Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 03:31:49
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sam Rivers (Limp Bizkit)  (Prečítané 6984 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« kedy: 18. Január , 2009, 21:53:47 »

mna zvuk kornu dlho odpudzoval prave kvoli tej base... som tomu nevedel prist na chut... potom som to nastastie dajako prestal vnimat a vdaka tomu sa mi zapacil KORN, a teraz to je jedna z mojich najoblubenejsich skupin.
Z tych US numetalovych basakov 90tych rokov mam najradsej jednoznacne Sama Riversa. Hra zaujimavo a jeho hra neposobi rusivo


Uplny suhlas Sam Rivers normalne az nezapada do hentoho rap-coru ci co to je..velmi vkusny a stylovy basista.... strasne nemozem Freda Dursta Popiskujem si
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #1 kedy: 18. Január , 2009, 22:05:54 »

Uplny suhlas Sam Rivers normalne az nezapada do hentoho rap-coru ci co to je..velmi vkusny a stylovy basista.... strasne nemozem Freda Dursta Popiskujem si
a ma sere ze na youtube som nenasiel video len so samom riversom, za to s fredom durstom po....t
maximalne toto kratke nekvalitne ale som ho pozeral asi 100 krat. a ani si nesom isty ci je to Sam na base. na bicich John otto
http://uk.youtube.com/watch?v=AJL-ehG9AR8&feature=related
nemozem z tych dvoch
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 19. Január , 2009, 00:33:12 »

A tie podsvietene warvicky co pouziva oo tie su genialne:) inak aj ja by som prijal nejake videa snim...nedoceneny basak fakt..
« Posledná zmena: 19. Január , 2009, 00:36:26 od omen » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3 kedy: 19. Január , 2009, 08:54:08 »

A tie podsvietene warvicky co pouziva oo tie su genialne:) inak aj ja by som prijal nejake videa snim...nedoceneny basak fakt..
tusim svojho casu vyhral aj nejake ocenenie o najlepsieho basaka, ale uz nepamatam presne...
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 19. Január , 2009, 10:08:11 »

tusim svojho casu vyhral aj nejake ocenenie o najlepsieho basaka, ale uz nepamatam presne...

Je to mozne..mne sa velmi paci len nepaci sa mi jeho kapela:)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #5 kedy: 19. Január , 2009, 10:13:05 »

Je to mozne..mne sa velmi paci len nepaci sa mi jeho kapela:)
Best Bass Player in the 2000 Gibson Awards.   :) (google pomohol rozpamatat sa :) )
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #6 kedy: 19. Január , 2009, 11:28:09 »

sam rivers je vynikajuci, s johnom ottom vyborne naslapana rytmika.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #7 kedy: 19. Január , 2009, 15:47:32 »

podla mna limp bizkit bola dobra skupina. toho DJ by som ozelel. Fred Durst tiez nebol vzdycky taky hmm... koko*t. len v daktorich klipoch, napriklad rolin alebo my generation. ale v klipe Boiler alebo v Take A Look Around nebol az taky hrozny...
Inak tu skladbu Boiler som ich nevidel hrat. teda aspon na youtube to nieje. a ma to sere.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 19. Január , 2009, 19:16:53 »

Podla mna boli LB klasa aj s Durstom... je to skvely frontman a ma originalny prejav.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #9 kedy: 19. Január , 2009, 21:46:05 »

Podla mna boli LB klasa aj s Durstom... je to skvely frontman a ma originalny prejav.
ja som na nich svojho casu dost fical, potom ked odisiel wes borland, tak som nejako stratil zaujem a z nostalgie som si zohnal vtedy novinku results may vary, ktora sa mi celkom pozdavala, ale cim dalej tym viac som stracal zaujem a teraz uz ani neviem co s tou kapelou je a nepustim si to vobec..

sorry za OT :)
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 20. Január , 2009, 10:27:46 »

ja som na nich svojho casu dost fical, potom ked odisiel wes borland, tak som nejako stratil zaujem a z nostalgie som si zohnal vtedy novinku results may vary, ktora sa mi celkom pozdavala, ale cim dalej tym viac som stracal zaujem a teraz uz ani neviem co s tou kapelou je a nepustim si to vobec..

sorry za OT :)

No preto knemu chovam antipatie lebo koli Durstovy odisiel Wes ktory tam bol zakladnym kamenom..je podla mna dobry muzikant so super image:)som videl jak sam s Ottom zahral na rock am ringu a szaspieval master of puppets..velmi slusne:)
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #11 kedy: 20. Január , 2009, 10:41:23 »

No preto knemu chovam antipatie lebo koli Durstovy odisiel Wes ktory tam bol zakladnym kamenom
ja ani neviem, co sa tam stalo..ked som sa o to zaujimal, tak som nic presne nenasiel a teraz mi je to jedno :)
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #12 kedy: 21. Január , 2009, 22:16:44 »

