Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 12:52:15
Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445976 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #975 kedy: 08. Jún , 2010, 08:47:29 »

.... dve mamicky su uplne fasa  :)

radsej jednu normalnu mamicku, ako dve muzatky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #976 kedy: 08. Jún , 2010, 09:05:39 »

Najelpsie by bolo Spyros a 3 mamicky.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #977 kedy: 08. Jún , 2010, 09:14:07 »

Najelpsie by bolo Spyros a 3 mamicky.

nie nie, lepsie by bolo jtakac a 3 teenky  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #978 kedy: 08. Jún , 2010, 09:21:42 »

spyros & jtakac & one cup  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #979 kedy: 08. Jún , 2010, 10:02:37 »

 ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #980 kedy: 08. Jún , 2010, 10:25:50 »

Pre kazde dieta (zatial} musi byt zvlastne mat dvoch o seba sa obtierajucich ockov zdielajucich jednu postel.

suloz rodicov pred ocami dietata je podla mna rovnako pre dieta skodliva, ako suloz dvoch rovnakych pohlavii. hlavne preco by mali dve rovnake pohlavia robit pred detmi nieco nemravne ? ja si naopak myslim, ze pokial dieta vidi lasku a harmoniu, je to pre neho prinosnejsie, ako ked zije s rozvedenou matkou, bezohladu na to, ci tu lasku vidi medzi dvoma alebo jednym pohlavim... a fundamentalisti mi vyfajcili, oni vedia co  Ja som čert..
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #981 kedy: 08. Jún , 2010, 10:34:01 »

ja nemam nic proti chorym ludom, ale dat adoptovat deti dvom homosom je chore... vsetci sa ohanaju pravami homosov a nikto pravami deti ktore dostanu od statu ako hracku... samozrejme rovnako nieje zdrave pre vyvoj dietata ani ked ho vychovava jeden rodic, ale je este stokrat horsie ak ho vychovavaju dvaja vazne chori jedinci... dalsia vec je ze homosi su promiskuitni jak hovado  co je dalsia vec preco by som im decko nedal... mam pocit ze europska unia je poriadne postavena na hlavu...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #982 kedy: 08. Jún , 2010, 10:35:30 »

ja nemam nic proti chorym ludom,...

si kreten  Zdravíčko
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #983 kedy: 08. Jún , 2010, 10:37:49 »

suloz rodicov pred ocami dietata je podla mna rovnako pre dieta skodliva, ako suloz dvoch rovnakych pohlavii. hlavne preco by mali dve rovnake pohlavia robit pred detmi nieco nemravne ? ja si naopak myslim, ze pokial dieta vidi lasku a harmoniu, je to pre neho prinosnejsie, ako ked zije s rozvedenou matkou, bezohladu na to, ci tu lasku vidi medzi dvoma alebo jednym pohlavim... a fundamentalisti mi vyfajcili, oni vedia co  Ja som čert..

Preco to obracias na rozvedenu matku alebo alkoholicku rodinu atd.?

Bavme sa o povedzme harmonickom a stastnom suziti homosexualov a klasickeho paru. Ci aj tu tvrdis, ze to je jedno? Komu by sa dal ako uradnik skor adoptovat dieta? Ja klasickemu paru...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #984 kedy: 08. Jún , 2010, 10:39:39 »

...Bavme sa o povedzme harmonickom a stastnom suziti homosexualov a klasickeho paru. Ci aj tu tvrdis, ze to je jedno? Komu by sa dal ako uradnik skor adoptovat dieta? Ja klasickemu paru...

samozrejme, ak by som si ako uradnik mal vyberat, tak rovnocenne by som to nestaval... ale ak by som ako uradnik videl, ze v tej domacnosti je vsetko v poriadku, nemal by som jediny problem, aby tam vyrastalo diata... co to dieta zhomosexualnie medzi nimi ? alebo ako ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #985 kedy: 08. Jún , 2010, 10:42:09 »

samozrejme, ak by som si ako uradnik mal vyberat, tak rovnocenne by som to nestaval... ale ak by som ako uradnik videl, ze v tej domacnosti je vsetko v poriadku, nemal by som jediny problem, aby tam vyrastalo diata... co to dieta zhomosexualnie medzi nimi ? alebo ako ?

No ved to som chcel v podstate povedat. Na zdravie!

Co sa tyka toho zhomosexualnenia, tazko povedat, su na to rozne lekarske nazory, kedze dieta ma tendenciu opakovat veci po rodicoch a jeho sexualitu to moze nepriamo ovplyvnit.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #986 kedy: 08. Jún , 2010, 10:51:26 »

...kedze dieta ma tendenciu opakovat veci po rodicoch a jeho sexualitu to moze nepriamo ovplyvnit.

tomu predsa nemozes verit, to urcite mas len nejaky zakoreneny predsudok, o ktorom mozno ani nevies :) a ti, co su z peknych rodin a su tepli, to kde bol vvtedy panbozko a odkial mali priklady, ked steplali ? :)
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #987 kedy: 08. Jún , 2010, 10:54:40 »

... kedze dieta ma tendenciu opakovat veci po rodicoch a jeho sexualitu to moze nepriamo ovplyvnit.
tam je asi taky silny vztah ako medzi typom jelse a zvukom gitary  ?§!.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #988 kedy: 08. Jún , 2010, 10:57:31 »

tomu predsa nemozes verit, to urcite mas len nejaky zakoreneny predsudok, o ktorom mozno ani nevies :) a ti, co su z peknych rodin a su tepli, to kde bol vvtedy panbozko a odkial mali priklady, ked steplali ? :)

esteze "odbornici" sa na tom nevedia dohodnut a mas v tom jasno Bavím sa skvele nie nadarmo sa tiez hovori aka matka taka katka vidim to na x pripadoch vratane seba

to ze sa to tu media a openminded buznomili snazia prezentovat ako ze je to nieco uplne normalne vpohode a kul je pekna kokotina a ja som len rad ze som mal vychovu aku mam, tym padom mam aj postoj k uchylakom taky aky mam, ktory je samozrejme podla mna spravny  Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #989 kedy: 08. Jún , 2010, 10:58:17 »

ja nemam nic proti chorym ludom, ale dat adoptovat deti dvom homosom je chore... vsetci sa ohanaju pravami homosov a nikto pravami deti ktore dostanu od statu ako hracku... samozrejme rovnako nieje zdrave pre vyvoj dietata ani ked ho vychovava jeden rodic, ale je este stokrat horsie ak ho vychovavaju dvaja vazne chori jedinci... dalsia vec je ze homosi su promiskuitni jak hovado  co je dalsia vec preco by som im decko nedal... mam pocit ze europska unia je poriadne postavena na hlavu...

Dalo by sa to bod po bode vyvratit, ale v tomto pripade to asi nema zmysel. Len tak pre zaujimavost 2/3 heterosexualnych manzelstiev sa rozvedie. Zeby pre promiskuitu manzelov?

Radsej by som dal dieta sporiadanym dvom lesbam alebo teplym bratom ako alkoholikom a to je odhadom polovica muzskej populacie Cmuk chlapci

Skor by som sa zaoberal tym, ze ludia co chcu s domova dieta, tak im nedat na vyber, ci je to maly cokoladovnik alebo modrooky ubermensch... toto mi pride skor chore.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.