Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 15:15:23
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kubove bordelotvoriče  (Prečítané 96554 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #435 kedy: 16. Júl , 2012, 22:15:01 »

Jezis, to co su za bedne?  Fuuha zíram

ozvucenie sutazi psov z DK Ruzinov..inak prave som si uvedomil ze na tej fotke neni jedina vec z tohto tisicrocia  Bavím sa skvele je to ako kukat sa do minulosti
« Posledná zmena: 16. Júl , 2012, 22:16:11 od kaolko » Zaznamenané

PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #436 kedy: 16. Júl , 2012, 22:16:58 »

Jasne, no ale nie su tam aj nejake vyskace? Davala sa tam nejata taka sranda a to asi potom moc nie je pouzitelne na gitaru.. Ale tak toto moze byt ine, nevim..
« Posledná zmena: 16. Júl , 2012, 22:22:46 od PanTau » Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #437 kedy: 16. Júl , 2012, 22:17:38 »

Su tam 2x12" Eminence USA, vravim na gitaru to hra popiči. Marshall si s tym nerozumie, ten potrebuje Celestiony, ale ten Hiwatt strasne ozil cez to  Na zdravie!
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #438 kedy: 16. Júl , 2012, 22:49:45 »

..inak prave som si uvedomil ze na tej fotke neni jedina vec z tohto tisicrocia  Bavím sa skvele

Snad az na ten ventilator Bavím sa skvele

Co je hlasnejsie? Ten Hiwatt alebo Marshall?
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #439 kedy: 16. Júl , 2012, 22:51:28 »

Myslim, ze HW  Bavím sa skvele
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #440 kedy: 16. Júl , 2012, 23:03:32 »

Myslim, ze HW  Bavím sa skvele

:) Ale aj tak, si neviem predstavit ze by som mal s hentakymi zosikmi normalne fungovat, sak to su hrozne bomby...ale tak sak aj o tom je rockn roll :)
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #441 kedy: 17. Júl , 2012, 06:10:51 »

Haraburdy



perfekto  Zdravíčko

:) Ale aj tak, si neviem predstavit ze by som mal s hentakymi zosikmi normalne fungovat, sak to su hrozne bomby...ale tak sak aj o tom je rockn roll :)

+1
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #442 kedy: 17. Júl , 2012, 06:13:11 »

:) Ale aj tak, si neviem predstavit ze by som mal s hentakymi zosikmi normalne fungovat, sak to su hrozne bomby...ale tak sak aj o tom je rockn roll :)
JTM45 nie je hlasity aparat. Je to presne hranica medzi hlasnym zosikom a pekne vytocenym v skusobni/na koncertoch - cize vysoko pouzitelne.
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #443 kedy: 17. Júl , 2012, 07:36:25 »

JTM45 nie je hlasity aparat. Je to presne hranica medzi hlasnym zosikom a pekne vytocenym v skusobni/na koncertoch - cize vysoko pouzitelne.

Presne tak. Vytocene JTM je ta hranica znesitelneho ampu do skusobne. Naprotiven najnizsia mozna hlasitost Hiwattu, taka aby uz znel plno, nie len zastreto prdkal, je uz celkom sila. Tiez som sa vcera opat presvedcil, ze Hiwatty, aj ked sa tu na tom bavite, su velmi citlive na repraky a bedne. S marshallmi naozaj nehraju tak ako by mali. Je to nekonkretne, zastrete ako keby tam chybalo nieco a to presne mali tieto Sound city bedne. Konecne Kubo pocul ako ma ten Hiwatt viac-menej hrat, kedze bedna je asi v nedohladne.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Júl , 2012, 07:39:43 od kubo63 » Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #444 kedy: 17. Júl , 2012, 08:30:21 »

Aha, tak to hej. Som nevedel, ze to je JTM 45, ja to takto od oka nerozoznam. Som myslel, ze je to plexina. Na zdravie!

Ale inac je to nadherna zbierka, ma to svoje caro, tieto klasicke ampy
« Posledná zmena: 17. Júl , 2012, 08:32:35 od much » Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #445 kedy: 17. Júl , 2012, 08:58:24 »

Ale inac je to nadherna zbierka, ma to svoje caro, tieto klasicke ampy
...  tusim ma zacinas dohanat  Bavím sa skvele


* na huri.jpg (62.22 KB, 448x336 - prehliadnuté 409 krát.)
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #446 kedy: 17. Júl , 2012, 09:02:58 »

Presne tak. Vytocene JTM je ta hranica znesitelneho ampu do skusobne. Naprotiven najnizsia mozna hlasitost Hiwattu, taka aby uz znel plno, nie len zastreto prdkal, je uz celkom sila. Tiez som sa vcera opat presvedcil, ze Hiwatty, aj ked sa tu na tom bavite, su velmi citlive na repraky a bedne. S marshallmi naozaj nehraju tak ako by mali. Je to nekonkretne, zastrete ako keby tam chybalo nieco a to presne mali tieto Sound city bedne. Konecne Kubo pocul ako ma ten Hiwatt viac-menej hrat, kedze bedna je asi v nedohladne.  Bavím sa skvele

A naopak zase JTMko znelo napicu s tymi Sound city bednami, takze bavte sa kolko chcete, kazdy aparat potrebuje svoju bednu.


...  tusim ma zacinas dohanat  Bavím sa skvele


Ešte tam mam dve stare Marshall bedne, ale tie sa uz nevosli do zaberu  Bavím sa skvele . Chystam sa kupit ešte jednu staru Sound city bednu, klasicku 4x12
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #447 kedy: 17. Júl , 2012, 09:16:30 »

A naopak zase JTMko znelo napicu s tymi Sound city bednami, takze bavte sa kolko chcete, kazdy aparat potrebuje svoju bednu.

True story. Toto naozaj nie su fantasmagorie ako niektore reci na fore.  Bavím sa skvele Su to naozaj znacne rozdiely, ktore by pocul snad kazdy.

Ešte tam mam dve stare Marshall bedne, ale tie sa uz nevosli do zaberu  Bavím sa skvele . Chystam sa kupit ešte jednu staru Sound city bednu, klasicku 4x12

Ked si este aj Progac donese veci, tak to bude naozaj haraburdaren poriadna.  :)
« Posledná zmena: 17. Júl , 2012, 09:17:15 od kubo63 » Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #448 kedy: 17. Júl , 2012, 09:57:46 »

True story. Toto naozaj nie su fantasmagorie ako niektore reci na fore.  Bavím sa skvele Su to naozaj znacne rozdiely, ktore by pocul snad kazdy.

Ked si este aj Progac donese veci, tak to bude naozaj haraburdaren poriadna.  :)
uz len aby ste zacali hravat, poslednych x pivnicnych formacii sa nedostalo cez bod 2. zhromazdit haraburdy :)
doporucujem nazov "vetesnici" alebo "starinari"
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #449 kedy: 17. Júl , 2012, 10:10:33 »

uz len aby ste zacali hravat, poslednych x pivnicnych formacii sa nedostalo cez bod 2. zhromazdit haraburdy :)
doporucujem nazov "vetesnici" alebo "starinari"

Ja a Kubo nie sme velmi pivnicne povahy a mame naozaj chut hrat, takze som zvedavy dokedy nas toto este bude bavit. Popiskujem si  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 17. Júl , 2012, 10:13:43 od kubo63 » Zaznamenané
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.156 sekund, 23 otázok.