BTW. ak to niesu len dristy tak Wes Borland je spet v limp bizkit. Su o tom presvedceny organizatory Download festivalu a fanusikovia v to tiez dufaju. vratane mna.
na wikipedii je (alebo aspon bolo) ze novy gitarista limp bizkit je Terry Balsamo. Ale to vyzera len ako klebeta.
Na oficialnej stranke LB doslo k zmene :) teraz tam je 5 karikatur. vylucovacou metodou by mal byt xicht v pravo novy clen. podla vlasov by to mohol byt WES. len ten podivny plnofúz  je mätúci.
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 21. Január , 2009, 22:19:51 »

viem ze vydali alebo vydajuu nejake dvd s natacania noveho albumu ako mala metallica some kind of monster....pozeral som na youtube par videi a wes tam chvilu je ajamuju a potom zas hovori na kameru ze fakt svojho frontmana nevie vystát:D

mimochodom mozno by nejak ujo admin mohol stohto tu spravit uz aj vlastnu temu pre Sama Riversa aby sa to neplietlo tu:)
« Posledná zmena: 21. Január , 2009, 22:20:50 od omen » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 21. Január , 2009, 22:36:33 »

stiahol som si nejake DVD z Rock im Park a Sam tam dava velmi pekne linky, pekny zvuk, vkusna hra. mne sa velmi paci. a tie warwicky s led-kami su uplne peklo. v tej dobe hral este na ampeg, v sucastnosti tusim SWR ak si dobre pameta.
Zaznamenané

o-yep sro
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #15 kedy: 21. Január , 2009, 22:44:12 »

stiahol som si nejake DVD z Rock im Park a Sam tam dava velmi pekne linky, pekny zvuk, vkusna hra. mne sa velmi paci. a tie warwicky s led-kami su uplne peklo. v tej dobe hral este na ampeg, v sucastnosti tusim SWR ak si dobre pameta.
z akeho roku koncert? ale to je asi jedno on ma vkuse dobry zvuk :)
a tiez sa mi pacia tie svietiace warvicky :)
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #16 kedy: 21. Január , 2009, 22:57:50 »

tuna asi zaskakoval abo co... aj v tme je jasne kto hra na basu
Zaznamenané
omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 23. Január , 2009, 16:47:26 »

je tam toho viacej len setko je to nekvalitne dost.....skoda.

Inak nevie niekdo ci sa tie podsvietene krky vyrabaju standardne alebo ci je to tazke tam nainstalovat?:)
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #18 kedy: 23. Január , 2009, 16:48:44 »

to DVD je z roku 2001. dost dobre, hlavne teda rytmika.
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 23. Január , 2009, 16:52:28 »

Inak nevie niekdo ci sa tie podsvietene krky vyrabaju standardne alebo ci je to tazke tam nainstalovat?:)
Myslim, ze to "svietenie" sa dosahuje pomocou tych orientacnych bodov a nemusia to byt zrovna bodky. Pozri napr. G3 s Vaiom. Moze to byt aj svetlom, takym tym fialovym...  ha ha ha Neviem si spomenut na nazov, ktore rozsvieti biele predmety.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. Január , 2009, 16:53:23 od Branko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #20 kedy: 23. Január , 2009, 16:59:02 »

Myslim, ze to "svietenie" sa dosahuje pomocou tych orientacnych bodov a nemusia to byt zrovna bodky. Pozri napr. G3 s Vaiom. Moze to byt aj svetlom, takym tym fialovym...  ha ha ha Neviem si spomenut na nazov.  Na zdravie!

Sam Rivers ma klasicke LEDky.
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #21 kedy: 23. Január , 2009, 17:06:25 »

Neviem si spomenut na nazov, ktore rozsvieti biele predmety.  Na zdravie!
ultrafialove? Popiskujem si

"bezne" sa robia aj hmatniky so svietiacimi, LED, polohovymi znackami. ale je to skor "custom" zalezitost ako seriova vyroba.
Zaznamenané
hego-bass
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 125



« Odpoveď #22 kedy: 07. Marec , 2009, 10:07:10 »

Daju sa zohnat aj take basgitary, alebo hmatniky na slovensku? Neviete ako to je cenovo?
Zaznamenané

I'm Bassist.
The best of: Sam Rivers, John Myung, Robert Trujillo
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 07. Marec , 2009, 10:13:42 »

Daju sa zohnat aj take basgitary, alebo hmatniky na slovensku? Neviete ako to je cenovo?
http://www.handguit.com/index.htm
skus sa spytat jana kuckovskeho, on nedavno nieco take vytvoril..
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 07. Marec , 2009, 10:17:33 »

Vaiovi robil tuto upravu (asi aj Sheehanovi) Martin Sims z Anglicka : http://www.simscustom.com/html/simsleds.htm
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #25 kedy: 07. Marec , 2009, 10:26:41 »

http://www.handguit.com/index.htm
skus sa spytat jana kuckovskeho, on nedavno nieco take vytvoril..

tejto stranke ani vyrobcovi by som neveril ani vlastnu adresu si nevie napisat poriadne a dat si zalezat... ObrancoU mieru?Huh! wtf to co je?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #26 kedy: 07. Marec , 2009, 10:37:45 »

tejto stranke ani vyrobcovi by som neveril ani vlastnu adresu si nevie napisat poriadne a dat si zalezat... ObrancoU mieru?Huh! wtf to co je?
misofg ma od neho gitaru a je v pohode Žmurk
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #27 kedy: 07. Marec , 2009, 11:04:50 »

misofg ma od neho gitaru a je v pohode Žmurk

to bolo hlavne myslene ako vtip.. ale fakt.. ked uz si dnes clovek nevie ani vlastnu adresu poriadne napisat..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.