Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. September , 2024, 22:20:06
Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406707 krát)
0 užívateľov a 28 Hostí prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #840 kedy: 19. Marec , 2010, 01:02:39 »

Mali by sme obcas skocit na pivko, kolko nas tu je, lebo za PC to niekedy vyzera fakt hrozne... nepochopene debaty vdaka internetovej komunikacii obcas privadzaju nase "vztahy" do nepriatelstiev. Postretaval som uz viacero ludi z fora a spravaju sa uplne inak nez vystupuju na fore - ci uz pasivne/aktivne, veselo/podrazdene... Tie dni, ktore som mohol stravit s dotycnimi fakt stali za to, v rychlosti spomeniem jjaannkkkoove skusanie aparatov - jeden uzasny den, normalny clovek. Pevne verim, ze vacsina z nas je tu takisto v pohode ako Janko. :)  Semish, Karol - to iste Si píš!!! Obaja si nasli cas na mna, poskusali sme gitary, amp, Axe, atd...

Obcas tiez nemam svoj den a obcas ma vytoci nejaka fakt nekala poznamka, ci uz na vec, ktoru mam odskusanu a tvrdohlavo citam opaky, ktore mi nedaju zareagovat podrazdene.. Viem, zareagujem nespravne, zle, sprosto - som clovek, tak ako aj vy ostatni a tiez nemate svoje dni a tiez sa doslova zle citaju protikladne vety, na ktorych je vasa pravda.

Takze KAZDEMU, komu som nejak "ublizil" sa ospravedlnujem.

Mario - mrzi ma, ze si nacal tuto temu, aj ked... mohol si sa na to vyjebat, mavnut rukou a ist spokojne spat. A na druhej strane Ti dakujem, ze si to "otvoril", aspon vies, aky mam na to cele nazor.

A uplne na zaver: Budem reagovat a prispievat normalne a nepodrazdene vtedy, ak nebudem neustale stredobodom robenia si pice zo mna zato, komu som co nahraval, za vyjadrenie svojho nazoru na dany nastroj, zvuk, pocit z nastroja, atd..  a AJ ZATO, ak som si v niecom neisty a oprava mna je stylom - si koko*t z vychodu, nic nevies. (obrazne povedane)  :)

 Na zdravie! Zdravíčko
« Posledná zmena: 19. Marec , 2010, 01:03:58 od Branko » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #841 kedy: 19. Marec , 2010, 01:10:51 »

choďte si ľahnúť, chalani, ráno múdrejšie večera.. :)
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #842 kedy: 30. Marec , 2010, 16:53:33 »

Ako tak citam tie mudre reci v teme o Mark V, nebolo by lepsie to tu vazne na par dni vypnut cele?

Mozte sa aspon poprechadzat po vonku, venovat sa frajerkam, pocvicit trosku na gitare, pozriet viac videi na youtube a tak podobne.

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #843 kedy: 30. Marec , 2010, 16:55:02 »

ne - my tu netravime volny cas, ale pracovny :)
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #844 kedy: 30. Marec , 2010, 16:55:45 »

Ako tak citam tie mudre reci v teme o Mark V, nebolo by lepsie to tu vazne na par dni vypnut cele?

Mozte sa aspon poprechadzat po vonku, venovat sa frajerkam, pocvicit trosku na gitare, pozriet viac videi na youtube a tak podobne.



Podla  mna by sa mal vypnut Branko. A bez srandy.

Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #845 kedy: 07. Apríl , 2010, 16:02:15 »

 Zamykáte,zamykate,to je diskriminácia čínskych vyrobkov. A taká vyborná téma to je-som dnešné príspevky čítal jednym dychom. Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #846 kedy: 07. Apríl , 2010, 16:08:49 »

Zamykáte,zamykate,to je diskriminácia čínskych vyrobkov. A taká vyborná téma to je-som dnešné príspevky čítal jednym dychom. Bavím sa skvele

sklzlo to trochu hlboko u par zainteresovanych. okrem toho Cina nedodrzuje ludske prava, takze aka diskriminacia ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #847 kedy: 03. Máj , 2010, 09:41:43 »

v poslednej dobe som si všimol nicky niektorych novych userov,kua o sa neda ani vyslovit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #848 kedy: 03. Máj , 2010, 09:43:23 »

v poslednej dobe som si všimol nicky niektorych novych userov,kua o sa neda ani vyslovit  Bavím sa skvele

To budu nejaki boti, normalni ludia si take nieco snad ani nemozu vymysliet.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #849 kedy: 03. Máj , 2010, 09:50:46 »

bud su to vsetko boti alebo chalniska co hraju metalcore.. niekedy je tam aj prienik tychto dvoch mnozin
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #850 kedy: 03. Máj , 2010, 09:52:21 »

toto presne napadlo aj mna  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
udry
Hosť
« Odpoveď #851 kedy: 03. Máj , 2010, 10:01:29 »

To budu nejaki boti, normalni ludia si take nieco snad ani nemozu vymysliet.
   boti-to su dáky špioni ? tak v tom bude mat určite prsty cia,kgb,sis ....   Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #852 kedy: 03. Máj , 2010, 10:03:05 »

boti su vlastne automaticki 'roboti' ak si videl terminatora tak toto je to iste len to nema cervene oci a srandovny rozkrok
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #853 kedy: 03. Máj , 2010, 10:14:01 »

boti su vlastne automaticki 'roboti' ak si videl terminatora tak toto je to iste len to nema cervene oci a srandovny rozkrok

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #854 kedy: 03. Máj , 2010, 10:28:04 »

no a potom tu este mavame obcas aj tzv kobotov..  jedneho takeho sme sa teraz dva dni dozadu zbavili, kobot je clovek bezny uzivatel ktory nema co povedat ale rad urazi vsetkych moznych clenov v danom momente debatujucich na istu temu..  vacsinou sa tak chovaju lebo maju spolocny znak ako uz spomenuti terminatori- cervene oci vyrobene okolo roku 68 a srandovny rozkrok
« Posledná zmena: 03. Máj , 2010, 10:28:36 od kaolko » Zaznamenané

Strán: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.