Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 03:05:34
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sam Rivers (Limp Bizkit)  (Prečítané 6983 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« kedy: 18. Január , 2009, 21:53:47 »

mna zvuk kornu dlho odpudzoval prave kvoli tej base... som tomu nevedel prist na chut... potom som to nastastie dajako prestal vnimat a vdaka tomu sa mi zapacil KORN, a teraz to je jedna z mojich najoblubenejsich skupin.
Z tych US numetalovych basakov 90tych rokov mam najradsej jednoznacne Sama Riversa. Hra zaujimavo a jeho hra neposobi rusivo


Uplny suhlas Sam Rivers normalne az nezapada do hentoho rap-coru ci co to je..velmi vkusny a stylovy basista.... strasne nemozem Freda Dursta Popiskujem si
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #1 kedy: 18. Január , 2009, 22:05:54 »

Uplny suhlas Sam Rivers normalne az nezapada do hentoho rap-coru ci co to je..velmi vkusny a stylovy basista.... strasne nemozem Freda Dursta Popiskujem si
a ma sere ze na youtube som nenasiel video len so samom riversom, za to s fredom durstom po....t
maximalne toto kratke nekvalitne ale som ho pozeral asi 100 krat. a ani si nesom isty ci je to Sam na base. na bicich John otto
http://uk.youtube.com/watch?v=AJL-ehG9AR8&feature=related
nemozem z tych dvoch
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 19. Január , 2009, 00:33:12 »

A tie podsvietene warvicky co pouziva oo tie su genialne:) inak aj ja by som prijal nejake videa snim...nedoceneny basak fakt..
« Posledná zmena: 19. Január , 2009, 00:36:26 od omen » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 19. Január , 2009, 08:54:08 »

A tie podsvietene warvicky co pouziva oo tie su genialne:) inak aj ja by som prijal nejake videa snim...nedoceneny basak fakt..
tusim svojho casu vyhral aj nejake ocenenie o najlepsieho basaka, ale uz nepamatam presne...
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Január , 2009, 10:08:11 »

tusim svojho casu vyhral aj nejake ocenenie o najlepsieho basaka, ale uz nepamatam presne...

Je to mozne..mne sa velmi paci len nepaci sa mi jeho kapela:)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 19. Január , 2009, 10:13:05 »

Je to mozne..mne sa velmi paci len nepaci sa mi jeho kapela:)
Best Bass Player in the 2000 Gibson Awards.   :) (google pomohol rozpamatat sa :) )
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 19. Január , 2009, 11:28:09 »

sam rivers je vynikajuci, s johnom ottom vyborne naslapana rytmika.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #7 kedy: 19. Január , 2009, 15:47:32 »

podla mna limp bizkit bola dobra skupina. toho DJ by som ozelel. Fred Durst tiez nebol vzdycky taky hmm... koko*t. len v daktorich klipoch, napriklad rolin alebo my generation. ale v klipe Boiler alebo v Take A Look Around nebol az taky hrozny...
Inak tu skladbu Boiler som ich nevidel hrat. teda aspon na youtube to nieje. a ma to sere.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 19. Január , 2009, 19:16:53 »

Podla mna boli LB klasa aj s Durstom... je to skvely frontman a ma originalny prejav.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 19. Január , 2009, 21:46:05 »

Podla mna boli LB klasa aj s Durstom... je to skvely frontman a ma originalny prejav.
ja som na nich svojho casu dost fical, potom ked odisiel wes borland, tak som nejako stratil zaujem a z nostalgie som si zohnal vtedy novinku results may vary, ktora sa mi celkom pozdavala, ale cim dalej tym viac som stracal zaujem a teraz uz ani neviem co s tou kapelou je a nepustim si to vobec..

sorry za OT :)
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 20. Január , 2009, 10:27:46 »

ja som na nich svojho casu dost fical, potom ked odisiel wes borland, tak som nejako stratil zaujem a z nostalgie som si zohnal vtedy novinku results may vary, ktora sa mi celkom pozdavala, ale cim dalej tym viac som stracal zaujem a teraz uz ani neviem co s tou kapelou je a nepustim si to vobec..

sorry za OT :)

No preto knemu chovam antipatie lebo koli Durstovy odisiel Wes ktory tam bol zakladnym kamenom..je podla mna dobry muzikant so super image:)som videl jak sam s Ottom zahral na rock am ringu a szaspieval master of puppets..velmi slusne:)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 20. Január , 2009, 10:41:23 »

No preto knemu chovam antipatie lebo koli Durstovy odisiel Wes ktory tam bol zakladnym kamenom
ja ani neviem, co sa tam stalo..ked som sa o to zaujimal, tak som nic presne nenasiel a teraz mi je to jedno :)
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #12 kedy: 21. Január , 2009, 22:16:44 »

BTW. ak to niesu len dristy tak Wes Borland je spet v limp bizkit. Su o tom presvedceny organizatory Download festivalu a fanusikovia v to tiez dufaju. vratane mna.
na wikipedii je (alebo aspon bolo) ze novy gitarista limp bizkit je Terry Balsamo. Ale to vyzera len ako klebeta.
Na oficialnej stranke LB doslo k zmene :) teraz tam je 5 karikatur. vylucovacou metodou by mal byt xicht v pravo novy clen. podla vlasov by to mohol byt WES. len ten podivny plnofúz  je mätúci.
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 21. Január , 2009, 22:19:51 »

viem ze vydali alebo vydajuu nejake dvd s natacania noveho albumu ako mala metallica some kind of monster....pozeral som na youtube par videi a wes tam chvilu je ajamuju a potom zas hovori na kameru ze fakt svojho frontmana nevie vystát:D

mimochodom mozno by nejak ujo admin mohol stohto tu spravit uz aj vlastnu temu pre Sama Riversa aby sa to neplietlo tu:)
« Posledná zmena: 21. Január , 2009, 22:20:50 od omen » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 21. Január , 2009, 22:36:33 »

stiahol som si nejake DVD z Rock im Park a Sam tam dava velmi pekne linky, pekny zvuk, vkusna hra. mne sa velmi paci. a tie warwicky s led-kami su uplne peklo. v tej dobe hral este na ampeg, v sucastnosti tusim SWR ak si dobre pameta.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.