Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:56:29
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kubove lásky  (Prečítané 67610 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mr. redwine
stály hosť
*****
Príspevkov: 965



« Odpoveď #165 kedy: 27. Február , 2014, 07:52:29 »

Tak teda, Gibson 335 Cherry Figured, 2010  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

...very nice  Zdravíčko
Zaznamenané

„a beer a day keeps the doctor away.“
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #166 kedy: 27. Február , 2014, 09:38:38 »

Jakto? Ved 4oci vyprava ze secko zahras na seckom  Bavím sa skvele Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
kde, co, ja, kedy?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #167 kedy: 27. Február , 2014, 09:48:23 »

Pocas debaty v teme kto tu ma aky gibson  Bavím sa skvele

kokociny, to ci sa nejaka gitara hodi na muziku abo ne je dane gitaristom, ostatne je len osobna preferencia.

"typicke metalove" gitary v dobrych rukach, na toto som narazal. je to skor vynimka potvrdzujuca pravidlo, ale je to moderny metal na singloidnych stratoch? je Beeee


http://sithuayemusic.bandcamp.com/track/jura ( 2006 Fender American Deluxe Stratocaster with all stock equipment)


komu sa chce nieco vyhladavat aby odbural tie tvoje vzite dogmy? ty tu basnis o v podstate rovnakych gitarach, ze taky rocnik je na blues, hentaky neni na metal bo hento. bachnem ti tu dvoch metlakov co dali moderny metal na singlovych stratoch, co je este diametralnejsie odlisnejsia gitara jak tie tvoje diametralne odlisne rocniky jednej gitary a ty mas zase nejaku vyhovorku.. na co mam nad tebou vyravat?  Bavím sa skvele

neprekrucaj  Žmurk debata bola bola o gitarach, nie o ich majiteloch. kebyze niekto velmi chcel pouzit nejaku staru plesnivinu na metal, tak neobstoji ani jeden z tvojich argumentov, ze preco tie gitary nie su vhodne na metal. cize cele to tvoje generalizovanie rocnikov a ich vhodnosti/nevhodnosti na nejaky styl, vsestrannosti je jeden velky BS  Ja som čert..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #168 kedy: 27. Február , 2014, 09:56:26 »

Pocas debaty v teme kto tu ma aky gibson  Bavím sa skvele

ahah...kto si ma pamatat co bolo v juli minuleho roku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #169 kedy: 27. Február , 2014, 10:01:26 »

Ja som to tiez cital zo srandy 2 dni dozadu, ani som tam necakal taku pikantnu debatu, chcelo by to nieco podobne, je tu nuda  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #170 kedy: 27. Február , 2014, 10:12:39 »

Ja som to tiez cital zo srandy 2 dni dozadu, ani som tam necakal taku pikantnu debatu, chcelo by to nieco podobne, je tu nuda  Bavím sa skvele

Ved zacni o Salvation mods.  Ja som čert.. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #171 kedy: 27. Február , 2014, 15:40:48 »

pekna, ale metallicu na tom zahras tazko  Bavím sa skvele

zahras, ale jak budes pritom vyzerat  Ja som čert..
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #172 kedy: 27. Február , 2014, 15:43:46 »

wow.. tu 335 by som bral.. pekna gitara.. fakt super..
Zaznamenané

exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #173 kedy: 01. Marec , 2014, 07:14:01 »

zahras, ale jak budes pritom vyzerat  Ja som čert..
Ako kral... :) inak kedysi som tuho nad takymto niecim(nie Gibson) uvazoval...len sa bojim prilis tej spatnej vazby.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #174 kedy: 01. Marec , 2014, 07:34:46 »

Preco? Ved to nie je hollow body, v strede je velky kus javora, dute je to len v tych castiach ako su Fka. Kazdopadne, ved to mozme opacit v skusobke.
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #175 kedy: 01. Marec , 2014, 08:54:30 »

Preco? Ved to nie je hollow body, v strede je velky kus javora, dute je to len v tych castiach ako su Fka. Kazdopadne, ved to mozme opacit v skusobke.
uz sa tesim, vzdy som taky gitarku chcel, normalne si mi dal chrobaka do hlavy
Zaznamenané

WEIRD THRASH
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #176 kedy: 01. Marec , 2014, 09:04:06 »

Peto, je to popici, ja nemat tak rad svoj Goldtop tak prisaham ze prechadzam na 335ky, podla mna z toho budes uneseny. Coskoro si tam donesem aparaty tak sa tam mozme kludne strenut cez tyzden  Som metlak Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #177 kedy: 01. Marec , 2014, 09:28:35 »

No tesim sa, su vsetky rocniky dobre? Lebo predpokladam, ze dobry javor je stale dostupny.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #178 kedy: 01. Marec , 2014, 09:32:06 »

Tak neviem ako progac, samozrejme ten odporuci nejaky vintage kusok ale...  Bavím sa skvele Podla mna to hra popici.

Anyway, ak chces staru, tak zase to je veda, cela gitara je z javrou, takze post 75 s javor krkom su asi az prilis, potom mas obycajne 80s/90s Usa produkcie, ktore vraj za to nestoja, potom su early 80s Custom shopy ktore si drzia cenu skvele a potom nove reissues, ktore sa robia v Memphise aj v Nashville.

Ja by som v tom az take nuansy nevidel, ale tak viac povie progac. Kazdopadne su to podla mna dost predrazene gitary.
335 Memphis satin 1800€, Plain top 2300€, Figred top 2800€ a to su stale kvazi zakladne modely...  ?§!.
Aj na ebayi si skvele drzia cenu, to je ten problem. Obycajny USA kusok stoji 2500USD, ale za 3000-3500 uz mas dost peknu 71-74ku jak oci  Na zdravie!
« Posledná zmena: 01. Marec , 2014, 09:35:05 od kubog » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #179 kedy: 01. Marec , 2014, 09:33:17 »

No tesim sa, su vsetky rocniky dobre? Lebo predpokladam, ze dobry javor je stale dostupny.

Dobra otazka. Velmi sa menili aj konstrukciou, dokonca viac pomaly ako LP, takze to je tazke tvrdit, ze ktora era bola naj (samozrejme mimo tej povodnej 58-64 asi). Inak tieto gitary lietaju zvukovo viac kus od kusu ako LP v priemere, co som mal cest, cize sa tu fakt tazko da nejako generalizovat.
« Posledná zmena: 01. Marec , 2014, 09:34:14 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.