Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 14:10:21
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445982 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #990 kedy: 08. Jún , 2010, 11:01:19 »

ja nemam nic proti chorym ludom, ale dat adoptovat deti dvom homosom je chore... vsetci sa ohanaju pravami homosov a nikto pravami deti ktore dostanu od statu ako hracku... samozrejme rovnako nieje zdrave pre vyvoj dietata ani ked ho vychovava jeden rodic, ale je este stokrat horsie ak ho vychovavaju dvaja vazne chori jedinci... dalsia vec je ze homosi su promiskuitni jak hovado  co je dalsia vec preco by som im decko nedal... mam pocit ze europska unia je poriadne postavena na hlavu...

ty mas aj toho boha nejako viac rad nie?
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #991 kedy: 08. Jún , 2010, 11:02:07 »

Dalo by sa to bod po bode vyvratit, ale v tomto pripade to asi nema zmysel. Len tak pre zaujimavost 2/3 heterosexualnych manzelstiev sa rozvedie. Zeby pre promiskuitu manzelov?

Okolo 50% u nas, spolupracujem s jednou statistickou firmou a udajov mam takychto celu kopu. Ale to je jedno v podstate.

Radsej by som dal dieta sporiadanym dvom lesbam alebo teplym bratom ako alkoholikom a to je odhadom polovica muzskej populacie Cmuk chlapci

Zavadzanie... Preco neporovnavas porovnatelne? Dal by si dieta podobne ako Rasto radsej usporiadanemu hetero ako homo paru, len mas hrdinske reci...

Skor by som sa zaoberal tym, ze ludia co chcu s domova dieta, tak im nedat na vyber, ci je to maly cokoladovnik alebo modrooky ubermensch... toto mi pride skor chore.

Co je na tom chore? Vybral by si si radsej cokoladoveho?
« Posledná zmena: 08. Jún , 2010, 11:04:45 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
zakky
Hosť
« Odpoveď #992 kedy: 08. Jún , 2010, 11:02:29 »

Dalo by sa to bod po bode vyvratit, ale v tomto pripade to asi nema zmysel. Len tak pre zaujimavost 2/3 heterosexualnych manzelstiev sa rozvedie. Zeby pre promiskuitu manzelov?

Radsej by som dal dieta sporiadanym dvom lesbam alebo teplym bratom ako alkoholikom a to je odhadom polovica muzskej populacie Cmuk chlapci

Skor by som sa zaoberal tym, ze ludia co chcu s domova dieta, tak im nedat na vyber, ci je to maly cokoladovnik alebo modrooky ubermensch... toto mi pride skor chore.

lenze nieje alkoholik ako alkoholik .... vela ludi su alkaci a normalne funguju, ked je niekto koko*t nemusi ani chlastat   Som metlak

z zboznujem tu premisu radsej buzerantom ako nejakym alkacom....lenze u tych buzerantov je presne taka ista sanca ze budu chlastat(ak nie vacsia) a este su naviac aj uchylaci Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #993 kedy: 08. Jún , 2010, 11:05:45 »

Dalo by sa to bod po bode vyvratit, ale v tomto pripade to asi nema zmysel. Len tak pre zaujimavost 2/3 heterosexualnych manzelstiev sa rozvedie. Zeby pre promiskuitu manzelov?


tepli maju podla statistik za zivot niekolko nasobne viac partnerov ako zdravi ludia... tot vsjo... uz len tu je problem... Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #994 kedy: 08. Jún , 2010, 11:07:05 »

tepli maju podla statistik za zivot niekolko nasobne viac partnerov ako zdravi ludia... tot vsjo... uz len tu je problem... Na zdravie!

Nie som zrovna gayfriendly, ale toto by som az tak nevidel, kedze hetero a najma zeny maju tuto tendenciu viac tajit ako tepli. Takymto statistikam sa moc verit neda.
« Posledná zmena: 08. Jún , 2010, 11:07:21 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #995 kedy: 08. Jún , 2010, 11:07:14 »

ty mas aj toho boha nejako viac rad nie?

ano a preto som dvojnasobny kreten  Zdravíčko
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #996 kedy: 08. Jún , 2010, 11:11:08 »

ano a preto som dvojnasobny kreten  Zdravíčko

to si povedal sam. ja som sa opytal iba preto, lebo som nadobudol dojem ze slovnik bazerant = chory vacsinou pouzivaju vselijaki bozi pomocnici, tak zato som sa opytal.
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #997 kedy: 08. Jún , 2010, 11:13:26 »

esteze "odbornici" sa na tom nevedia dohodnut a mas v tom jasno Bavím sa skvele nie nadarmo sa tiez hovori aka matka taka katka vidim to na x pripadoch vratane seba

to ze sa to tu media a openminded buznomili snazia prezentovat ako ze je to nieco uplne normalne vpohode a kul je pekna kokotina a ja som len rad ze som mal vychovu aku mam, tym padom mam aj postoj k uchylakom taky aky mam, ktory je samozrejme podla mna spravny  Bavím sa skvele

vedze povedz, uz pred 6 rokmi som Ta vyzyval - coho sa tak bojis ? koho ? seba nedajboze ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #998 kedy: 08. Jún , 2010, 11:14:23 »

tu je moje priznanie
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #999 kedy: 08. Jún , 2010, 11:15:12 »

a este su naviac aj uchylaci Bavím sa skvele
kebyze som buzerant...milion problemov s tupymi krestanmi, fundamentalistami, statom, nackami, krizou maskulinity... a este metlak ma vola uchylakom  Fuuha zíram... fuu, tazky zivot maju nezavidim, normalne sa mi pero vo vacku otvara
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1000 kedy: 08. Jún , 2010, 11:15:15 »

to si povedal sam. ja som sa opytal iba preto, lebo som nadobudol dojem ze slovnik bazerant = chory vacsinou pouzivaju vselijaki bozi pomocnici, tak zato som sa opytal.

a co je na tom ze ho pouzivaju? inac povedal som homos nie buzerant to je troska ze rozdiel... slovo homosexual zasa pouzivaju popletenci z europskeho parlamentu...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1001 kedy: 08. Jún , 2010, 11:17:31 »

kebyze som buzerant...milion problemov s tupymi krestanmi, fundamentalistami, statom, nackami, krizou maskulinity... a este metlak ma vola uchylakom  Fuuha zíram... fuu, tazky zivot maju nezavidim, normalne sa mi pero vo vacku otvara

Ale co, zasil by sa niekde do medii, do modneho priemyslu a bolo by Ti fajn, mal by si kopu peknych jemnych chlapcov okolo seba.

Kriza maskulinity? To mas odkial? Bavím sa skvele Vseobecne sa hovori, ze chlapi maknu a zzenstievaju...

A v com im robi problemy stat?
« Posledná zmena: 08. Jún , 2010, 11:17:48 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1002 kedy: 08. Jún , 2010, 11:18:04 »

a co je na tom ze ho pouzivaju? inac povedal som homos nie buzerant to je troska ze rozdiel... slovo homosexual zasa pouzivaju popletenci z europskeho parlamentu...


sak nic na tom nieje. nazyvaj si co ako chces, mame slobodu. mal som iba subjektivny postreh, tak som si ho chcel overit.
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1003 kedy: 08. Jún , 2010, 11:19:08 »

sak nic na tom nieje. nazyvaj si co ako chces, mame slobodu. mal som iba subjektivny postreh, tak som si ho chcel overit.

tak tak  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1004 kedy: 08. Jún , 2010, 11:21:01 »

super, dozvedel som sa, ze sexualna orientacia je choroba.. preboha, ja som chory na ZENY  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.