Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 14:50:24
Strán: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 140 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Referencie na filmy  (Prečítané 445986 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #1620 kedy: 03. December , 2011, 19:47:28 »

videl si aj predchadzajuci bratislavafilm od kuba kronera? :) ked hej, ako sa ti pacilo?  :)
http://www.csfd.cz/film/255547-bratislavafilm/

Ja som ho videl, ked ho davali raz v noci na jojke. Podla mna to bolo celkom OK, snazilo sa zaujat mladych, bolo to nieco viac ako studentsky kratky film za par eur, herci z tych lepsich (myslim, ze keby to nebol Kroner, tak by ich tam nedotiahli)... konecne nejaky novy film... ale trochu sa bojim, ze ked spadne do toho kolotoca nasich dvoch najuspesnejsich TV, tak sa z neho stane casom taky odpad ako napriklad z Krausa, ktory mal niekedy na tu dobu dost dobre napady...
neviem, ci ste videli teraz na jojke Lokal TV (Kroner), na co chodili reklamy v poslednom case... podla prveho dielu je to cista jojkovina - parodie na markizacke relacie, hranie sa na uspesne zahranicne kreslene serialy a dokonca znova postava od nasich juznych hranic... lakalo to na Cekovskeho pistu lakatosa, ale ten tam bol dokopy par minut a bol tam nasilu natlaceny - s dejom to nemalo nic spolocne... ale bolo to jedine, co ma pobavilo...
« Posledná zmena: 03. December , 2011, 21:38:06 od DominicK » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1621 kedy: 03. December , 2011, 20:26:09 »

videl si aj predchadzajuci bratislavafilm od kuba kronera? :) ked hej, ako sa ti pacilo?  :)
http://www.csfd.cz/film/255547-bratislavafilm/

ukrutna sracka. taka smradlava, az si to clovek z chuti pozre, ze jak strasne sa da spravit film. fontana pre zuzanu 2 bola aspon natocena od pohladu za peniaze, toto bola hroza aj z cisto remeselneho hladiska  Nechajte ma vydýchať nutim sa akurat spomenut su, ze o com to vlastne bolo, ale nespomeniem si ani hovno a to som to videl ani nie pred rokom..
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #1622 kedy: 03. December , 2011, 20:33:19 »

v poslednom case som pozrel animak rango a screener immortals 2011. animak bol velmi podareny a na immortals odporucam ist do kina.

pozeram, ze inarritu ma novy film o ktorom som nevedel. Biutiful, videl to niekto?
Zaznamenané

DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #1623 kedy: 03. December , 2011, 20:34:45 »

ukrutna sracka. taka smradlava, az si to clovek z chuti pozre, ze jak strasne sa da spravit film. fontana pre zuzanu 2 bola aspon natocena od pohladu za peniaze, toto bola hroza aj z cisto remeselneho hladiska  Nechajte ma vydýchať nutim sa akurat spomenut su, ze o com to vlastne bolo, ale nespomeniem si ani hovno a to som to videl ani nie pred rokom..

podla mna je tiez vela talentovanejsich mladych reziserov, len maju smolu, ze sa nevolaju kroner...
na ozivenie pamäte http://www.csfd.cz/film/255547-bratislavafilm/  
podla mna kroner ani nema sajnu ako to chodi v tychto spinavsich veciach, ale pacilo sa mi spracovanie z pohladu viacerych stran, ktore boli od seba prakticky nezavisle... a udrzalo ma to pred telkou, aj ked mozno je to tym, ze som mladsi rocnik, takze ma to viac chytilo...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1624 kedy: 03. December , 2011, 20:42:43 »

podla mna je tiez vela talentovanejsich mladych reziserov, len maju smolu, ze sa nevolaju kroner...
na ozivenie pamäte http://www.csfd.cz/film/255547-bratislavafilm/  
podla mna kroner ani nema sajnu ako to chodi v tychto spinavsich veciach, ale pacilo sa mi spracovanie z pohladu viacerych stran, ktore boli od seba prakticky nezavisle... a udrzalo ma to pred telkou, aj ked mozno je to tym, ze som mladsi rocnik, takze ma to viac chytilo...

