Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 00:20:26
Strán: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406908 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1590 kedy: 27. September , 2011, 16:33:36 »

....veď práve preto som sa pýtal, lebo by bolo fasa dozvedieť sa o čom téma je bez prelistovania 10 strán príspevkov vtipných za každú cenu....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1591 kedy: 27. September , 2011, 16:48:59 »

imho si myslim ze adeptov na TROLLA je tu viac a trolluju rozhodne viac ako dugo

tiež mám ten pocit.. :)
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1592 kedy: 27. September , 2011, 18:52:23 »

tiež mám ten pocit.. :)
nemôžem súhlasiť, z nikoho tu nemá nikto škodu ani psychickú ani fyzickú, pričom z tu spomínaných pánov to bolo o niečom inom.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #1593 kedy: 27. September , 2011, 19:25:39 »

ked vsetkych trollov povydrbavate ,tak zistite ,ze posledny desiati pisuci clenovia si mozu nakoniec aj skypovat a nikto ich nebude rusit. moze sa to tu brat ,akoze sme tu kamosi a budeme sa akceptovat aj s roznymi individuami ,alebo sa naucit ignorovat nicnamnehovoriace prispevky co je asi najrozumnejsie. chodit niekde na forum s tym ,ze idem s niekym bojovat  je nie bohvieco. co sa tyka duga si myslim ,ze bol absolutne neskodny. on tu nakoniec ukazal svoju tvar ,co tu vela ludi nerobi. neskrival sa za nic. drbol sem svoje nahravky aj svoj ksicht...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1594 kedy: 27. September , 2011, 19:32:31 »

kazdy by chcel, aby bol ako on sam  Bavím sa skvele Ze pistik nas :) Ty tu prides raz za cas, ako sam pises, rozculis sa nad kokotmi fora (napr. aj nadomnou, ked uz tak nepriamo ma chces oznacit v kazdom z tvojich poslednych prispevkov) a potom odides. Vlastne si maloco popisal tu na fore, aby si niekomu nejak pomohol, atd... Ty mi prides ako taka statistika fora, ze "kedysi to tu bolo tak a dnes je to napicu, lebo a lebo a lebo..." Ale vlastne ty si tiez taky pasivny clen a mas vacsinu v pici.

Mozno sa mylim, ale tak neprehliadni PREPAC a beriem spat.  Žmurk Na zdravie!

Inak suhlasim s Marosiskom.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1595 kedy: 27. September , 2011, 20:17:49 »

[...] Vlastne si maloco popisal tu na fore, aby si niekomu nejak pomohol, atd... [...]

Žmurk

http://gitaristi.sk/author/pista58/
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1596 kedy: 27. September , 2011, 20:19:45 »

:) Cize mozem aj ja napisat recenzie, hej ?
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1597 kedy: 27. September , 2011, 20:21:41 »

:) Cize mozem aj ja napisat recenzie, hej ?

Nie ze mozes, mal by si , uplne vazne to myslim
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1598 kedy: 27. September , 2011, 20:24:14 »

kazdy by chcel, aby bol ako on sam  Bavím sa skvele Ze pistik nas :) Ty tu prides raz za cas, ako sam pises, rozculis sa nad kokotmi fora (napr. aj nadomnou, ked uz tak nepriamo ma chces oznacit v kazdom z tvojich poslednych prispevkov) a potom odides. Vlastne si maloco popisal tu na fore, aby si niekomu nejak pomohol, atd... Ty mi prides ako taka statistika fora, ze "kedysi to tu bolo tak a dnes je to napicu, lebo a lebo a lebo..." Ale vlastne ty si tiez taky pasivny clen a mas vacsinu v pici.

Mozno sa mylim, ale tak neprehliadni PREPAC a beriem spat.  Žmurk Na zdravie!

Inak suhlasim s Marosiskom.

ako myslis v akej dobe ze som maloco popisal aby som niekomu pomohol? odkedy tu som alebo v poslednej dobe?
pozrel som si teraz poslednych 40 prispevkov (http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=profile;u=86;sa=showPosts) ze kolko z toho som ti venoval a kolko z toho bolo k veci v danej teme, tak ak mas dojem ze vsetky posledne prispevky boli k tebe tak som asi dost hlupy, ale aj to je mozne  :) ale tak vstupim si do svedomia a uz ani rypat do urovne fora nebudem lebo budem za trolla tiez  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1599 kedy: 27. September , 2011, 20:25:40 »

Nie ze mozes, mal by si , uplne vazne to myslim
Ok, tak napisem, aj ked si myslim, ze zbytocne z hladiska internetovych moznosti, ale budis. :)
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1600 kedy: 27. September , 2011, 20:26:35 »

:) Cize mozem aj ja napisat recenzie, hej ?
Jasne Žmurk

http://gitaristi.sk/spolupraca/
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1601 kedy: 27. September , 2011, 20:27:26 »

ako myslis v akej dobe ze som maloco popisal aby som niekomu pomohol? odkedy tu som alebo v poslednej dobe?
pozrel som si teraz poslednych 40 prispevkov (http://forum.gitaristi.sk/index.php?action=profile;u=86;sa=showPosts) ze kolko z toho som ti venoval a kolko z toho bolo k veci v danej teme, tak ak mas dojem ze vsetky posledne prispevky boli k tebe tak som asi dost hlupy, ale aj to je mozne  :) ale tak vstupim si do svedomia a uz ani rypat do urovne fora nebudem lebo budem za trolla tiez  ha ha ha
ale no :) neukazal si sa tu dlhu dobu napr, tu si sa o tom zmienil:
uz dlhsiu dobu sem zavitam len ako host - dnes som bol zvedavy ako dopadlo dnesne spestrenie v teme miso_kolo a kedze boli vysledne BANy ake boli, tak som sa prihlasil ze reku v smetiaku sa dozviem viac. gratulujem, robite to dobre chlapci admini, tak ako uz dlho, aj vdaka vam a vasmu prisnemu a spravodlivemu pristupu a nulovej tolerancii k rieseniu konfliktov sa tu taketo situacie zjavia skutocne len ojedinele  Na zdravie!

a dalsia vec, sak dajme si ruku na srdce, ze si myslel mna. :) To, ze si prispieval hodnotami, ked som tu este nebol a nevedel som o tom, tak sorry.  Zdravíčko
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1602 kedy: 27. September , 2011, 20:28:31 »

Toto som nikde nevidel, ze spolupraca. Kde to bolo schovane ? :)
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1603 kedy: 27. September , 2011, 20:31:05 »

Vole v paticke na uvodnej stranke. Je tam viacero perliciek. Hm, v podstate by mala byt ta ista na fore.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1604 kedy: 27. September , 2011, 20:31:08 »


da sa na tento link dostat aj nejako inac ? hodil by sa v hlavnom hornom menu ( aha tam uplne dole, no isto by sa hodila skor do hlavneho menu hned )


inac k tomu dugovi, ze sa prezentoval svoju tvar. neviem, nepoznam ho, ale vela ludi co ho pozna, tak vraveli, ze nazivo je uplne iny, cize asi to nebude uplne spravne napisane  Žmurk

« Posledná zmena: 27. September , 2011, 20:32:48 od mario bross » Zaznamenané

Strán: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.