Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 20:38:06
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445892 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #945 kedy: 13. Apríl , 2010, 08:41:29 »

Mozem odporucit film "Temne vzpominky", ktory som si nedavno kupil. Ide o dejovo rozdeleny pribeh (detstvo+sucasnost) s Danielom Craigom. Celkom putave, technicky pekne zvladnute dielko. Krasne siroke panoramy a detaily, ktore zaujmu a zanechaju dojem. Pribeh z detstva vyhasinajucej hviezdy filmu a snad tak trochu aj dopad na jej sucasny zivot. V konecnom dosledku film v podstate nic velke neriesi, ide, ako inac, o vztahy, ale nie je to pribeh s jednoznacnou bodkou na zaver, co moze byt celkom fajn. Na mna film zaposobil. Nedavno siel na TV Barrandov a potom som si ho kupil a pozrel druhykrat. Cast "detstvo" je umiestnena do 70-tych rokov so zvlastnou, takmer psychedelickou popovou hudbou mladeho D. Bowieho a Roxy Music. Fantasticke spojenie muziky a krasnych momentov vo filme. Odporucam!
http://www.csfd.cz/film/240099-temne-vzpominky-vzpominky-posetilce-flashbacks-of-a-fool/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #946 kedy: 14. Apríl , 2010, 18:50:40 »


The Wire
...

husta nakladacka, cumim na to nonstop a podla komentarov na csfd to tak robili vsetci, co to videli :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #947 kedy: 14. Apríl , 2010, 20:45:32 »

nejaku dobru filmovu komediu poradte:)
seriál: the big bang theory, výborný humor, ešte lepšie ako červený trpaslík
« Posledná zmena: 14. Apríl , 2010, 20:55:27 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #948 kedy: 15. Apríl , 2010, 21:56:52 »

pozrel som si jednu cast toho big bang theory a nic moc pre mna. a to mam k astrofyzike celkom blizko Beeee

inak ten brazil bol vyborny. nefandim si ze som to pochopil, ale vyborne. mam rad divne filmy tohto typu. uz ma cakaju dalsie dva od teryho giliama. nieco s baronom prasilom a ten najnovsi. ukazky su super!!!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #949 kedy: 15. Apríl , 2010, 21:59:40 »

http://www.csfd.cz/film/243313-woman-in-berlin-a-anonyma-eine-frau-in-berlin/?podle=bodu&limk=-1&limr=

Prave som dopozeral. Kto ma rad WWII trosku inak, odporucam, aj ked som cakal trosku viac. Oplati sa vidiet.
Super film ! Odporucam tiez.  Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #950 kedy: 16. Apríl , 2010, 17:57:38 »

pozrel som si jednu cast toho big bang theory a nic moc pre mna. a to mam k astrofyzike celkom blizko Beeee

chyba musis pozriet viac, urcite, Ta to chyti a chod pekne odzaciatku. ak si videl prvu, ta nieje moc reprezentativna  :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #951 kedy: 16. Apríl , 2010, 18:08:23 »

...

inak ten brazil bol vyborny. nefandim si ze som to pochopil, ale vyborne. mam rad divne filmy tohto typu....

daj to este raz s odstupom. vychytas detaily :) inak neni to zase nejak nepochopitelne, len trochu zamotane pre samu byrokraciu :)
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #952 kedy: 16. Apríl , 2010, 19:40:15 »

Dnes som pozeral film Into the Wild...Po pekne dlhej dobe musim uznat ze som si pozrel fakt vyborny film, ci uz dejom,prostredim,nazormi a hlavne krasnou hudbou ktoru nahral Eddie Vedder + Michael Brook.Milo ma prekvapilo ze to reziroval Sean Penn pretoze patri k mojim docela oblubenym hercom (a teraz uz aj reziserom:).
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #953 kedy: 16. Apríl , 2010, 23:14:19 »

tak, tak, už sa neviem dočkať ďaľších častí, to je choroba  Na zdravie!  Zdravíčko  Som frajer  Žmurk
« Posledná zmena: 17. Apríl , 2010, 09:15:34 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #954 kedy: 17. Apríl , 2010, 11:46:15 »

Dnes som pozeral film Into the Wild...Po pekne dlhej dobe musim uznat ze som si pozrel fakt vyborny film, ci uz dejom,prostredim,nazormi a hlavne krasnou hudbou ktoru nahral Eddie Vedder + Michael Brook.Milo ma prekvapilo ze to reziroval Sean Penn pretoze patri k mojim docela oblubenym hercom (a teraz uz aj reziserom:).

ja som to tiez videl ale nazor mam na to uplne opacny, podla mna plytke pateticke a suche... az zle mi prislo od smiechu  ha ha ha
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #955 kedy: 17. Apríl , 2010, 13:19:14 »

ja som to tiez videl ale nazor mam na to uplne opacny, podla mna plytke pateticke a suche... az zle mi prislo od smiechu  ha ha ha
myslim ze je to hlavne o nazore cloveka dnesneho systemu...pokial si so systemom spokojny tak je jasne ze ti ten film nic nedal a bol ti aj smiesny...ja skor vidim dnesny system asi nejak takto - http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2009/10/banksy-monkey-parliament1.png , takze sa urcite viac priklanam k filmu
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #956 kedy: 17. Apríl , 2010, 13:21:29 »

myslim ze je to hlavne o nazore cloveka dnesneho systemu...pokial si so systemom spokojny tak je jasne ze ti ten film nic nedal a bol ti aj smiesny...ja skor vidim dnesny system asi nejak takto - http://filipspagnoli.files.wordpress.com/2009/10/banksy-monkey-parliament1.png , takze sa urcite viac priklanam k filmu

neboj ja ten system vidim tak isto... ale ta "vzbura" toho chlapa bola blba, primitivna a nezmyselna... a tym neobhajujem dnesny svet... ale akoze ist sa otravit do lesa muchotravkami nieje podla mna dobra vzbura proti systemu... tym nic nedakozes, cize je nezmyselna :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #957 kedy: 17. Apríl , 2010, 14:23:49 »

ten film bol fakt dost otravny a vobec som toho chalana nepochopil. vybral sa zomret do divociny. dobre mu tak, asi tak sa na to pozeram...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #958 kedy: 18. Apríl , 2010, 13:28:40 »

ten film bol fakt dost otravny a vobec som toho chalana nepochopil. vybral sa zomret do divociny. dobre mu tak, asi tak sa na to pozeram...

Presne moj nazor tiez. A este som tam citil odkaz zelenych ekoteroristov. 
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #959 kedy: 18. Apríl , 2010, 13:48:47 »

Presne moj nazor tiez. A este som tam citil odkaz zelenych ekoteroristov. 

takze Ta donutili to vidiet ? :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 23 otázok.