Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 15:02:35
Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445863 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #735 kedy: 07. Január , 2010, 19:12:04 »

....Trochu ma mrzeli niektore aspekty - nedopovedana zapletka, ked Pauhoffova (MIa)sedi v kumbale zavreta s odistenym granatom, nevysvetlena zapletka s Miou vo vode (chcela spachat samovrazdu?) ...

toto zrovna vobec nevadilo a divim sa, ze sa nad tym niekto pozastavi... sedi v kumbale s odistenym granatom, lebo ju tam jej jebly frajer zatvoril, kym mu nepovie, ze ho lubi, ci co. v dalsom zabere uz neni s granatom v kumbale, takze ju jej jebly frajer odtial zjavne pustil... nepride mi to ako "nedopovedana zapletka".

voda bola uplne jasna. umelkyna fotila umenie pouzivajuc seba ako objekt. kedze islo o velke umenie, mala zviazane ruky a fotak na stative. vo vode sa smykla. bola to nehoda. cize zase ziadna nevysvetlena zapletka.

na film sa dobre pozeralo, lebo ja ma rad filmy odohravajuce sa v BA. kamera nevadila, vlastne bola celkom dobra. herecke vykony niektore nevadili, niektore vadili. obsah bol klise nad klise, hlavne druha polovica sa niesla v znameni klise. koniec bol jak z knihy klise a trojity vybuch z kazdej strany bolo zlate klise filmu. pozerat sa na to dalo, clovek sa nekrutil trapnostou, ako pri mnohych inych filmov. hudbu to malo dobru, ale niekedy az samoucelnu vzhladom k tomu, co sa pod nou aktualne odohravalo. Tana Pauhoufova by sa mala sama v sebe vysporiadat s tym, ze ci sa chce odhalovat alebo sa nechce odhalovat, pretoze jej "nahe" sceny boli velky krc. vyzeralo to, akoby kazdemu sekundovemu ukazaniu bradavky predchadzalo dvojdnove prehovaranie s ustupkami, ako to teda spravit co nacudnejsie.

idem dat tomu na csfd 2 hviezdicky.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #736 kedy: 07. Január , 2010, 22:18:09 »

cinka panna len dorazila to, co u mna zacala fontana pre zuzanu 3 par dni dozadu. to bol smrtiaci kus. kazda sekunda ma zabila inym sposobom. a maiga bol dabovany pricom susal snad este viac ako original. uplne hrozne. cinka panna detto. odkial berie ten clovek sponzorov by ma zaujimalo. natocit film, to chce predsa vela penazi. Bleee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #737 kedy: 07. Január , 2010, 22:26:00 »

cinka panna len dorazila to, co u mna zacala fontana pre zuzanu 3 par dni dozadu. to bol smrtiaci kus. kazda sekunda ma zabila inym sposobom. a maiga bol dabovany pricom susal snad este viac ako original. uplne hrozne. cinka panna detto. odkial berie ten clovek sponzorov by ma zaujimalo. natocit film, to chce predsa vela penazi. Bleee

tento film mal v titulkoch ako producenta (Huh! - tusim) Fedora Flasika:

http://www.csfd.cz/film/26282-suzanne/

okrem toho bol zadotovany z ministerstva kultury SR. Flasik bol vtedy este Meciarov medialny mag. neviem ako to bolo, a s kym sa Rapos kamaratil, viem akurat ze neskorej sa motal okolo Ruska a jeho ANO. dalsou pravdou je, ze odkedy skoncila meciarovska era, Rapos toci podstatne menej (NASTASTIE  Ja som čert.. )

inak spominany film Suzanne doporucujem kazdemu fajnsmekrovy. je to o drogach, hra tam Kramar a Vejmelkova a je to SKVOST  Ja som čert.. nedavno som ho opat dal a opat nesklamal  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #738 kedy: 07. Január , 2010, 23:28:18 »

suzanne mala masivnu kampam v crn crn. to boli casy...
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #739 kedy: 09. Január , 2010, 21:07:58 »

http://respekt.ihned.cz/video/c1-39119360-alda

toto je film/dokument jednej už takmer členky nášho klanu rodinného. by ma zaujímalo čo si o tom iní myslia. mne sa to mega páčilo.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #740 kedy: 09. Január , 2010, 22:51:35 »

