Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:43:00
Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445974 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1140 kedy: 06. September , 2010, 14:13:17 »

1. rane 90te roky bola reakcia na Progacovu vsuvku o Pamele.
2. 1999 bol Tvoj priklad Prci prcicky, neviem, kde si sa docital, ze 1999 su skore 90te roky.
3. nevies, ake filmy pozeravam, ani to nie je dolezite. uznaj ale, ze herecka, co hrala v tychto:

http://www.csfd.cz/herec/1877-tara-reid/

filmoch asi nebude idealny priklad, ci ? keby si aspon dal nejaky Holywoodsky standard, a nie becka/cecka a tam nejaku vedlajsiu postavu z nich... uz len keby si Lindsay Lohan vytiahol, tak budiz, ale ta zase aj naozaj vie hrat...

zrejme ti usla jedna dost podstatna vec, ja nehodnotim to, ci vedia hrat alebo nie, to je aj tak tiez velmi subjektivna vec, asi tak subjektivna, ako to, ze tebe sa paci jeff back a podla mna je to taky pigicaj :)

ja hovorim, ze tie dnesne herecky posobia na mna umelo svojim zjavom proste. Urcite poznas to slovne spojenie, ze "osudova zena", tak niektore herecky z tej predoslej ery som ja takto vnimal, ze sa mi proste celkovo fakt pacili, pri dnesnych si poviem, ze hmm, tak tu by som mozno aj pretiahol, ale tym to aj hasne  Bavím sa skvele

prci prcicky je beckovy alebo ceckovy film? no neviem, mozno z tvojho pohladu ano, ale inak to je urcite jedna z najuspesnejsich teenegerskych komedii, ake boli kedy natocene a ona tam hrala jednu z hlavnych zenskych uloh. Napada ma este napr. keira knihtley, ci ako sa to pise, ci to je tiez Bckova herecka?  Popiskujem si
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1141 kedy: 06. September , 2010, 14:33:44 »

Nie je, len ja zrovna americke herecky za etalon herectva ani bezneho schopneho pristupneho filmu nepovazujem, bohuzial. Este tak trebars Meryl Streep, mozno Kidmanovu...

Kate Winslet, Charlize Theron, z mladych Christina Ricci... a nechce sa mi nad tym premyslat. Angelinu nemam rad, ROberts je tiez pre mna dost obyc... ... ale dalo by sa tie baby menovat, keby sa clovek dlhsie zamyslel nad tymi filmami :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1142 kedy: 06. September , 2010, 14:36:35 »

zrejme ti usla jedna dost podstatna vec, ja nehodnotim to, ci vedia hrat alebo nie, to je aj tak tiez velmi subjektivna vec, asi tak subjektivna, ako to, ze tebe sa paci jeff back a podla mna je to taky pigicaj :)

ja hovorim, ze tie dnesne herecky posobia na mna umelo svojim zjavom proste. Urcite poznas to slovne spojenie, ze "osudova zena", tak niektore herecky z tej predoslej ery som ja takto vnimal, ze sa mi proste celkovo fakt pacili, pri dnesnych si poviem, ze hmm, tak tu by som mozno aj pretiahol, ale tym to aj hasne  Bavím sa skvele

prci prcicky je beckovy alebo ceckovy film? no neviem, mozno z tvojho pohladu ano, ale inak to je urcite jedna z najuspesnejsich teenegerskych komedii, ake boli kedy natocene a ona tam hrala jednu z hlavnych zenskych uloh. Napada ma este napr. keira knihtley, ci ako sa to pise, ci to je tiez Bckova herecka?  Popiskujem si

len ty o tej "predeslej ere" pises jak tu Progac a Ynwiener o 60tych rokoch :)
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #1143 kedy: 06. September , 2010, 14:39:00 »

len ty o tej "predeslej ere" pises jak tu Progac a Ynwiener o 60tych rokoch :)

necital som vsetky prispevky, tak neviem ako pisu, kazdy pise o tom, co sa jemu paci :)

inak tato herecka sa mi kedysi fakt dost pacila, videl som asi 3 filmy s nou, mozno ju niekto poznate, mala aj zopar postelovych scen, fakt vydareny kus bola, ale ked som si ju teraz pozrel na wikipedii, skoro som infarkt chytil, jak vyzera  Popiskujem si Bavím sa skvele

