Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 15:30:01
Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445993 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Duger
Hosť
« Odpoveď #1470 kedy: 26. Máj , 2011, 05:25:54 »

Uz to tu bolo myslim, navyse dost slabotka... kamos mi to odporucil, ze v Prahe na intrakoch to bol trhak, ale slabo uchylne, malo srandovne a uz vobec nie vazne ci sokujuce.

"velmi dojimavy a hlboky pribeh to ma"

tušim že to myslel ironicky :)...a ked nie tak ma čudny vkus :D
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1471 kedy: 01. Jún , 2011, 06:11:01 »

http://www.csfd.cz/film/273673-submarino/
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1472 kedy: 01. Jún , 2011, 06:43:14 »


Tiez odporucam. Vynikajuci skandinavsky film.

Mne sa pacil naposledy tento film.

http://www.csfd.cz/film/246036-helen/
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1473 kedy: 01. Jún , 2011, 18:38:11 »

Pre manikov do WWII velmi odporucam toto:

http://www.csfd.cz/film/288230-brestskaya-krepost/

Ma Rusaci velmi prekvapili, velmi profesionalne a autenticky natoceny film. Dokonca sedia aj zbrane, vsetko prakticky. Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #1474 kedy: 09. Jún , 2011, 12:23:26 »

http://www.csfd.cz/film/286408-into-eternity/

Tři míle pod zemí budují Finové obrovské úložiště pro 300 000 tun jaderného odpadu. Aby se zabránilo katastrofě, musí toto místo zůstat nedotčené přinejmenším 100 000 let. V tomto poetickém, úchvatně krásném a provokativním dokumentu dánský filmař Michael Madsen přemýšlí o tom, jak varovat budoucí civilizace, aby zakopaný „poklad“ naší jaderné éry, narozdíl od pyramid a hrobek faraonů, nebyl nikdy objeven
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1475 kedy: 09. Jún , 2011, 16:12:10 »

http://www.csfd.cz/film/286408-into-eternity/

Tři míle pod zemí budují Finové obrovské úložiště pro 300 000 tun jaderného odpadu. Aby se zabránilo katastrofě, musí toto místo zůstat nedotčené přinejmenším 100 000 let. V tomto poetickém, úchvatně krásném a provokativním dokumentu dánský filmař Michael Madsen přemýšlí o tom, jak varovat budoucí civilizace, aby zakopaný „poklad“ naší jaderné éry, narozdíl od pyramid a hrobek faraonů, nebyl nikdy objeven

uz stahujem  Na zdravie! taketo nuklearne veci ma fascinuju  Na zdravie!
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #1476 kedy: 16. Jún , 2011, 01:34:37 »

je to o stranu vzadu ale opakujem Game of Thrones - http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/

suverénne najlepší ne-komediálny seriál čo som videl
nemôžem sa dočkať posledného dielu série
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #1477 kedy: 16. Jún , 2011, 05:32:20 »

je to o stranu vzadu ale opakujem Game of Thrones - http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/

suverénne najlepší ne-komediálny seriál čo som videl
nemôžem sa dočkať posledného dielu série
pozeram aj ja, po konci si asi precitam vsetky 4 knihy  Žmurk

inak 26 juna zacina nove true blood.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1478 kedy: 19. Jún , 2011, 16:11:33 »

no ja prajem fandom game of thrones vela zabavy pri sledovani nekonecnej sagy Som frajer piata knizka by mala vyjst v priebehu mesiaca, takze mame slusnu sancu na nekonecny serial riedeny az k uplnemu caju, az kym autor nebude mat zabezpeceny dochodok aj pre svoje vnucence.

inak jak je to pekne, tak su tam priserne napisane postavy. ak nejaky serial HBO, tak si radsej kuknem znovu band of brothers. z tohto som bol velice sklamany.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1479 kedy: 19. Jún , 2011, 16:17:13 »

no ja prajem fandom game of thrones vela zabavy pri sledovani nekonecnej sagy Som frajer piata knizka by mala vyjst v priebehu mesiaca, takze mame slusnu sancu na nekonecny serial riedeny az k uplnemu caju, az kym autor nebude mat zabezpeceny dochodok aj pre svoje vnucence.