Odporucam film La science des rêves. Oplati sa ho ist pozriet do Nostalgie, ak ho este davaju...
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #741 kedy: 11. Január , 2010, 07:42:57 »

toto zrovna vobec nevadilo a divim sa, ze sa nad tym niekto pozastavi... sedi v kumbale s odistenym granatom, lebo ju tam jej jebly frajer zatvoril, kym mu nepovie, ze ho lubi, ci co. v dalsom zabere uz neni s granatom v kumbale, takze ju jej jebly frajer odtial zjavne pustil... nepride mi to ako "nedopovedana zapletka".

voda bola uplne jasna. umelkyna fotila umenie pouzivajuc seba ako objekt. kedze islo o velke umenie, mala zviazane ruky a fotak na stative. vo vode sa smykla. bola to nehoda. cize zase ziadna nevysvetlena zapletka.

Dik za

na film sa dobre pozeralo, lebo ja ma rad filmy odohravajuce sa v BA. kamera nevadila, vlastne bola celkom dobra. herecke vykony niektore nevadili, niektore vadili. obsah bol klise nad klise, hlavne druha polovica sa niesla v znameni klise. koniec bol jak z knihy klise a trojity vybuch z kazdej strany bolo zlate klise filmu. pozerat sa na to dalo, clovek sa nekrutil trapnostou, ako pri mnohych inych filmov. hudbu to malo dobru, ale niekedy az samoucelnu vzhladom k tomu, co sa pod nou aktualne odohravalo. Tana Pauhoufova by sa mala sama v sebe vysporiadat s tym, ze ci sa chce odhalovat alebo sa nechce odhalovat, pretoze jej "nahe" sceny boli velky krc. vyzeralo to, akoby kazdemu sekundovemu ukazaniu bradavky predchadzalo dvojdnove prehovaranie s ustupkami, ako to teda spravit co nacudnejsie.

idem dat tomu na csfd 2 hviezdicky.
toto zrovna vobec nevadilo a divim sa, ze sa nad tym niekto pozastavi... sedi v kumbale s odistenym granatom, lebo ju tam jej jebly frajer zatvoril, kym mu nepovie, ze ho lubi, ci co. v dalsom zabere uz neni s granatom v kumbale, takze ju jej jebly frajer odtial zjavne pustil... nepride mi to ako "nedopovedana zapletka".

voda bola uplne jasna. umelkyna fotila umenie pouzivajuc seba ako objekt. kedze islo o velke umenie, mala zviazane ruky a fotak na stative. vo vode sa smykla. bola to nehoda. cize zase ziadna nevysvetlena zapletka.

na film sa dobre pozeralo, lebo ja ma rad filmy odohravajuce sa v BA. kamera nevadila, vlastne bola celkom dobra. herecke vykony niektore nevadili, niektore vadili. obsah bol klise nad klise, hlavne druha polovica sa niesla v znameni klise. koniec bol jak z knihy klise a trojity vybuch z kazdej strany bolo zlate klise filmu. pozerat sa na to dalo, clovek sa nekrutil trapnostou, ako pri mnohych inych filmov. hudbu to malo dobru, ale niekedy az samoucelnu vzhladom k tomu, co sa pod nou aktualne odohravalo. Tana Pauhoufova by sa mala sama v sebe vysporiadat s tym, ze ci sa chce odhalovat alebo sa nechce odhalovat, pretoze jej "nahe" sceny boli velky krc. vyzeralo to, akoby kazdemu sekundovemu ukazaniu bradavky predchadzalo dvojdnove prehovaranie s ustupkami, ako to teda spravit co nacudnejsie.

idem dat tomu na csfd 2 hviezdicky.

dik za reakciu :) Nuz, mne to jasne nebolo, resp. tak jasne, ako tebe urcite, ale ked sa uz autor pusti do situacie s odistenym granatom a potom sa situacia prestrihne niekam inam, bez jej dopovedania sa mi z hladiska (minimalne) dynamiky deja zda byt trochu nedotiahnute. Situacia s vodou az tak jasna nebola, jasne, ze toto je jedno z dvoch variant riesenia (a asi to pravdepodobnejsie)...a naozaj to nebol nejaky velky problem vo vztahu k filmu. Co sa klise tyka, tak neviem, do istej miery suhlasim, ale co nie je klise v dnesnej dobe? Divacky atraktivny film proste v dnesnej dobe (v 60-tych rokoch to nebolo pravidlo) musi byt do istej miery klise.
Pribeh, hudba, technika, podla mna vsetko to dalo slusnu harmoniu, ktoru pri tych vselijakych dopletenych slovenskych filmoch nevidno, resp. nie je to standard. Cize celkom slusny standard, ktory by mohol ostat ako nieco, co by sluzilo prikladom, ako podobne filmy nakrucat. Samozrejme, taketo pravidla neplatia pre filmy napr. umelecke, to aby nedoslo k nedorozumeniu.
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #742 kedy: 12. Január , 2010, 16:40:56 »

