Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 07:54:29
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 405126 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #225 kedy: 25. Február , 2009, 23:04:57 »


Co chces vysvetlovat, ma na to iny pohlad ako ty, co je na tom?

chcem vediet aky konkretne, ja som tiez svoj zdvovodnoval vela krat, aj ked to mozno babenka este nebola  :) co je an tom ?
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #226 kedy: 25. Február , 2009, 23:05:00 »

ja som psychiater a liecim baseballkou  Bavím sa skvele
takych uz bolo a skoncili vylieceni Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #227 kedy: 25. Február , 2009, 23:05:26 »

Podla mna je realita, ze chybu neurobili uzivatelia, ale administratori, ked v nejakom mne nepochopitelnom amoku vyzali sekciu off-topic. A preco?

1. Pre niektorych ludi je toto forum primarne pripadne jedno z for, kde chodia pravidelne.

2. Na fore je komunita ludi, co su sice fanusikovia do gitar, ale zase nie su uplni sektari, co sa chcu sa bavit len  o gitarach v kazdom prispevku.

3. Ak tu mam kamosov, tak sa chcem bavit aj o pive, fotkach, bajkovani, cestovani etc...

4. Na toto vsetko mala sluzit sekcia off-topic. Kto tam branil sektarom, aby to tam citali? Nemuseli a mohli si usetrit svoje "Pastierske listy".

5. Vysledny efekt. Ludom zakazali tu sekciu, tka kecaju off-topic v "gitarovych" temach. Ved je to uplne prirodzene a nezastavitelne.

Zrušenie NEGITAROVEJ SEKCIE bola sprostost


povodna idea bola obmedzit OT na minimum, resp v OT sekcii sa kecalo najviac, co zase tiez nie je 2x stastny pripad pre forum s nejakym zameranim...ale ako vidis komu niet rady, tomu niet pomoci. kazdy by si tu chcel kecat a chatovat, len nie o tom, comu je toto forum primarne zamerane..
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #228 kedy: 25. Február , 2009, 23:05:43 »

ako vyzera vadne ked niekto spravi ze       Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Bleee Bleee Bleee Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bravooo Bravooo Bravooo Beeee Beeee Beeee  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

ale ked niekto da iba jedneho smajla viac krat tak sa to celkom da....ale niekomu vadi toto    Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  viac ako "kua, do pice, vyjebem sa na to,........"...hmmm.. Bavím sa skvele  ale sak kazdemu vadi nieoc ine.. :) a neviem co tu riesim teraz ked mne nic nevadi... Bavím sa skvele
Nedáme si rande?  Cmuk chlapci Cmuk chlapci Cmuk chlapci
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #229 kedy: 25. Február , 2009, 23:05:54 »

Podla mna je realita, ze chybu neurobili uzivatelia, ale administratori, ked v nejakom mne nepochopitelnom amoku vyzali sekciu off-topic. A preco?

1. Pre niektorych ludi je toto forum primarne pripadne jedno z for, kde chodia pravidelne.

2. Na fore je komunita ludi, co su sice fanusikovia do gitar, ale zase nie su uplni sektari, co sa chcu sa bavit len  o gitarach v kazdom prispevku.

3. Ak tu mam kamosov, tak sa chcem bavit aj o pive, fotkach, bajkovani, cestovani etc...

4. Na toto vsetko mala sluzit sekcia off-topic. Kto tam branil sektarom, aby to tam citali? Nemuseli a mohli si usetrit svoje "Pastierske listy".

5. Vysledny efekt. Ludom zakazali tu sekciu, tka kecaju off-topic v "gitarovych" temach. Ved je to uplne prirodzene a nezastavitelne.

Zrušenie NEGITAROVEJ SEKCIE bola sprostost




hovno .. kdo chce kecat o kokotinach nech ide na facebook,icq,skype,pokec alebo do krcmy
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #230 kedy: 25. Február , 2009, 23:06:17 »

babenka a ked poviem, ze valla nadaval a este aj smajle pisal ? a to fakt ze dost nadaval. tak co sme s nim mali spravit ?
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #231 kedy: 25. Február , 2009, 23:06:40 »

povodna idea bola obmedzit OT na minimum, resp v OT sekcii sa kecalo najviac, co zase tiez nie je 2x stastny pripad pre forum s nejakym zameranim...ale ako vidis komu niet rady, tomu niet pomoci. kazdy by si tu chcel kecat a chatovat, len nie o tom, comu je toto forum primarne zamerane..

podla mna na skutocne odbornu diskusiu tu nie su ani ludia, ani vola. Zdravíčko
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #232 kedy: 25. Február , 2009, 23:07:09 »

Nedáme si rande?  Cmuk chlapci Cmuk chlapci Cmuk chlapci
ona nema rada punk ha ha ha
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4779


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #233 kedy: 25. Február , 2009, 23:07:18 »

ako vyzera vadne ked niekto spravi ze       Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Bleee Bleee Bleee Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bravooo Bravooo Bravooo Beeee Beeee Beeee  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

ale ked niekto da iba jedneho smajla viac krat tak sa to celkom da....ale niekomu vadi toto    Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  viac ako "kua, do pice, vyjebem sa na to,........"...hmmm.. Bavím sa skvele  ale sak kazdemu vadi nieoc ine.. :) a neviem co tu riesim teraz ked mne nic nevadi... Bavím sa skvele
to čo je??prehliadka smajlikov??? Bavím sa skvele
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #234 kedy: 25. Február , 2009, 23:07:27 »

"kua, do pice, vyjebem sa na to,........"
vhodne pouzita nadavka sa da zniest, takyto styl prispevkov sa tu permanentne objavoval iba od jedneho uzivatela a ten ma momentalne ban  Žmurk
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #235 kedy: 25. Február , 2009, 23:07:40 »

podla mna na skutocne odbornu diskusiu tu nie su ani ludia, ani vola. Zdravíčko

Uplne si to vystihol, zial je to tak. A je to ozaj velka skoda.
Zaznamenané
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #236 kedy: 25. Február , 2009, 23:07:52 »

ona nema rada punk ha ha ha
So mnou si ho velmi rýchlo obľúbi  Bavím sa skvele
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MMM
Hosť
« Odpoveď #237 kedy: 25. Február , 2009, 23:08:02 »

povodna idea bola obmedzit OT na minimum, resp v OT sekcii sa kecalo najviac, co zase tiez nie je 2x stastny pripad pre forum s nejakym zameranim...ale ako vidis komu niet rady, tomu niet pomoci. kazdy by si tu chcel kecat a chatovat, len nie o tom, comu je toto forum primarne zamerane..

Ked sa tam kecalo najviac, tak tam asi chceli ludia byt a kecat, nie?  Si píš!!! !!!NIE Si píš!!! ZMAZAT Si píš!!! A CHODTE VSETCI DO SERIOZNYCH TEM Si píš!!!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #238 kedy: 25. Február , 2009, 23:08:07 »

podla mna na skutocne odbornu diskusiu tu nie su ani ludia, ani vola. Zdravíčko
a volovia nestacia?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #239 kedy: 25. Február , 2009, 23:08:16 »

podla mna na skutocne odbornu diskusiu tu nie su ani ludia, ani vola. Zdravíčko
presne  Bravooo
vsetko co sa dalo napisat o gitarach tu uz napisane je ,takze nikdo nemoze prist s niecim plnohodnotnym  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.