inak jak je to pekne, tak su tam priserne napisane postavy. ak nejaky serial HBO, tak si radsej kuknem znovu band of brothers. z tohto som bol velice sklamany.

ktore postavy Ti konkretne vadia, ze su zle napisane ?
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1480 kedy: 19. Jún , 2011, 16:54:03 »


inak jak je to pekne, tak su tam priserne napisane postavy. ak nejaky serial HBO, tak si radsej kuknem znovu band of brothers. z tohto som bol velice sklamany.

musim suhlasit..  ono tym ze to ma kazdy diel tak 45minut, pre nezainteresovaneho cloveka je to pomerne dost dost ploche kedze je tam toho tak vela povynechavaneho.. je to zamerane na cecky, hore dole jedna dve hlasky a potom zrazu koniec a caka sa tyzden :D  take zbrkle je to cele, fakt ti band of brothers to bol pansky serial.. neviem ci fantasy saga je vhodny namet na taketo serialy, to dopadne v style lost (ktory som rad ze som sledoval len 1. seriu) ze sa to bude tocit x serii a nakoniec to cele zakoncia jak total sracku, elbo reziser sa 5krat zamota do vlastneho pribehu..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1481 kedy: 19. Jún , 2011, 16:55:13 »

inak uz je 'zakupitelny'film hanna v r5kovej kvalite.. uz to taham vcelku som zvedavy.. 13ci kolko rocne dievcatko v sluzbach tajnej sluzby. no zedols mi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #1482 kedy: 19. Jún , 2011, 17:47:25 »

Aj ked to mnohi zatratia mne sa to paci. Alkohol, drogy a sex :)
http://www.csfd.cz/film/233595-californication/


uz chyba len rakenrol Bavím sa skvele
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1483 kedy: 19. Jún , 2011, 18:06:03 »

az po tak dlhej dobe som si prave uvedomil ze ten nazov moze byt dvojzmyselny.. 'fornication' je trtkacka...puzzle zacina zapadat do seba :D
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1484 kedy: 19. Jún , 2011, 18:21:20 »

ktore postavy Ti konkretne vadia, ze su zle napisane ?
skoro kazda urobi parkrat tak neprepacitelne nelogicky krok, ze mam pocit, akoby vsetko zacinal alebo koncil nejaky random generator. lord stark je vojak zoceleny dvoma vojnami a lord 1 zo 7 kralovstiev, napriek tomu od momentu ako ho sledujeme, sprava sa ako najvacsi zaciatocnik a v podstate mieri priamou ciarou pod gilotinu. lady stark, najprv sme snazne presviedcani o samostatnej, silnej a uvazujucej zene, ktora vsak automaticky druheho majitela zamyslanej zbrane povazuje za finalneho. dokonca aj ten imp lannister, ktory sa mi pacil zo vsetkych najviac, nakoniec nedava ziadny zmysel. je inteligentny a bohaty, napriek tomu skonci v base u totalneho psychiatrickeho pacosa odkial taha priamo na vojnovy front. co tam vobec robil? bud sa mal niekde valat a uzivat si alebo snovat intrigy, idealne oboje. alebo ta dothracko-targaryanska novomanzelka, ktora len-tak uprostred puste zosadne z kona, len aby ju tam mohol ohrozovat jej mocichctivy bracho. a ten detto. skoro som ho zozral, zo zaciatku chladny kalkul a od 4-5 dielu totalne detinske chyby az po jeho zabavnu smrt. atd,atd,atd. strasne vela tohto je tam.

mam proste rad ked je postava vo filme koherentna, pokial to nie je zrovna pokus o vykreslenie psychotickej poruchy osobnosti.

to ani nehovorim o tych logickych momentoch akoze 40000 divochov na konikoch sa rozhodlo tiahnut cez more na kontinent kde ich caka obrovska pocetna a technologicka prevaha, ze maly 30-kilovy vlcko trha na kusy dospelych ozbrojencov, co cely zivot iba bojuju, alebo ze ziadna z postav sa nikdy neobtazuje vysvetlovat svoje rozhodnutia nikomu, nech by to bolo akokolvek dolezite, a to podla vsetkeho len preto, aby mal o com byt dalsi diel.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.