Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
16. Apríl , 2024, 20:57:32
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 446177 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1005 kedy: 08. Jún , 2010, 11:21:30 »

Zavadzanie... Preco neporovnavas porovnatelne? Dal by si dieta podobne ako Rasto radsej usporiadanemu hetero ako homo paru, len mas hrdinske reci...  Co je na tom chore? Vybral by si si radsej cokoladoveho?

Keby som nemohol mat deti a bral si dieta z domova, tak by mi to bolo jedno.

lenze nieje alkoholik ako alkoholik .... vela ludi su alkaci a normalne funguju, ked je niekto koko*t nemusi ani chlastat   Som metlak

Alkoholik nefunguje normalne. To su rovnake rozpravky ako ostatnych zavislakov, ze to maju pod kontrolou. Decko nie je hracka na par hodin. Nonstop sluzba na vela rokov za ktoru mas plnu zodpovednost, nie ze tento vikend zachlascem s kamosmi a v pondelok nastupujem k rodine.

PS: Vo vseobecnosti som ultra konzervativny, ale v tomto mi to pride OK. Dieta vyrastene v domove nema vela sanci v zivote. Skor by som v tejto ateistickej spolocnosti radsej obratil pozornost na zabijanie deti v 95% neodovodnenych pripadoch pod krycim nazvom interupcia.

PS: Inak super tema o filmoch.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
zakky
Hosť
« Odpoveď #1006 kedy: 08. Jún , 2010, 11:22:16 »

kebyze som buzerant...milion problemov s tupymi krestanmi, fundamentalistami, statom, nackami, krizou maskulinity... a este metlak ma vola uchylakom  Fuuha zíram... fuu, tazky zivot maju nezavidim, normalne sa mi pero vo vacku otvara

ja niesom metlak  :)  mam kratke vlasy a pouzivam sampon sprchovy gel aj deodorant ... pocuvam fakt skoro uplne vsetko okrem prijebanych britskych alterkapiel rozladenych captavych nudnych  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1007 kedy: 08. Jún , 2010, 11:23:53 »

Skor by som v tejto ateistickej spolocnosti radsej obratil pozornost na zabijanie deti v 95% neodovodnenych pripadoch pod krycim nazvom interupcia.

jes po druhy krat, na takyto popkorn som cakal cely den
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1008 kedy: 08. Jún , 2010, 11:24:36 »

super, dozvedel som sa, ze sexualna orientacia je choroba.. preboha, ja som chory na ZENY  Nechajte ma vydýchať

choroba je sexualna deviacia, zial dneska uz uchylakov oznacuju za zdravych ludi co svedci o poriadnej chorobe spolocnosti..
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #1009 kedy: 08. Jún , 2010, 11:24:52 »

Keby som nemohol mat deti a bral si dieta z domova, tak by mi to bolo jedno.

Alkoholik nefunguje normalne. To su rovnake rozpravky ako ostatnych zavislakov, ze to maju pod kontrolou. Decko nie je hracka na par hodin. Nonstop sluzba na vela rokov za ktoru mas plnu zodpovednost, nie ze tento vikend zachlascem s kamosmi a v pondelok nastupujem k rodine.


poznam x ludi co chlascu kazdy den a normalne funguju zarabaju staraju sa o svoje rodiny. ci ich nepoznam ci co mi chces povedat?
« Posledná zmena: 08. Jún , 2010, 11:25:26 od zakky » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1010 kedy: 08. Jún , 2010, 11:27:19 »

ja niesom metlak  :)  mam kratke vlasy a pouzivam sampon sprchovy gel aj deodorant ... pocuvam fakt skoro uplne vsetko okrem prijebanych britskych alterkapiel rozladenych captavych nudnych  Bavím sa skvele

A este si zabudol na Queen a Judas Priest.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1011 kedy: 08. Jún , 2010, 11:27:49 »

A este si zabudol na Queen a Judas Priest.

a eltona džona
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1012 kedy: 08. Jún , 2010, 11:29:31 »

choroba je sexualna deviacia, zial dneska uz uchylakov oznacuju za zdravych ludi co svedci o poriadnej chorobe spolocnosti..
divcata krestanske na skole v brne chceli riesit vyskum terapie pre homosexualov (zmena na hetero), skoro ich vyhodili... asi taky nazor maju na tento postoj ozajstni odbornici.  fundamentalisti su choroba spolocnosti
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1013 kedy: 08. Jún , 2010, 11:29:46 »

ja osobne proti teplym nic nemam, pokial mna osobne neobtazuju, ale co je vela to je moc proste...nedavno som zapol telku, neviem co to bola za relacia, tak ten navrhar miklosko tam ukazoval nejake fotky co ma v mobile a bol tam nahodeny v zenskych satach, ze vraj si skusal nejake modely co robil, ze ako mu sadnu, az ma normalne naplo z toho  Bleee Bavím sa skvele...ak by mali deti vyrastat v takomto prostredi, tak dakujem pekne  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
zakky
Hosť
« Odpoveď #1014 kedy: 08. Jún , 2010, 11:30:13 »

v rusku to uz liecia inak  Bavím sa skvele

akupunktura pomaha .... najdu sa tri body na tele a potom sa poriadne zatlaci na vidle Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 08. Jún , 2010, 11:31:07 od zakky » Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1015 kedy: 08. Jún , 2010, 11:31:01 »

ja osobne proti teplym nic nemam, pokial mna osobne neobtazuju, ale co je vela to je moc proste...nedavno som zapol telku, neviem co to bola za relacia, tak ten navrhar miklosko tam ukazoval nejake fotky co ma v mobile a bol tam nahodeny v zenskych satach, ze vraj si skusal nejake modely co robil, ze ako mu sadnu, az ma normalne naplo z toho  Bleee Bavím sa skvele...ak by mali deti vyrastat v takomto prostredi, tak dakujem pekne  Popiskujem si

no mne sa moc nepacila ani mazikova v zenskych satach  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1016 kedy: 08. Jún , 2010, 11:32:02 »

no mne sa moc nepacila ani mazikova v zenskych satach  ha ha ha
Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1017 kedy: 08. Jún , 2010, 11:32:38 »

divcata krestanske na skole v brne chceli riesit vyskum terapie pre homosexualov (zmena na hetero), skoro ich vyhodili... asi taky nazor maju na tento postoj ozajstni odbornici.  fundamentalisti su choroba spolocnosti

ked myslis  Zdravíčko
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #1018 kedy: 08. Jún , 2010, 11:35:19 »

poznate Ružové soiré na radiu.sk ?  :) mne tato relacia trochu pozmenila nazor na gayov
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1019 kedy: 08. Jún , 2010, 11:36:14 »

v rusku to uz liecia inak  Bavím sa skvele

akupunktura pomaha .... najdu sa tri body na tele a potom sa poriadne zatlaci na vidle Bavím sa skvele

 ha ha ha
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 23 otázok.