http://en.wikipedia.org/wiki/Romane_Bohringer
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1144 kedy: 06. September , 2010, 14:40:34 »

nic kde je nazov Behringer aleo nieco podobne by som neriesil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1145 kedy: 07. September , 2010, 07:04:41 »

kazdemu praznivcovi dobrych detektivok mozem po nedeli vrelo doporucit serial Wallander. Ide to na CT1 v nedelu, neskoro vecer. Ide o televizne spracovanie uspesnych detektivok svedskeho autora. Pokial viem, seriu spracovali Svedi, ale tu ide o svedsko-anglicku koprodukciu s krasnou atmosferou, vybornymi hercami, farbami a niecim, co najdeme len u severskych filmov. V hlavnej ulohe netradicne Kenneth Branagh, je to znamy shakespearista, co je hodne netradicny vyber, ale je skvely. Hodnoverne zahral Sveda, klasickeho detektiva, vecne unaveneho, trpiaceho rodinnymi problemami a pod. Proste klasika, ale naozaj vyborna. Podobne dobry serial bol Varg Veum (tusim norsky), islo to asi pred rokom na Barrandove, ale toto je este vyssia liga Som frajer
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1146 kedy: 10. September , 2010, 12:43:13 »

http://www.csfd.cz/film/6984-kdo-se-boji-virginie-woolfove/

Rasto, na margo toho "stareho" herectva - toto si kukni -- Taylorova a manzel Burton v top forme a hraju o manzelstve tak, ake ho mali sami. Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #1147 kedy: 10. September , 2010, 22:12:17 »

Z americkych hereciek jednoznacne Diane Keaton.
A z tych mladych napr.: Zooey Deschanel alebo Scarlett Johansson.
V amerika sa toci aj teraz vela dobrych filmov. Vzdy sa tocilo.
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #1148 kedy: 10. September , 2010, 23:03:03 »

Ked este na STV2 davali po veceroch rozne nezname filmy, zachytil som jeden skandinavsky (mari sa mi,ze svedsky) film o chlapikovi, co odisiel z domu a rozhodol sa hladat zmysel zivota. Nasledne skoncil na nejakom vrakovisku, pri niekom, kto zmysel zivota udajne poznal...
Nema niekto predstavu, co to moze byt za film? Je to uz par rokov dozadu a v podstate si z toho skoro nic nepamatam a rad by som si to este niekedy pozrel Zdravíčko
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #1149 kedy: 10. September , 2010, 23:52:33 »

Ked este na STV2 davali po veceroch rozne nezname filmy, zachytil som jeden skandinavsky (mari sa mi,ze svedsky) film o chlapikovi, co odisiel z domu a rozhodol sa hladat zmysel zivota. Nasledne skoncil na nejakom vrakovisku, pri niekom, kto zmysel zivota udajne poznal...
Nema niekto predstavu, co to moze byt za film? Je to uz par rokov dozadu a v podstate si z toho skoro nic nepamatam a rad by som si to este niekedy pozrel Zdravíčko
Akurat vcera vyhadzvali nejake kazety z telky  Bavím sa skvele mozno to tam bude
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1150 kedy: 11. September , 2010, 15:22:54 »

6. seria Futurami, zaregistrovali ste niekto ? prvy diel bol zatial velka sranda.
Zaznamenané
evil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 367



« Odpoveď #1151 kedy: 11. September , 2010, 16:18:29 »

Zo siestej serie som videl prvych 12 dielov (neviem, ci este nejake stihli vyjst), mne sa velmi pacili, parada :)
Zaznamenané

GODIN RULEZ!!!
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1152 kedy: 12. September , 2010, 18:34:23 »

6. seria Futurami, zaregistrovali ste niekto ? prvy diel bol zatial velka sranda.

od tych autorov mi viac rezu Simpsoni, nejako mam k nim blizsi vztah, ale ani Futurama nie je zla Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1153 kedy: 12. September , 2010, 18:51:42 »

simposonovci su viac ludovka, futurama je podla mna lepsia.

One deadly summer s Adjanti, co daval Progac - celkom dobry film.
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #1154 kedy: 12. September , 2010, 23:16:49 »

siestu seriu som nevidel ešte, ale ostatné mám napozerané.... piata už trošku strácala dych ku koncu imho.
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Strán: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.