Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 07:07:09
Strán: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445938 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1095 kedy: 05. September , 2010, 17:54:49 »

http://www.csfd.cz/film/560-vrazedne-leto/

Velmi dobry francuzsky film a este k tomu herecka Isabelle Adjani v hlavnej role. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1096 kedy: 05. September , 2010, 18:12:53 »

...Isabelle Adjani ...

 Cmuk chlapci
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1097 kedy: 05. September , 2010, 18:32:32 »

Cmuk chlapci

Veru, v tomto filme je obzvlast pritazliva. Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1098 kedy: 05. September , 2010, 18:35:58 »

vo francuzskych filmoch su takmer vzdy pekne herecky a v tych 80-90 tych rokoch boli celkovo najkrajsie zeny podla mna, teraz je to uz poslabsie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1099 kedy: 06. September , 2010, 06:12:07 »

Chinatown som videl, celkom fajn

chinatown ma pokracovanie Two Jakes, reziroval to potom Jack Nickolson, tusim rok 1990. Tiez dobry film. Ja sam si tiez potrpim na retro atmosferu :)
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1100 kedy: 06. September , 2010, 07:25:04 »

vo francuzskych filmoch su takmer vzdy pekne herecky a v tych 80-90 tych rokoch boli celkovo najkrajsie zeny podla mna, teraz je to uz poslabsie  Bavím sa skvele

si mal naposledy vtedy frajerku tak na tie dnesne nadavas. stacilo by tym dnesnym urobit styling a la 80/90 roky a z fotky by si nespoznal ktora je z akej dekady  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 06. September , 2010, 07:25:34 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1101 kedy: 06. September , 2010, 07:32:31 »

si mal naposledy vtedy frajerku tak na tie dnesne nadavas. stacilo by tym dnesnym urobit styling a la 80/90 roky a z fotky by si nespoznal ktora je z akej dekady  Bavím sa skvele

ja som este nikdy nemal frajerku, iba frajera dvakrat  Smútim Bavím sa skvele

pista, hovori ti nieco slovo charizma? tak to je nieco, co tie 80/90 mali, tieto dnesne su v drvivej vacsine umele babiky, co na ma posobia tupo, ale mozno je to tymi modernymi filmarskymi postupmi a technikami  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1102 kedy: 06. September , 2010, 08:03:46 »

chlapi, ked uz, tak 60-te a 70-te roky, to bola pekna moda, pekny styling, to sa aj 80-te a 90-te roky mozu schovat. A ani filmy nebioli take videoklipovite, ze by clovek z toho dostal epilepsiu :)
Zaznamenané
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #1103 kedy: 06. September , 2010, 11:12:10 »

chinatown ma pokracovanie Two Jakes, reziroval to potom Jack Nickolson, tusim rok 1990. Tiez dobry film. Ja sam si tiez potrpim na retro atmosferu :)

mal som take noir obdobie davnejsie :) ale nevidel som takych detektivok vela :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1104 kedy: 06. September , 2010, 12:03:22 »

...pista, hovori ti nieco slovo charizma? tak to je nieco, co tie 80/90 mali, tieto dnesne su v drvivej vacsine umele babiky, co na ma posobia tupo, ale mozno je to tymi modernymi filmarskymi postupmi a technikami  Bavím sa skvele

ale picu, umele jebliny boli vzdy, aj dnes su. prirodzene pekne baby su aj dnes. sledujem to letmo a nemam pocit, ze by sa za poslednych 25 rokov menil pomer medzi jednou a druhou skupinou.

daj priklad umelej tupej babiky ako etalonu dnesnej herecky  Žmurk
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1105 kedy: 06. September , 2010, 12:16:33 »

ale picu, umele jebliny boli vzdy, aj dnes su. prirodzene pekne baby su aj dnes. sledujem to letmo a nemam pocit, ze by sa za poslednych 25 rokov menil pomer medzi jednou a druhou skupinou.

daj priklad umelej tupej babiky ako etalonu dnesnej herecky  Žmurk

dnes ich je podstatne viac, mozno je to aj tym, ze teraz ich ty gayvizazisti inak maluju, celkovo sa teraz filmy tocia uplne inak, ako kedysi, ovela viac strihov je atd..ja ich nepoznam po menach tieto dnesne herecky, maloktory film dopozeram do konca, lebo ma nebavia  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1106 kedy: 06. September , 2010, 12:19:51 »

takze priklad dnesnej typickej predstavitelky tupej babiky, ktorych je viac, ako predtym a viac ako normalnych peknych bab teda nemas ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1107 kedy: 06. September , 2010, 12:26:47 »

takze priklad dnesnej typickej predstavitelky tupej babiky, ktorych je viac, ako predtym a viac ako normalnych peknych bab teda nemas ?

Sak Pamela nie?  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1108 kedy: 06. September , 2010, 12:26:47 »

takze priklad dnesnej typickej predstavitelky tupej babiky, ktorych je viac, ako predtym a viac ako normalnych peknych bab teda nemas ?

momentalne nemam cas googlovat mena nejakych hereciek, mam inu robotu, ale ze si to ty, tak neskor sa tomu budem venovat  Ja som čert..

ale napr. ta co hrala v prci, prci, prcicky, ak sa nemylim vola sa tara reid, to je typicky priklad tupej babiky.
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1109 kedy: 06. September , 2010, 12:28:04 »

Sak Pamela nie?  :)

myslis vyhasnutu hviezdu 90tych rokov ?  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.