Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 17:20:37
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MADA - Profi servis gitar a basgitar  (Prečítané 19520 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #30 kedy: 17. Máj , 2010, 19:46:17 »

už nejde ďalej ťahať tiahlom, to by asi krk neprežil, tak tie šachty znížiť a znížiť aj floyd...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
MMM
Hosť
« Odpoveď #31 kedy: 17. Máj , 2010, 19:54:40 »

už nejde ďalej ťahať tiahlom, to by asi krk neprežil, tak tie šachty znížiť a znížiť aj floyd...


Aha tak, no riesenie to je, ale je otazne ci to bude fungovat, lebo nemusis mat spravne prehnutie krku a v niektorych polohach mozu struny drncat o prazce a ledenie moze byt tiez v haji. Neviem no, ty musis vidiet ako je na tom krk.
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 18. Máj , 2010, 00:01:03 »

 Profi ... MMM porozpravaj nieco o profi ...
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 18. Máj , 2010, 09:37:44 »

Profi ... MMM porozpravaj nieco o profi ...



Viem, nebol som v praci, bola to moja chyba, no nemal som sa ti ako ozvat rano..  No hanbím sa..
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #34 kedy: 18. Máj , 2010, 09:59:19 »

už nejde ďalej ťahať tiahlom, to by asi krk neprežil, tak tie šachty znížiť a znížiť aj floyd...

....najlepšie by som vedel situáciu odhadnúť keby som tú gitaru mal v ruke....to tiahlo môže byť aj zaseknuté....treba ho povoliť a jemne ohnúť krk do oboch strán....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
MMM
Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 18. Máj , 2010, 12:39:44 »

....ollaaa rád by som sa spýtal, že keby že si dnes alebo zajtra objednal toto http://www.mshop.sk/index.php?target=products&product_id=12599 a toto http://www.mshop.sk/index.php?target=products&product_id=1321 a toto http://www.mshop.sk/index.php?target=products&product_id=11234 .....či to najneskôr vo štvrtok dostanem Huh! .....viem že sem chodíte, tak veľmi pekne a zdvorilo prosím o túto informáciu  Zdravíčko


Poslali sme to, islo to od nas z BA. Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Máj , 2010, 14:42:51 od MMM » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #36 kedy: 18. Máj , 2010, 14:03:29 »

....ďakujem za ochotu :)
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #37 kedy: 18. Máj , 2010, 14:25:21 »

Ale na bratislavsku MADU nemozem krive slovo povedat, maximalna spokojnost! Raz som si objednal struny ernie ball a prisli do dvoch dni a nielen ze som nemusel platil postovne ale som dokonca neplatil ani za tie struny  Na zdravie!  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 18. Máj , 2010, 14:43:30 »

Ale na bratislavsku MADU nemozem krive slovo povedat, maximalna spokojnost! Raz som si objednal struny ernie ball a prisli do dvoch dni a nielen ze som nemusel platil postovne ale som dokonca neplatil ani za tie struny  Na zdravie!  Bavím sa skvele



A to kedy sa stalo?? ha ha ha
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #39 kedy: 18. Máj , 2010, 14:45:36 »

a ja koko*t tam vzdy platim  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #40 kedy: 18. Máj , 2010, 14:47:43 »



A to kedy sa stalo?? ha ha ha

asi pred rokom, mozno aj pred dvoma  :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #41 kedy: 18. Máj , 2010, 21:46:45 »

to čo ti dali grátis?
inak dnes som dostal úplne grátis pivo v krčme kde som bol prvýkrát v živote a čašník ma vôbec nepoznal...
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #42 kedy: 19. Máj , 2010, 08:37:45 »

....."MMM".....ako sa pozeráte na prípadnú reklamáciu basových strún....je to u vás beznádejný prípad Huh! .....alebo sa to v pohode dá.....

....aby si ma nechápal zle, že ktovie čo robím zo strunami, ale jednoducho mám takú skúsenosť, že nezávisle od značky a materiálu niekedy drapnem strunu....hrávame len skúšky dva krát do týždňa a zvykne sa roztrhnúť tak do 6tich týždňov....pri úplne normálnom ladení a štýle hrania....potom ak prekonajú túto zabehávaciu dobu....tak potom už držia kým ich nevymením....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #43 kedy: 19. Máj , 2010, 08:42:52 »

....."MMM".....ako sa pozeráte na prípadnú reklamáciu basových strún....je to u vás beznádejný prípad Huh! .....alebo sa to v pohode dá.....

....aby si ma nechápal zle, že ktovie čo robím zo strunami, ale jednoducho mám takú skúsenosť, že nezávisle od značky a materiálu niekedy drapnem strunu....hrávame len skúšky dva krát do týždňa a zvykne sa roztrhnúť tak do 6tich týždňov....pri úplne normálnom ladení a štýle hrania....potom ak prekonajú túto zabehávaciu dobu....tak potom už držia kým ich nevymením....

tesim sa na jeho odpoved..  Bavím sa skvele  tvoje trhanie strun moze byt zapricinene celkovym stavom tvojho nastroja a nie nekvalitnostou strun.. ako priklad uvediem nasledovne:

-kamarat xy ma gitaru a pravidelne sa stazuje ze trha struny, ze niekedy aj jednu za tyzden, jeho styl hry poznam a struny vyslovene hladka...
ja som za posledne 3 roky strunu netrhol a to obcas vytahujem v poho o jedenapol tona a jebem do strun ako besny..

cize pochybujem ze sa take nieco da riesit reklamaciou, a ak ano bude sa na struny vztahovat taka aka je na spotrebny material.. 
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #44 kedy: 19. Máj , 2010, 09:05:27 »

a kde ti prdne ta struna?
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.