Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:58:01
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kubove lásky  (Prečítané 67617 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 25. August , 2010, 16:36:57 »

Udryho prispevok mi skor vyznel sarkasticky...


myslel som to uplne najvážnejšie  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #61 kedy: 25. August , 2010, 16:42:53 »

pozitívne skusenosti- no maálokto napíše,že sa kapanek alebo moc odrbal  Na zdravie! jedine kaolko to dokázal s tou gitarou  Na zdravie!  hlavne že všade odporučate kupcom gitár,že treba ohmatat,vyskúšat,poštelovat,vybrat z viacerych kusov a potom bum: kup z e-bay "mačku vo vreci"  Na zdravie! ano daju sa veci kupit za dobru cenu,ale gitaru nad určitu cenovu hranicu by som nikdy nekupoval

ja na elektriky nepisem, ze treba vyberat z viacerych kusov. ja pisem, ze su vsetky seriovky viac menej rovnake... a zase... ked chcem trebars starsi Gibson (ked uz o nom bola rec), lebo verim, ze su fajn a mam to podporene aj vseobecnou mienkou na nete (okrem jedneho Rudyho :) ), a sa spolahnem na vseobecnu mienku, ze ich kvalita je docela konzistentna, tak mi kupa z USA za 10-15 litrov menej ako tu pride celkom uvazene rozhodnutie, hlavne ked u nas oproti ebay nemam ani len ten virtualny vyber... ano, ojebat Ta mozu... ale to Ta mozu aj tu, mohol by som spomenut historku o Fendri s novymi vydlatovanymi dierami, mohol by som spomenut historku o fake Gibsone... :) vsak staci sa pozret, ake inzeraty koluju po nasich koncinach, mame tu aj taku vtipnu seciu na ne...
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #62 kedy: 25. August , 2010, 17:58:50 »

Pekný ten Tokaj. Bereš keď pôjdeme kupovať SG ?



Hej zoberem, potom daj vedieť


Všade tam máš poštovné minimalne 150-200 USD, a už len samotná gitara vyjde na €950,- nehovoriach o colnici.

ten adrenalin ked cakas na zasielku je navykovy  ha ha ha

O tom by som vedel vyprávať  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #63 kedy: 25. August , 2010, 18:45:44 »

...
Všade tam máš poštovné minimalne 150-200 USD, a už len samotná gitara vyjde na €950,- nehovoriach o colnici....

ja som to nedaval ako lacnu alternativu. ja som len naznacil, ze ked uz je ochotny dat viac, tak nech za nejaku lepsiu. dat 1000 za novy Standard z obchodu a dat 1100 za hentie, tak ja by som tu novu nechcel...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 26. August , 2010, 07:33:13 »

rozumná reč  Na zdravie! nedaj sa oblbnút e-baystami,tam lacno dobrú vec nekúpiš /šak vo svete nie su ko...ti,aby predávali dobré veci hlboko pod cenu -zvlášt amici,ktorí sú lakomí jak fras.  Na zdravie!

Najvacsi odbornik prehovoril.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #65 kedy: 26. August , 2010, 07:40:33 »

Nekupujem to pre znacku, ale preto, lebo podla mna je Gibson zaruka kvality, ci uz spracovania alebo zvuku.

Si v tomto trosku mimo. Predpokladam, ze si skor na starsie zvuky. Nezabudaj, ze nove SG Standard bude mat snimace 498 a 490, co nie je bohvieco po pravde a tak ci tak ich budes mozno menit. Co sa tyka zaruky kvality, casto to nie je ziadna slava u tychto lacnejsich modelov a je mozne, ze nulty prazec alebo ine veci budes musiet riesit tak ci tak. Zalezi kus od kusu. Mal som nedavno SG Classic novy a kedysi davno 61 RI, zneli fajn (najma to 61 RI), hral som na Standardoch novych, niektore hrali, niektore vobec nerezonovali a boli z riadne hlucheho mahagonu. Hral som na par starych SGckach zo 70tych rokov (napr. Vadimove) a tie hrali paradne, novy Standard pri nom doslova zvukovo zhorel.

Nechcem Ta odradzat, ale za 1000 euro sa da zohnat lepsie SG ako zbrusu novy Standard z nasho bajneho Muzikeru. :)
« Posledná zmena: 26. August , 2010, 07:54:03 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #66 kedy: 26. August , 2010, 07:41:53 »

ano daju sa veci kupit za dobru cenu,ale gitaru nad určitu cenovu hranicu by som z e-bay nikdy nekupoval

No staru ani Custom Shop v Muzikery nenajdem. Bavím sa skvele Davas fakt rady riadne. Žmurk

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #67 kedy: 26. August , 2010, 07:44:46 »

ja na elektriky nepisem, ze treba vyberat z viacerych kusov. ja pisem, ze su vsetky seriovky viac menej rovnake... a zase... ked chcem trebars starsi Gibson (ked uz o nom bola rec), lebo verim, ze su fajn a mam to podporene aj vseobecnou mienkou na nete (okrem jedneho Rudyho :) ), a sa spolahnem na vseobecnu mienku, ze ich kvalita je docela konzistentna, tak mi kupa z USA za 10-15 litrov menej ako tu pride celkom uvazene rozhodnutie

Asi tak, ale chapem Rudyho, ze nechce nic vyhodnejsie doviezt z prehnitej imperialistickej Ameriky. Asi radsej zaplati viac nasim poctivym slovanskym obchodnikom. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 26. August , 2010, 07:45:53 »

Všade tam máš poštovné minimalne 150-200 USD,

Vzdy to vyjde medzi 100 a 150, nikdy viac.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #69 kedy: 03. Apríl , 2011, 10:45:25 »

Len sa chcem pochváliť že Tokai hrá stále lepšie a lepšie a som z neho  stále neskutočne nadšený   Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #70 kedy: 03. Apríl , 2011, 11:13:50 »

kolko putnovy je?  ha ha ha
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #71 kedy: 03. Apríl , 2011, 11:40:46 »

 Na zdravie! u mna podobne s lespolom  :)
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #72 kedy: 03. Apríl , 2011, 11:42:13 »

Koalko nerozumiem reči tvojho kmena  Bavím sa skvele
Zaznamenané
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #73 kedy: 03. Apríl , 2011, 11:44:59 »

Tokajský výber 3, 4, 5, 6- putňový sú vína, ktoré sú špičkou tokajských vín.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #74 kedy: 03. Apríl , 2011, 11:45:49 »

Tak toto by ma nenapadlo  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.