Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:40:26
Strán: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445844 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1575 kedy: 06. September , 2011, 09:43:49 »

WHAT?!?!? a ja ze co tu tak dlho nebol

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1576 kedy: 14. September , 2011, 14:52:39 »

rastik ty bud mas chronicku zapchu , alebo fakt kok*tom vstavas z postele lebo na to ze si tu uz od
cias dinosaurov tak nemas absolutne nadhlad a kazdu kokotinu chytas za slovicka ..sa uvolni trosku
som cakal ze regge si ska si kto ludia budu viac easy going  Bavím sa skvele
si ho vobec nevsimaj on uz je stary koko*t a nerozumie zabave.  Bavím sa skvele

inak fasa srandovny akcak sme kukali minule a volalo sa to Hanna, mozem celkom odporucit, aj frajerka pri tom obsedi. The Expendables su uplna povinnost, je to totiz uplna showcase actiongerojov vramci kompletnej tuposti zapletky/epizod v style 80s akcakov ale so vsetkou paradou moderneho filmu. Dobry akcak je este vraj Unknown, ale to som nevidel. Alebo co sa mi dalo kukat kludne aj 10x, Taken s Neesonom, ale to neni celkom asi to co hladas a uz to predsalen zvetralo.
« Posledná zmena: 14. September , 2011, 14:53:17 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1577 kedy: 14. September , 2011, 14:54:13 »

Unknown a Taken odporucam tiez :), v preklade myslim Neznamy a 96 hodin.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1578 kedy: 14. September , 2011, 15:01:54 »

Unknown a Taken odporucam tiez :), v preklade myslim Neznamy a 96 hodin.
presne. mas este nieco podobne opozerane? mna v poslednom case vyslovene taketo veci bavia. aj som si kukol vsetkych Bournov teraz nedavno, kedze som to nevidel zacerstva, ale uz to bolo trosku trosicku moc teple.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #1579 kedy: 14. September , 2011, 22:33:53 »

presne. mas este nieco podobne opozerane? mna v poslednom case vyslovene taketo veci bavia. aj som si kukol vsetkych Bournov teraz nedavno, kedze som to nevidel zacerstva, ale uz to bolo trosku trosicku moc teple.

mne sa moc pacil Cypher alebo skus Limitless
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1580 kedy: 07. Október , 2011, 10:57:22 »

http://www.csfd.cz/film/254456-sin-nombre/

Dobry film, odporucam.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1581 kedy: 07. Október , 2011, 11:08:35 »


Mohli by si pozriet nasi lekari napriklad a porovnat s ich problemami.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #1582 kedy: 07. Október , 2011, 23:12:59 »

akurat ide na STV 2 dokument o gitarach, zosikoch zo sociku atd.
« Posledná zmena: 07. Október , 2011, 23:26:31 od bigbadbrad » Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #1583 kedy: 11. Október , 2011, 18:08:01 »

naposkedy som videl film Zodiac , celkom v pohode.. akurat že velmi dlhy 2,5 hodiny ma... posledna hodina bola najlepšia.. prve 2 skôr take.. že dostavali do deja.. niekedy tam bolo vela zbytočnych scen... ale konečny dojem mam z neho velmi dobry.. :) ked ma niekto vela voleho času nech si kukne :)

http://www.csfd.cz/film/221713-zodiac/
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1584 kedy: 12. Október , 2011, 05:52:57 »

naposkedy som videl film Zodiac , celkom v pohode.. akurat že velmi dlhy 2,5 hodiny ma... posledna hodina bola najlepšia.. prve 2 skôr take.. že dostavali do deja.. niekedy tam bolo vela zbytočnych scen... ale konečny dojem mam z neho velmi dobry.. :) ked ma niekto vela voleho času nech si kukne :)

http://www.csfd.cz/film/221713-zodiac/

vyborny film, ostatne tak, ako snad vsetky od Finchera. Je to jeden z reziserov, ktori vedia, ako sa robi filmova magia
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1585 kedy: 12. Október , 2011, 08:07:06 »

naposkedy som videl film Zodiac , celkom v pohode.. akurat že velmi dlhy 2,5 hodiny ma... posledna hodina bola najlepšia.. prve 2 skôr take.. že dostavali do deja.. niekedy tam bolo vela zbytočnych scen... ale konečny dojem mam z neho velmi dobry.. :) ked ma niekto vela voleho času nech si kukne :)

http://www.csfd.cz/film/221713-zodiac/

na tisickrat som pritom zaspal a vysledok - "dalo sa". ale zeby som sa zblaznil stastim, tak to rozhodne nie.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1586 kedy: 12. Október , 2011, 09:44:02 »

Taka typicka US produkcia, da sa to pozerat, je to predvidatelne, ked to skonci, o den na to clovek zabudne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #1587 kedy: 12. Október , 2011, 12:09:33 »

Predvidatelne je to preto, lebo ide o vyrozpravanie skutocnosti v casovom slede, tak, ako sa to udialo. Prave napriek tomu reziser natocil napinavy pribeh, nielen dobry pribeh, postavy ale ako na celok sa na to dobre pozera, to je aspon moj nazor. Social Network som sice nevidel, ale ostatne veci ano, dokonca aj Benjamin Button bol super, a to som mal vazne obavy, ako sa take nieco da natocit putavo...
Ale OK, ja som si uz zvykol, ze mame rozne nazory :D
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1588 kedy: 12. Október , 2011, 12:43:22 »

mne sa dost pacil prekiaty ostrov s di capriom. Je to v podstate o tom, ze sa vyda na ostrov, kde je psychiatricka klinika vysetrovat jeden pripad a zacne tam objavovat nejasnosti, ci sa tam nerobi lobotomia a pod. a v podstate to neni celkom tak ako vyzera a niekedy je tazsie rozpoznat, co je realita a co sa mu zda. ale na koniec filmu sa to vsetko vysvetli. Vazne to bolo dobre a zmenil som na neho nazor :)

a potom oddychovka: Limitless - o droge, ktora dokaze vyuzit mozog naplno takmer...len je prudko navykova
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1589 kedy: 12. Október , 2011, 16:03:18 »

mne sa dost pacil prekiaty ostrov s di capriom. Je to v podstate o tom, ze sa vyda na ostrov, kde je psychiatricka klinika vysetrovat jeden pripad a zacne tam objavovat nejasnosti, ci sa tam nerobi lobotomia a pod. a v podstate to neni celkom tak ako vyzera a niekedy je tazsie rozpoznat, co je realita a co sa mu zda. ale na koniec filmu sa to vsetko vysvetli. Vazne to bolo dobre a zmenil som na neho nazor :)

a aka bola teda realita?
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 23 otázok.