Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 09:17:21
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ukradnuty Fender Jazzbass Classic 60´s Mexico biela farba  (Prečítané 8126 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Sedmo
okukávač

Príspevkov: 3


« kedy: 18. Január , 2009, 18:04:00 »

Zdravim vsetkych,

vcera mi vykradli byt a zmyzla mi moja drahocenna basa Fender Jazzbass  aj s ciernym puzdrom, kdo by ma k nej doviedol odmena ho neminie. Budem vdacny za kazdu informaciu.
Dakujem,
Tel.:    0905 752 498
Mail: sedmo@gmx.net


* Basa_Fender.JPG (52.34 KB, 1800x1012 - prehliadnuté 1453 krát.)
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 18. Január , 2009, 18:17:45 »

skus pozriet vsetky zastavarne a bazare v okoli, zisti si vsetky hudobne obchody ci tam neskocila. Bolo by dobre napisat kde byvas nech sa vieme viac pozerat.. pripadne seriove cislo, seria, alebo nejaky poznavaci znak ako ju odlisit od inych. mozem povedat ze moja gitara sa nasla po niekolkych rokoch, takze treba dufat.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Sedmo
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #2 kedy: 18. Január , 2009, 22:54:37 »

 ...Roberto , diky za  radu . Nastroj bol ukradnuty v bratislavskych Vajnoroch, specialny poznavaci znak nemala, len take drobne chyby laku na spodnej strane. Vyzera ako na fotke. Neviem si to predstavit , ze by bezne hudobniny zobrali od niekho z ulice nastroj. Je taka prax ?  Zalozne si zoberem cez tyzden na musku, uvidime. 

S.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 18. Január , 2009, 23:03:23 »

Neviem si to predstavit , ze by bezne hudobniny zobrali od niekho z ulice nastroj.
o komisionalnom predaji si este nepocul?

drzim palce, snad sa najde  Zdravíčko
Zaznamenané
cubaka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 456



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 18. Január , 2009, 23:07:05 »

Kludne zoberieme nastroj od ludi, proste ho donesu na predajnu daju obciansky a spravime komisnu zmluvu a nastroj tam bude vysiet , nemame ako kontrolovat ci je alebo nie je majitel,
V made vsak niekedy mavame pri pokladni take info na papieri co sa ukradlo a davame na to pozor. To vsak musime o tom vediet, takze budem davat bacha ale ak chces urobit co najviac pobehaj aj kamenne obchody kde beru komis alebo tak. daj info proste.

Drzim palce, v robote to poviem tak budeme davat bacha keby nieco
good luck
Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 18. Január , 2009, 23:13:26 »

No to mi je fak luto..obcas skus dat do googlu PREDAM JAZZBASS, mozno to niekto skusi prave takto. Tiez drzim palce. Pozeram stale  po bazaroch, ci uz internetovych alebo niekde inde, tak ak nieco objavim, napisem.
« Posledná zmena: 18. Január , 2009, 23:14:32 od MMM » Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #6 kedy: 18. Január , 2009, 23:20:52 »

No to mi je fak luto..obcas skus dat do googlu PREDAM JAZZBASS, mozno to niekto skusi prave takto. Tiez drzim palce. Pozeram stale  po bazaroch, ci uz internetovych alebo niekde inde, tak ak nieco objavim, napisem.

alebo aj KUPIM JAZZBASS niekde dat,napr. muziker
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #7 kedy: 12. Jún , 2009, 11:08:34 »

alebo aj KUPIM JAZZBASS niekde dat,napr. muziker
Tak toto je inak vyborny napad ako najst ukradnute veci.   Žmurk
Zaznamenané
Pogo
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #8 kedy: 21. Júl , 2012, 12:35:28 »

Mne ukradli telecaster 52 UPG s hmatníkom z očkového javoru a krk fláder a na mieste pražca bola čiarka z fládru,teda keď sa pražce zhusťovali tak aj fláder sa zhustil,a talo má najťažšie aké môže niekto mať,lebo je z osemdesiat rokov starého jaseňa z staroýitného fínskeho nábytku.
Zaznamenané
Pogo
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #9 kedy: 21. Júl , 2012, 14:36:07 »

Ten telecaster mi ukradol chlapík asi pred šiestimi rokmi,možno sa už naučil kvinty na štave a niekto ho s tým videl.
Mala priesvitný lak a kent amstrong snímače,ale mohol na tom niekto niečo vymeniť.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.