ja som si to pozrel tiez z chuti, lebo jednak mam rad filmy, kde vidno Bratislavu a jednak to bolo naozaj fascinujuco zle. odtrhnute od reality, dialekt napoly "blavacky" sleng mixnuty s divadelnou slovencinou, ako ju pravdepodobne ucia na VSMU, kedze nepoznam slovenskeho herca, co by sa jej dokazal pred kamerou uplne oprostit.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1625 kedy: 03. December , 2011, 21:30:58 »

ukrutna sracka. taka smradlava, az si to clovek z chuti pozre, ze jak strasne sa da spravit film. fontana pre zuzanu 2 bola aspon natocena od pohladu za peniaze, toto bola hroza aj z cisto remeselneho hladiska  Nechajte ma vydýchať nutim sa akurat spomenut su, ze o com to vlastne bolo, ale nespomeniem si ani hovno a to som to videl ani nie pred rokom..

ja viem Bavím sa skvele love si pozriem tiez ale necakam od toho viac ako od bratislavafilmu :) dufam ze aspon teraz mu tatko okrem hercov vybavil serioznu kameru a stativ, lebo tie zabery tocene z ruky v bafilme boli uplne mimo  :) aj ked toho mimo tam bolo viac :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1626 kedy: 03. December , 2011, 21:34:34 »

ja som si to pozrel tiez z chuti, lebo jednak mam rad filmy, kde vidno Bratislavu a jednak to bolo naozaj fascinujuco zle. odtrhnute od reality, dialekt napoly "blavacky" sleng mixnuty s divadelnou slovencinou, ako ju pravdepodobne ucia na VSMU, kedze nepoznam slovenskeho herca, co by sa jej dokazal pred kamerou uplne oprostit.

Videl som par studentskych filmov z FTF VSMU a vsade to takto je. Aj mladi herci. Znie to velmi neprirodzene a kazi mi to 75% dojmu z filmu. Nechapem preco rozpravaju takto pateticky a nie tak ako bezne v sukromi.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1627 kedy: 03. December , 2011, 21:36:15 »

pozeram, ze inarritu ma novy film o ktorom som nevedel. Biutiful, videl to niekto?

Ano, vyborny film, odporucam. Bardem tam exceluje.  Zdravíčko
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1628 kedy: 03. December , 2011, 21:40:18 »

Ja som ho videl, ked ho davali raz v noci na jojke. Podla mna to bolo celkom OK, snazilo sa zaujat mladych, bolo to nieco viac ako studentsky kratky film za par eur, dobri herci (myslim, ze keby to nebol Kroner, tak by ich tam nedotiahli)... konecne nejaky novy film... ale trochu sa bojim, ze ked spadne do toho kolotoca nasich dvoch najuspesnejsich TV, tak sa z neho stane casom taky odpad ako napriklad z Krausa, ktory mal niekedy na tu dobu dost dobre napady...
neviem, ci ste videli teraz na jojke Lokal TV (Kroner), na co chodili reklamy v poslednom case... podla prveho dielu je to cista jojkovina - parodie na markizacke relacie, hranie sa na uspesne zahranicne kreslene serialy a dokonca znova postava od nasich juznych hranic... lakalo to na Cekovskeho pistu lakatosa, ale ten tam bol dokopy par minut a bol tam nasilu natlaceny - s dejom to nemalo nic spolocne... ale bolo to jedine, co ma pobavilo...

