Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 06:33:48
Strán: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445932 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1335 kedy: 20. Február , 2011, 22:53:32 »

no vidis to... tak to uz v zivote chodi.
Ale v kazdom pripade, vacsina z 12 400 ludi co to videli a hodnotili by asi tiez nezdielali velmi tvoj nazor, takze mozno to nebude az take jednoznacne  Je to frajer  http://www.csfd.cz/film/116226-fontana/
« Posledná zmena: 20. Február , 2011, 22:57:08 od Krtko » Zaznamenané
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1336 kedy: 20. Február , 2011, 23:00:17 »

to preto ze tam z 97,3% hodnotia cechuni a ti su znami pseudointelektuali  Beeee  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Duger
Hosť
« Odpoveď #1337 kedy: 20. Február , 2011, 23:05:09 »

kto nevidel toto nech si to hned zozenie a kukne :D je to proste klasika... od režisera čo spravil pana prstenov :)

http://www.csfd.cz/film/4708-braindead-zivi-mrtvi/
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1338 kedy: 20. Február , 2011, 23:10:45 »

Osvedcena klasika od Kubricka, asi moj najoblubenejsi film od neho. Milovnikom historie velmi odporucam. Uz som to videl 3. krat. Zdravíčko

http://www.csfd.cz/film/5394-barry-lyndon/
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1339 kedy: 20. Február , 2011, 23:16:29 »

Od Kubricka co nie je osvedcena klasika  :) od Lolity novsie je kazdy jeden skvost (50´ prvotiny nepoznam).  Ja zas uplne najviac ulietavam na Dr. Strangelove, najlepsia komedia aku som kedy vobec videl http://www.csfd.cz/film/5397-dr-divnolaska-aneb-jak-jsem-se-naucil-nedelat-si-starosti-a-mit-rad-bombu/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1340 kedy: 20. Február , 2011, 23:26:16 »

:) sakra neviem ci si takto v rychlosti spomeniem na vacsiu kokotinu co som kedy videl ako je fontana .
tak sa mi javilo

sak to. uplne slizke.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1341 kedy: 20. Február , 2011, 23:32:20 »

Od Kubricka co nie je osvedcena klasika  :)

Co ja viem, mne nesadol Mechanicky pomaranc ani Vesmirna odysea zrovna. Od neho mam rad starucke Cesty slavy, Lolitu, Dr. Strangelove, Barry Lyndon a samozrejme Shining. Ostatne uz menej.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1342 kedy: 20. Február , 2011, 23:39:05 »

..ani Vesmirna odysea zrovna.

a Tarkovskeho Solaris? Temou a atmosferou su si hodne podobne, ja som im to zozral cele obom..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1343 kedy: 20. Február , 2011, 23:39:25 »

Co ja viem, mne nesadol Mechanicky pomaranc ani Vesmirna odysea zrovna. Od neho mam rad starucke Cesty slavy, Lolitu, Dr. Strangelove, Barry Lyndon a samozrejme Shining. Ostatne uz menej.

Vesmirnu odyseu prestrihat na 70 minut a bol by to v pohode film :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1344 kedy: 20. Február , 2011, 23:48:39 »

Vesmirnu odyseu prestrihat na 70 minut a bol by to v pohode film :)

to by potom nazov filmu stratil vyznam :)
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1345 kedy: 21. Február , 2011, 07:03:12 »

a Tarkovskeho Solaris? Temou a atmosferou su si hodne podobne, ja som im to zozral cele obom..

pekna vec, videl som to v detstve a aj pred niekolkymi rokmi. Uz to pre mna stratilo z toho povodneho cara, ale pekny film. Sodenbergh nakrutil remake a podarilo sa. Urobil to kratsie a pritom zachoval atmosferu, co je urcite najvacsia deviza toho filmu.
Pre rokmi nakrutili sci fi s nazvom "Gula", a to mi pripadalo ako uplne vykradnutie Solarisu...ale tusim sme to tu niekde uz rozoberali...
Zaznamenané
ice:breaker
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


Solid Guitar


« Odpoveď #1346 kedy: 21. Február , 2011, 09:08:31 »

a Tarkovskeho Solaris? Temou a atmosferou su si hodne podobne, ja som im to zozral cele obom..

Film je sice velmi dobre spraveny, ale Lem ma taky svojsky styl, ze v kniznej podobne je to omnoho omnoho lepsie.

2001: A Space Odyssey, 2010: Odyssey Two, 2061: Odyssey Three, 3001: The Final Odyssey su tak isto velke poklady :) zase na druhej strane od Arthura C. Clarka je asi tazko najst slabe veci ten film si inak pyta docitanie si tych knih pretoze bez nich nie je sanca pochopit cele to vsetko film je hrozne komprimovana verzia  Smútim
Zaznamenané

"blues je o slzach tecucich po licach ciganky ked ju zatvaraju za kradez a zneuzite dokladov na hyper uver !"
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1347 kedy: 21. Február , 2011, 09:18:44 »

nuz, co sa tyka Odysey, tak to som videl, sice som medzitym stihol aj nejake nakupy, ale priznam sa, ze pointu som nepochopil:) Ak mozes v strucnej forme napisat, budem rad. Solaris mi bol jasny od zaciatku do konca
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1348 kedy: 21. Február , 2011, 10:48:10 »

co som od toho rezisera videl ma nudilo, a navyse film o balete ? so znacnou nedoverou sme na tom boli v kine a dost prekvapenie. zopar nechutnych scen, Natalia hra jak o zivot, lubilo sa mi...

http://www.csfd.cz/film/229692-cerna-labut/

Kukol som si to. Pozeratelny film, pekne vizualne, sympaticka snaziaca sa herecka, len je to velmi precenene podla mna. Predvidatelny dej, ocakavatelne laknutia...

Polanskeho Najomnik sa mi na kvazi tuto temu lubil ovela viac.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1349 kedy: 21. Február , 2011, 10:57:57 »

ja som bol vcera na ciernej labuti v kine, samozrejme ze od prvej sceny s nechtom som vedel kam to pojde.. ale herecke podanie bolo velmi slusne, kamera na niektorych miestach tak isto. urcite to nieje vrchol reziserskeho umenia, ale na komercny film velmi slusne. kino so surroundom dodava bonusovu atmosku.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.