Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 18:59:50
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445883 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #825 kedy: 11. Marec , 2010, 14:47:40 »

inak som sa pevne rozhodol, že si tých modrých nepozriem. už len z princípu. a hlavne neznášem veľkolepé, americké, good/evil, hranie na city  Bavím sa skvele

ozaj, kto vyhral? som daleko od pravdy, ak tí modrí dali nahubu našim, alebo sa naši uvedomili a ušli preč? a nejaká záverečná reč, najlepšie monológ bol?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #826 kedy: 11. Marec , 2010, 14:50:41 »

inak som sa pevne rozhodol, že si tých modrých nepozriem. už len z princípu. a hlavne neznášem veľkolepé, americké, good/evil, hranie na city  Bavím sa skvele

ozaj, kto vyhral? som daleko od pravdy, ak tí modrí dali nahubu našim, alebo sa naši uvedomili a ušli preč? a nejaká záverečná reč, najlepšie monológ bol?  Bavím sa skvele

Nasich dostali, na zaver sa konala ich stastna velka stastliva orgia v prirode a prirodna panenskost ostala pred zlym chamtivym ludstvom zachranena. Skratka originalny pribeh. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #827 kedy: 11. Marec , 2010, 15:03:20 »

inak som sa pevne rozhodol, že si tých modrých nepozriem. už len z princípu. a hlavne neznášem veľkolepé, americké, good/evil, hranie na city  Bavím sa skvele

ozaj, kto vyhral? som daleko od pravdy, ak tí modrí dali nahubu našim, alebo sa naši uvedomili a ušli preč? a nejaká záverečná reč, najlepšie monológ bol?  Bavím sa skvele

ty vole, ty si uz jaky rebel. ale spravne - treba dat ranu americkej kinematografii a nepozret si to.
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #828 kedy: 11. Marec , 2010, 17:26:56 »

ty vole, ty si uz jaky rebel. ale spravne - treba dat ranu americkej kinematografii a nepozret si to.

Este vacsiu ranu das ked si to ani nestiahnes
Zaznamenané
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #829 kedy: 12. Marec , 2010, 14:51:53 »

http://www.csfd.cz/film/227788-transsiberian/
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #830 kedy: 13. Marec , 2010, 16:31:47 »

ty vole, ty si uz jaky rebel. ale spravne - treba dat ranu americkej kinematografii a nepozret si to.

proti US kinematografii nemám v podstate nič. majú kopu zaujímavých a dokonca aj veľmi dobrých filmov :) ale takéto cliche nemusím.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #831 kedy: 14. Marec , 2010, 12:43:15 »



tu som nepochopil pointu
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #832 kedy: 14. Marec , 2010, 12:45:02 »

tu som nepochopil pointu

vsak a jak si mohol pochopit pointu z par minutovej sceny z filmu, co ma takmer dve hodiny ? :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #833 kedy: 15. Marec , 2010, 09:31:40 »

no veď to, ale vyzerá to psycho, děs
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #834 kedy: 16. Marec , 2010, 01:22:04 »

toto som si pozrel:

http://www.csfd.cz/film/20563-possession/

by sa mohlo lubit Progacovi. tazke psycho / horror / drama, ale fakt az nechutne :) krasna Isabelle Adjani v roly, ze nechapem :)



Zaujimavy film veru, cloveka si postupne podmani.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Aurora
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #835 kedy: 16. Marec , 2010, 11:01:19 »

toto zrovna vobec nevadilo a divim sa, ze sa nad tym niekto pozastavi... sedi v kumbale s odistenym granatom, lebo ju tam jej jebly frajer zatvoril, kym mu nepovie, ze ho lubi, ci co. v dalsom zabere uz neni s granatom v kumbale, takze ju jej jebly frajer odtial zjavne pustil... nepride mi to ako "nedopovedana zapletka".

voda bola uplne jasna. umelkyna fotila umenie pouzivajuc seba ako objekt. kedze islo o velke umenie, mala zviazane ruky a fotak na stative. vo vode sa smykla. bola to nehoda. cize zase ziadna nevysvetlena zapletka.

na film sa dobre pozeralo, lebo ja ma rad filmy odohravajuce sa v BA. kamera nevadila, vlastne bola celkom dobra. herecke vykony niektore nevadili, niektore vadili. obsah bol klise nad klise, hlavne druha polovica sa niesla v znameni klise. koniec bol jak z knihy klise a trojity vybuch z kazdej strany bolo zlate klise filmu. pozerat sa na to dalo, clovek sa nekrutil trapnostou, ako pri mnohych inych filmov. hudbu to malo dobru, ale niekedy az samoucelnu vzhladom k tomu, co sa pod nou aktualne odohravalo. Tana Pauhoufova by sa mala sama v sebe vysporiadat s tym, ze ci sa chce odhalovat alebo sa nechce odhalovat, pretoze jej "nahe" sceny boli velky krc. vyzeralo to, akoby kazdemu sekundovemu ukazaniu bradavky predchadzalo dvojdnove prehovaranie s ustupkami, ako to teda spravit co nacudnejsie.

idem dat tomu na csfd 2 hviezdicky.

Rastis, presne si vystihol moje dojmy z tohto rozporuplneho filmu.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #836 kedy: 16. Marec , 2010, 11:06:26 »

Rastis, presne si vystihol moje dojmy z tohto rozporuplneho filmu.

to s tou Tanou Pahofovou myslis, ze ?  Beeee
Zaznamenané
Aurora
nováčik
*
Príspevkov: 37



« Odpoveď #837 kedy: 16. Marec , 2010, 11:09:01 »

to s tou Tanou Pahofovou myslis, ze ?  Beeee

Ja ju totiz poznam osobne,aj sme spolu hodili rec o tomto filme parkrat. :) Ale viac uz nemozem povedat.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #838 kedy: 16. Marec , 2010, 11:09:18 »

Zaujimavy film veru, cloveka si postupne podmani.

niektore taketo europske filmy maju zaujimavu atmosferu :) vlastne som natrafil na ten film v diskusii na CSFD pod Antichrist ( http://www.csfd.cz/film/231649-antikrist-antichrist/ ), co bol teda ulet, ktory som nepochopil vobec, respektive pouzite prostriedky mi prisli k samotnemu obsahu uplne neadekvatne...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #839 kedy: 16. Marec , 2010, 11:10:42 »

Ja ju totiz poznam osobne,aj sme spolu hodili rec o tomto filme parkrat. :) Ale viac uz nemozem povedat.

nevolas sa nahodou S...a ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.