Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 08:19:07
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: EMERGENZA FINAL  (Prečítané 9002 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
shorty.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 235



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 30. Marec , 2009, 11:24:58 »

Millhouse - I Will Be - Emergenza Wien Andino - 28.3.2009



Keby som sa aspon pocul tak by som tak neulietal a snazil sa napravit tie chyby.
Zaznamenané

"I want something good to die for, to make it beautiful to live."
[J.Homme]


https://www.facebook.com/MillhouseSK  www.mkmb.sk/u/shorty
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 30. Marec , 2009, 12:15:25 »

publikum ani nikoho nezaujima, ze kto sa ako pocuje a ci ma dobry zvuk na podiu. Malokedy su idealne podmienky a treba vedet hrat aj v neidealnych  Je mi do plaču
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #47 kedy: 30. Marec , 2009, 12:20:19 »

este jedno kolo bude viedenske....
Mne tam zas niekto vymenil gitaru a namiesto svojej cervenej cortky mam najeku prijebanu jacksonu , cize okrem druheho miesta a utratenych penazi mam asi 250 eur stratu Smútim
Jak, ze vymenil gitaru? To si zistil az doma ci co?  Fuuha zíram
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #48 kedy: 30. Marec , 2009, 12:30:46 »

ale nie, normalne ked sme odchadzali tak si idem zobrat svoju gitarlu a zrazu zistim, ze namiesto mojej je tam nejaka p*čovina....
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #49 kedy: 30. Marec , 2009, 12:31:59 »

jeeblooo by maaaaaaaaaaaa mas nejaku sancu to zistit? ze kde nastal problem? podla mna toto je zlyhanie usporiadatela, ze sa nieco take udeje..
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 30. Marec , 2009, 12:35:26 »

jeeblooo by maaaaaaaaaaaa mas nejaku sancu to zistit? ze kde nastal problem? podla mna toto je zlyhanie usporiadatela, ze sa nieco take udeje..
no sak mna jeblo aj Smútim sa porozposielaly majly kapelam co tam hrali, ze kto omylom zobral gitaru a dufam, ze nejaky poctivec sa ohlasi...
O usporiadatelovi mi ani nehovor, vsetky kapely mali veci v jednej prijebanej miestnosti, kde chodil hocikto,, na vsetko sm daval pozor jak svina akurat na vyhlasenie vysledkov som si to tam na chvilu nechal...
je to prijebany system... ked som sa pytal, ze musi sa to tu predsa dat niekde zamknut (co je mzne v hocijakej krcme) tak mi bolo povedane, ze sa neda, ze tu sa nema tomu co stat....
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #51 kedy: 30. Marec , 2009, 12:37:24 »

no sak mna jeblo aj Smútim sa porozposielaly majly kapelam co tam hrali, ze kto omylom zobral gitaru a dufam, ze nejaky poctivec sa ohlasi...
O usporiadatelovi mi ani nehovor, vsetky kapely mali veci v jednej prijebanej miestnosti, kde chodil hocikto,, na vsetko sm daval pozor jak svina akurat na vyhlasenie vysledkov som si to tam na chvilu nechal...
je to prijebany system... ked som sa pytal, ze musi sa to tu predsa dat niekde zamknut (co je mzne v hocijakej krcme) tak mi bolo povedane, ze sa neda, ze tu sa nema tomu co stat....

kuuuurvy pojebane germanofilne..  Neser ma!  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 30. Marec , 2009, 12:39:23 »

najlepsie je, ako sa picuje, ze ked rakusaci dojdu na slovensko tak sa maju mat na pozore, lebo ich tu hned niekto okradne.
Matusovi z millhouse ukradol niekto z penazenky 40€ A ja idem domov s uplne inou napicu gitarlou...
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #53 kedy: 30. Marec , 2009, 13:39:46 »

Normalne som teraz nasrany aj za vas. Ked skonci uplne sutaz, tak aspon potom spravte poriadnu "reklamu" Emergenze, ze ako vyborne to bolo zorganizovane.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 30. Marec , 2009, 14:17:46 »

Co je na plane dalej? Londyn? ak to takto bude pokracovat, tak vam do uplneho finale dojdu gitary..resp ich budete mat povymienane za behringer straty  ha ha ha
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #55 kedy: 30. Marec , 2009, 14:21:11 »

Vsetkym zo srdca gratulujem a sucitim s vami v ramci zlodejin...
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.