezlepsil a vzdy je sucast "cara" jeho filmov, tipujem, ze dodnes (Bathory som nevidel, ale ani po tom velmi netuzim). Beriem ho ako umelca a za klucove povazujem jeho vyjadrenie, ze on rozmysla nie v dialogocg a situaciach ale skor vytvarne, v obrazoch. Bud je to jeho zamer, alebo neodpustitelne podcenenie filmu ako takeho. Vzdy je to naoniec chaos, a to som uz videl mnohe umelecke filmy, ktore sa zlozitejsie vyjadrovali.
Ty si Polcas videl, alebo si robis dojem fakt z tych nezmyslov na CSFD? Lebo to si na omyle, upozornujem ta :) Vazne. Je to moderny a naslapany film.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #670 kedy: 04. Január , 2010, 13:44:09 »

idem ho rovno piratit, ale jak to bude kravina, tak si dam do podpisu, ze jangviner nema na filmy vkus  Bavím sa skvele
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #671 kedy: 04. Január , 2010, 13:45:01 »

to je ordinacia v ruzovej zahrade. kroner hra vo vsetkych picovinach co su v telke. 5 hercov hra v 10tich  soap shity  movies dokola na cele s mladou a krasnou pani zdenkou
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #672 kedy: 04. Január , 2010, 13:46:01 »

Ak boli vo svetovej kinematografii akymisi medznikmi moderneho filmu "Trainspotting", alebo "Lola bezi o zivot", tak by mohol byt aspon v ramci slovenskeho filmu medznikom tento film, pretoze je naozaj moderny. Na rozdiel od moderne sa tvariacich a nezrozumitelnych filmov o sucasnej dobe a vztahoch, tento to robi uplne prirodzene, prostriedkami, ktore ma divak " v oku" vdaka modernej zapadnej produkcii (v tom dobrom slova zmysle) Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #673 kedy: 04. Január , 2010, 13:48:10 »

to je ordinacia v ruzovej zahrade. kroner hra vo vsetkych picovinach co su v telke. 5 hercov hra v 10tich  soap shity  movies dokola na cele s mladou a krasnou pani zdenkou

ordinacia je skvost, to ja mam praveze rad. poctivych 15% na csfd. 40-60% filmy su tie najhorise, potom smerom dole to u mna v oblube zase stupa :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #674 kedy: 04. Január , 2010, 13:49:16 »

Ak boli vo svetovej kinematografii akymisi medznikmi moderneho filmu "Trainspotting", alebo "Lola bezi o zivot", tak by mohol byt aspon v ramci slovenskeho filmu medznikom tento film, pretoze je naozaj moderny. Na rozdiel od moderne sa tvariacich a nezrozumitelnych filmov o sucasnej dobe a vztahoch, tento to robi uplne prirodzene, prostriedkami, ktore ma divak " v oku" vdaka modernej zapadnej produkcii (v tom dobrom slova zmysle) Zdravíčko

aby to nebolo nieco na styl, ked Miro Jaros v nejakom hite pouzije "cher" efekt  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 23 otázok.