Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:23:01
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445843 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1185 kedy: 21. September , 2010, 14:19:01 »

zajtra precitam, dnes uz musim letiet...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1186 kedy: 21. September , 2010, 14:23:54 »

http://www.csfd.cz/film/4270-fitzcarraldo/

Toto sa este oplati...
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1187 kedy: 21. September , 2010, 14:24:45 »

ja to zase vratim ku Kusturicovi, neda mi to, kdeze som videl vsetko, co natocil... v com spociva to jeho socialno, ci lavicovo, ci co ? socialne alebo "lavicove" falmy tocil Chaplin, u nas trebars Voskovec s Werichom, ti to mali este aj docela propagandisticky ponate. ale Kusturica ? preberam si teraz v hlave jeho filmy, a naozaj nechapem...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1188 kedy: 21. September , 2010, 14:25:34 »


"Dobrodružný / Drama / Hudební" - to vyzera dost odstrasujuco :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1189 kedy: 21. September , 2010, 14:28:51 »

ja to zase vratim ku Kusturicovi, neda mi to, kdeze som videl vsetko, co natocil... v com spociva to jeho socialno, ci lavicovo, ci co ? socialne alebo "lavicove" falmy tocil Chaplin, u nas trebars Voskovec s Werichom, ti to mali este aj docela propagandisticky ponate. ale Kusturica ? preberam si teraz v hlave jeho filmy, a naozaj nechapem...

Zneuzivana prosta a "cista" chudoba trebars vid v Dome Obesenca a pod. naznaky aj v kope inych filmov. Netolerancia zo strany talianskej policie, caste rozpory zivota chudoby vs sny o bohatstve a pod. Dost podla mna prebral z talianskej socialnej vlny a neorealizmu po druhej svetovej vojne, oni vtedy tocili podobne filmy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1190 kedy: 21. September , 2010, 14:30:01 »

"Dobrodružný / Drama / Hudební" - to vyzera dost odstrasujuco :)

Tiez sa mi nechcelo. Inak v Herzogovych filmoch (aj v jeho Nosferatu) robila zaujimavu hudbu nemecka elektronicka formacia Popol Vuh, aj tu odporucam, pokial niekto ma rad elektroniku. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1191 kedy: 21. September , 2010, 14:32:46 »

... nejake seriale :)

http://www.csfd.cz/film/222228-komparz/ - britske, nenasilne, vtipne

http://www.csfd.cz/film/254381-party-down/ - na posratie nie, ale da sa

http://www.csfd.cz/film/266838-takova-moderni-rodinka/ - vesele, americke, rodinne,  Ed O'Neill potesi (zenaty so zav.)

http://www.csfd.cz/film/93062-scrubs/ - vesele, americke, svieze, trochu ujebane, ale po 2 seriach stale dobre. ma to dokopy 9 serii, to je pri podobnych serialoch dost vela... (teda okrem doobednajsej Markize/Joj vaty)

http://www.csfd.cz/film/206233-trava/ - sympaticke, o trave, po piatich seriach stale pozeratelne
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1192 kedy: 21. September , 2010, 14:34:02 »

S tymi serialmi mas moj obdiv. Ja si na to netrufam. Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1193 kedy: 21. September , 2010, 14:35:07 »

Zneuzivana prosta a "cista" chudoba trebars vid v Dome Obesenca a pod. naznaky aj v kope inych filmov. Netolerancia zo strany talianskej policie, caste rozpory zivota chudoby vs sny o bohatstve a pod. Dost podla mna prebral z talianskej socialnej vlny a neorealizmu po druhej svetovej vojne, oni vtedy tocili podobne filmy.

ty si videl len toto, ze ?  Žmurk flm o ciganskej spodine. ja si lavicovo socialne filmy predstavujem dost inac, vid vsetko co natocil Chaplin.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1194 kedy: 21. September , 2010, 14:37:53 »

ty si videl len toto, ze ?  Žmurk flm o ciganskej spodine. ja si lavicovo socialne filmy predstavujem dost inac, vid vsetko co natocil Chaplin.

Od neho este Kocura, Underground a este jeden, na temu politickych procesov resp. 50tych rokov v Juhoslavii, len si nepamatam nazov. ?§!.
« Posledná zmena: 21. September , 2010, 14:38:54 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1195 kedy: 21. September , 2010, 14:38:53 »

S tymi serialmi mas moj obdiv. Ja si na to netrufam. Popiskujem si

ty mas predsudky  Nezahrávaj sa

aj Monty Python bol serial :) a nech sme v 70tych rokoch, toto bolo tiez fasa, britske, jebnute, nasilu, ale popici:

http://www.csfd.cz/film/73227-hotylek/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1196 kedy: 21. September , 2010, 14:41:40 »

Od neho este Kocura, Underground a este jeden, na temu politickych procesov resp. 50tych rokov v Juhoslavii, len si nepamatam nazov. ?§!.

a ze v Kocurovi bol bohac ako karikatura a inak boli ostatni chudaci, to je lavicove ? vsak aj ti chudaci boli karikatury. a Underground ? vsak tym akurat nasral celu rodnu hrudu, tam boli karikatury vsetci doradu od druhej svetovej az po ten ich krvavy rozpad....
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1197 kedy: 21. September , 2010, 14:46:18 »

a ze v Kocurovi bol bohac ako karikatura a inak boli ostatni chudaci, to je lavicove ? vsak aj ti chudaci boli karikatury. a Underground ? vsak tym akurat nasral celu rodnu hrudu, tam boli karikatury vsetci doradu od druhej svetovej az po ten ich krvavy rozpad....

Ale ved nemusis ma tu teraz presviedcat. Žmurk

Ja som len pisal o rozhovore s nim, v ktorom mal spominane nazory a o tom, ze v niektorych jeho filmoch su aj mne badatelne lavicove nazory. Pritom mam inak jeho filmy rad, aj ked si myslim, ze je trosku preceneny. Mozno aj trosku kvoli hudbe a modnej vlne z nej, ktora bola kedysi aj u nas, tak sa dostal dost do povedomia aj mimo byvalej Juhoslavie...
« Posledná zmena: 21. September , 2010, 14:46:43 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1198 kedy: 21. September , 2010, 14:48:20 »

preceneny je spielberg a to strasne a potom este tarantino, este strasnejsie. ale som buhuzial s tymto nazorom silne osamely  Je mi do plaču
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1199 kedy: 21. September , 2010, 14:49:05 »

preceneny je spielberg a to strasne a potom este tarantino, este strasnejsie. ale som buhuzial s tymto nazorom silne osamely  Je mi do plaču

Nie si, na Spielberga a jeho otravne lacne citove vydieranie som alergicky a Tarantinove filmy mi nikdy nesadli, ide len o formu bez obsahu.  Je to frajer
« Posledná zmena: 21. September , 2010, 14:58:37 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.