Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 22:57:59
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MADA - Profi servis gitar a basgitar  (Prečítané 19517 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #45 kedy: 19. Máj , 2010, 09:18:41 »

....si robíte srandu.....pozrite si kobylku Schaller na mojej base  Beeee .....tam mám kladky....takže to nie je hranou kameňa....a nie je to ani na nute....je to obyčajne 0,5 až 1cm medzi kobylkou a singlom.....

....o tom nehovoriac, že struny na gitare a base sú diametrálne odlišné.....tu ide väčšinou o E a A....na tých hrám najviac, takže sú najviac zaťažované.....ide len o to, že kým jedna sada rovnakých strún to vydrží iná nie.....
« Posledná zmena: 19. Máj , 2010, 09:21:33 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
MMM
Hosť
« Odpoveď #46 kedy: 19. Máj , 2010, 11:16:49 »

....."MMM".....ako sa pozeráte na prípadnú reklamáciu basových strún....je to u vás beznádejný prípad Huh! .....alebo sa to v pohode dá.....

....aby si ma nechápal zle, že ktovie čo robím zo strunami, ale jednoducho mám takú skúsenosť, že nezávisle od značky a materiálu niekedy drapnem strunu....hrávame len skúšky dva krát do týždňa a zvykne sa roztrhnúť tak do 6tich týždňov....pri úplne normálnom ladení a štýle hrania....potom ak prekonajú túto zabehávaciu dobu....tak potom už držia kým ich nevymením....


Reklamovat sa to da, ale len v pripade, ze struna ma pred natiahnutim nejaky kaz, ktorz yistis po vybaleni, inak nie.

Moze to byt nastrojom a na 99 percent to tak aj bude. Nulak, kamene, kobyla... nehras nejako brutalne brnkatkom, pripadne kovovym?
« Posledná zmena: 19. Máj , 2010, 11:18:02 od MMM » Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #47 kedy: 19. Máj , 2010, 11:33:00 »

....hrám aj aj.....trso používam plastové 1.0mm....viem, že hrám viac silovo a drbem do tých strún, ale vtedy to má super zvuk, keď sa zo strunami nemaznám....

....raz sa mi stalo, ešte na Squieri na tretej skúške od natiahnutia strún počas prestávky drbla struna na base odloženej v stojane....bolo to Ečko....roztrhlo sa pri 7mom pražci....sú to Akty X.....ale zrejme to bude tou silovou hrou....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #48 kedy: 19. Máj , 2010, 13:40:09 »

A to sa ozaj v tej Made tak vyznajú? Na zdravie!
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #49 kedy: 15. Jún , 2010, 08:36:13 »

....nebudete mať v predaji takúto ladičku Huh! http://www.musiccenter.cz/Qwik-Tune-QT-12E/Profesion%C3%A1ln%C3%AD-ladi%C4%8Dky/:3:30813 ....len tak mi padla do oka, tak reku opáčim  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
MMM
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 15. Jún , 2010, 16:27:53 »

Zatial nie
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #51 kedy: 06. Júl , 2010, 17:06:23 »

predavaju sa v made kusove struny? najlepsie ernie ball, potreboval by som hrubku cca .018p nevynutu. ci by sa to dalo prihodit k objednavke.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 06. Júl , 2010, 18:14:22 »

Pozrem, ci mame, predavame a aj EB, no musim mrknut, ci mame u nas v BA, alebo inde.
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.