Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 16:14:21
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Eric Johnson  (Prečítané 5708 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 02. Február , 2009, 17:23:15 »

Ten basak hral kedysi s Johnom Mayerom. Sikovny veru.   Zdravíčko
Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #16 kedy: 02. Február , 2009, 17:40:25 »

btw aj jeho basak je macher.. Zdravíčko


Prijemna muzika do vytahu alebo kancelarie. Od Johnsona som pocul ovela zaujimavejsie veci. Inak takyto basgitarovy zvuk presne nemam rad, strasne makky a huhlavy.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 02. Február , 2009, 17:43:44 »

Prijemna muzika do vytahu alebo kancelarie. Od Johnsona som pocul ovela zaujimavejsie veci. Inak takyto basgitarovy zvuk presne nemam rad, strasne makky a huhlavy.

pre mna fajn aj do obyvacky...
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 02. Február , 2009, 17:52:04 »

Inak takyto basgitarovy zvuk presne nemam rad, strasne makky a huhlavy.

je uplne v poriadku. holt tebe sa paci iba rickenbacker, kedze nemas rad ani slap ani nic.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 02. Február , 2009, 18:48:14 »

je uplne v poriadku. holt tebe sa paci iba rickenbacker, kedze nemas rad ani slap ani nic.

Mam rad aj jazzbasy, precisiony, musicmany a dokonca aj Gibson EBcka. Ale nie takyto suchy skapaty huhlak.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 02. Február , 2009, 18:52:37 »

Mam rad aj jazzbasy, precisiony, musicmany a dokonca aj Gibson EBcka. Ale nie takyto suchy skapaty huhlak.
Vsak mu napis, ze na 100% vies, ze tam ta basa nepatri. Ze mas lepsi typ. Mozno da na tvoje rady.  ha ha ha
 Na zdravie!
Zaznamenané

Kimlo
stály hosť
*****
Príspevkov: 754


comfortably numb


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 02. Február , 2009, 18:53:18 »

Mam rad aj jazzbasy, precisiony, musicmany a dokonca aj Gibson EBcka. Ale nie takyto suchy skapaty huhlak.

neviem na com to pocuvas, ale ten zvuk mi sucho ani skapato nepripada.
je to proste bassa, a hra basovo. a sedi tam jak rit na serbel.
Zaznamenané

Ibanez Blazer Custom
Epiphone LP Standard
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,71076.0.html
Vindo
nováčik
*
Príspevkov: 30



« Odpoveď #22 kedy: 03. Február , 2009, 00:07:43 »

Progrocker, nehnevaj sa, ale neviem o čo ide....tá basa je tam podľa mňa výborná a taktiež aj basák, za čo mu skláňam  Zdravíčko...nezdala sa ma hluchá ani suchá a ani neviem ako zlá podla teba...ak ti toto vystupenie pripada skôr do výťahu, tak to je tvoj názor...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 03. Február , 2009, 00:16:09 »

ak ti toto vystupenie pripada skôr do výťahu, tak to je tvoj názor...

No ved je to moj nazor a este vas nim aj rad poctim. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #24 kedy: 03. Február , 2009, 08:25:01 »

Velmi pekna kultivovana hra  Zdravíčko .
« Posledná zmena: 03. Február , 2009, 08:25:36 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #25 kedy: 03. Február , 2009, 08:45:38 »

Genialny texasky gitarista...skvela hra, melodika a zvuk...Manhattan ci Cliffs of dover vravia za vsetko Zdravíčko.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #26 kedy: 03. Február , 2009, 11:06:32 »

nieje to zrovna moja šálka kávy, ale veľmi rád si vypočujem. krásny zvuk ťahá z toho strata  Zdravíčko moja mama ho stále v aute počúva. Zdravíčko

Mam rad aj jazzbasy, precisiony, musicmany a dokonca aj Gibson EBcka. Ale nie takyto suchy skapaty huhlak.

ja sa do toho hovno rozumiem, ale ani mne sa ten zvuk nelúbi radšej:   Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #27 kedy: 03. Február , 2009, 11:10:41 »

nieje to zrovna moja šálka kávy, ale veľmi rád si vypočujem. krásny zvuk ťahá z toho strata  Zdravíčko moja mama ho stále v aute počúva. Zdravíčko

ja sa do toho hovno rozumiem, ale ani mne sa ten zvuk nelúbi radšej:   Bavím sa skvele
Nikdy nezabudnem, ako mi nas basak rozpraval, ze bol na Motorhead a prisiel Fedo z Metalindy po podpis... ha ha ha
Prave vtedy, ked siel Lemmy na podium... Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #28 kedy: 03. Február , 2009, 11:25:06 »

Johnson je fakt super gitarista, dokonca jeden z mojich oblubenych, ale co je velmi dobre, ze je lahko spoznatelny, originalny.
jednak aj skladbami, ktore su take "atmosfericke", jeho tvorba je zmesou blues, rocku a jazzu, ale aj svojskym zvukom a tonom.
Skutocne dobry je. :)  Som frajerZdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 23 otázok.