http://kultura.sme.sk/c/5188346/slovensky-film-nedodrzany-slub-je-jednym-z-favoritov-oscarovych-nominacii.html
Zaznamenané
igork
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 191



WWW
« Odpoveď #743 kedy: 12. Január , 2010, 23:22:03 »

Emir Kusturica: Zavet
http://www.csfd.cz/film/227613-zavet/
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #744 kedy: 18. Január , 2010, 11:05:44 »

http://www.imdb.com/title/tt1157605/

Celkom mily a zaroven dost smutny film o neskutocne odhodlanych starnucich rockeroch.
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #745 kedy: 18. Január , 2010, 19:39:46 »

Pre fanusikov drogovej zavislosti 2 dokumenty, co by sa mali povinne premietat na zakladnych a strednych skolach... oproti tomu je Fredy Krueger cista Hannah Montana. Mal by som nejake vyhrady, ale repsektujem, ze reziserka zvolila taky pristup.

http://www.csfd.cz/film/233936-v-pasti-katka/


http://www.csfd.cz/film/264177-katka/


PS: Kto hlada, najde  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #746 kedy: 18. Január , 2010, 19:53:58 »

Vdaka Spyros. :)

Hladam ale jeden film, ak by niekto vedel nazov.. je to na podobnu tematiku, ktoru nahodil Spyros...
Strucny obsah, kedze hladam nazov filmu - Pribeh sa odohrava v Rusku, kde nejaku dievcinu zopar krat oslovi nejaky mladik... prv sa hanbi... atd.. az na niektory krat sadne s nim do auta, pozve ju na veceru.. stara sa o nu a nakoniec ju zavre do nejakeho bytu, kde sluzi ako prostitutka... ma to taky drogovoprostitutkarsky nadych... nakonci filmu skoci z mostu - premietali nam to v skole, rad by som si to pozrel znova.. Vie niekto ?
 Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #747 kedy: 18. Január , 2010, 19:55:33 »

Vdaka Spyros. :)

Hladam ale jeden film, ak by niekto vedel nazov.. je to na podobnu tematiku, ktoru nahodil Spyros...
Strucny obsah, kedze hladam nazov filmu - Pribeh sa odohrava v Rusku, kde nejaku dievcinu zopar krat oslovi nejaky mladik... prv sa hanbi... atd.. az na niektory krat sadne s nim do auta, pozve ju na veceru.. stara sa o nu a nakoniec ju zavre do nejakeho bytu, kde sluzi ako prostitutka... ma to taky drogovoprostitutkarsky nadych... nakonci filmu skoci z mostu - premietali nam to v skole, rad by som si to pozrel znova.. Vie niekto ?
 Na zdravie!

Videl som, ale nepamatam si nazov tiez.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #748 kedy: 18. Január , 2010, 19:58:30 »

Vdaka Spyros. :)

Hladam ale jeden film, ak by niekto vedel nazov.. je to na podobnu tematiku, ktoru nahodil Spyros...
Strucny obsah, kedze hladam nazov filmu - Pribeh sa odohrava v Rusku, kde nejaku dievcinu zopar krat oslovi nejaky mladik... prv sa hanbi... atd.. az na niektory krat sadne s nim do auta, pozve ju na veceru.. stara sa o nu a nakoniec ju zavre do nejakeho bytu, kde sluzi ako prostitutka... ma to taky drogovoprostitutkarsky nadych... nakonci filmu skoci z mostu - premietali nam to v skole, rad by som si to pozrel znova.. Vie niekto ?
 Na zdravie!

jj to je Avatar.. treba vidiet v 3D ten skok z mosta hlavne
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #749 kedy: 18. Január , 2010, 20:02:27 »

jj to je Avatar.. treba vidiet v 3D ten skok z mosta hlavne
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.