musim sa vyjadrit aj k lokaltv, pretoze poviem pravdu - tesil som sa na to. no a zaver je taky, ze pozrel som si a viac si to uz nepozriem. :) nieco tak neskutocne primitivne, absolutne NEvtipne a trapne som uz dlho nevidel. :) a to sa mi uputavky velmi pacili. :) ale uznavam ze je to dobre urobene (nakreslene), ale scenar maxilmalne na picu.  :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1629 kedy: 03. December , 2011, 21:52:11 »

videl si aj predchadzajuci bratislavafilm od kuba kronera? :)
http://www.csfd.cz/film/255547-bratislavafilm/

nevidel, ale vazne sa nam to pacilo - bol som tam s priatelkou a tiez spokojna  :)  Bolo tam dost vulgarizmov, ale boli dobre volene a znelo to uplne ako sa bezne kdekdo rozprava. a aj co pocuvam reakcie ludi, co to videli tak super Na zdravie!  Jo - a mlady gogal uplne super  Zdravíčko


neviem, ci ste videli teraz na jojke Lokal TV (Kroner), na co chodili reklamy v poslednom case... podla prveho dielu je to cista jojkovina - parodie na markizacke relacie, hranie sa na uspesne zahranicne kreslene serialy a dokonca znova postava od nasich juznych hranic... lakalo to na Cekovskeho pistu lakatosa, ale ten tam bol dokopy par minut a bol tam nasilu natlaceny - s dejom to nemalo nic spolocne... ale bolo to jedine, co ma pobavilo...

o hovne cele. sklamanie... dufam, ze druhe casti budu lepsie, ale ak sklame aj druha, tak serem na to  :)
« Posledná zmena: 03. December , 2011, 21:58:22 od mario bross » Zaznamenané

DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #1630 kedy: 03. December , 2011, 21:55:48 »

musim sa vyjadrit aj k lokaltv, pretoze poviem pravdu - tesil som sa na to. no a zaver je taky, ze pozrel som si a viac si to uz nepozriem. :) nieco tak neskutocne primitivne, absolutne NEvtipne a trapne som uz dlho nevidel. :) a to sa mi uputavky velmi pacili. :) ale uznavam ze je to dobre urobene (nakreslene), ale scenar maxilmalne na picu.  :)

okrem toho co som pisal vyssie, dalsia vec. podla mna by nemal byt prvy diel serialu o tom, ako sa na plese v opere nahana beznohy ferdo mravec a krtek na dochodku. prvy diel by mal vyuzit to, ze sa nanho pozera asi najviac ludi. mal by trosku rozvinut charaktery hlavnych postav, potom by sa s tym aj lahsie pracovalo v dalsich castiach, a ten humor by isiel "sam od seba". teda aspon podla mna  :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1631 kedy: 03. December , 2011, 22:02:16 »

nechapem, co sa divite.

za poslednych 25 rokov co bolo naozaj vtipne zo slovenska ? nic. posledne naozaj vtipne boli lasica a satinsky v polke 80tych rokov.

era skrucanych a piskov a nogov bol suteren kanal, era krausov a marcinov bol suteren kanal hnoj a era dnesnych danglov ci bathanyich je suteren kanal hnoj hovna. a chudak lasica je uz uplne senilny asi, inak by nechodil rozpravat doslova zcesty uz pomaly aj do predpovede pocasia. co mi pripomenulo mokreho ... no nic radsej :)
Zaznamenané
DominicK
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 153



« Odpoveď #1632 kedy: 03. December , 2011, 22:26:52 »

 :)
ked sa chcete zasmiat pri sledovani slovenskej stanice, ostava uz asi len mario torac na nautik tv  ha ha ha
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #1633 kedy: 04. December , 2011, 18:02:37 »

http://www.csfd.cz/film/234462-warrior/   .. som zvedavý, vraj film roka

edit: výborne to bolo, Rocky dovedený k dokonalosti ... Tom Hardy je neskutočný herec
« Posledná zmena: 04. December , 2011, 22:37:53 od traktor » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1634 kedy: 04. December , 2011, 22:31:25 »

neviem, ci sa to tu spominalo, ale Grand Torino s Clintom Eastwoodom...vyborny film !
Zaznamenané

Strán: 1 ... 107 108 [109] 110 111 ... 140 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 23 otázok.