Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 05:55:24
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 405392 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #450 kedy: 18. Máj , 2009, 14:13:17 »

len jediny kto je na to citlivy si tu teraz ty.. chapes.. ty bojujes za niekoho, kto ma moznost bojovat za seba..  kebyze si tu za cias slavy BoB, tak ta odvezu na lehatku sanitkou fakt..

cubo tu vtedy davno uz bol.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #451 kedy: 18. Máj , 2009, 14:13:25 »

inak sranda ze niekoho dokaze rozcarovat nejaky podpis..  si pamatam ze isteho casu tu mali vsetci pomerne caste narazky ze  Zakky je gay a bavili sme sa na tom a aj Zakky je tazky pohodak a mal fpici a nikto neprisiel ziaden user zastupujuci 4% ( a ze by som o jednom aj vedel) ze to neni vhodne lebo tym diskriminuje homosov.. (nie ze by sa nas nazor na Zakkyho zmenil, jasne ze je gay)
a nepride ti rozdiel, ked vtedy slo o skupinku ludi a ich interny humor a teraz ide o cloveka, ktory sem nechodi a tieto narazky by ako humor isto nebral?
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #452 kedy: 18. Máj , 2009, 14:14:03 »

len jediny kto je na to citlivy si tu teraz ty.. chapes.. ty bojujes za niekoho, kto ma moznost bojovat za seba..  kebyze si tu za cias slavy BoB, tak ta odvezu na lehatku sanitkou fakt..

bol som tu praveze aj vtedy  Na zdravie! a nestval som sa lebo to bolo ferovo potrestane... ale na toto som citlivy... vies preco? lebo som predatorove prispevky rad cital pretoze mali aj hlavu patu... a serie ma ked niekto svojim ogrmanskym spranim vyzenie odtialto cloveka ktory mal pre forum prinos... o tom to je...
ked raz poriadok tak pre vsetkych
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #453 kedy: 18. Máj , 2009, 14:14:12 »

cubo tu vtedy davno uz bol.

no dobre tak nebol mimozemstan asi vtedy..
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #454 kedy: 18. Máj , 2009, 14:14:22 »

a nepride ti rozdiel, ked vtedy slo o skupinku ludi a ich interny humor a teraz ide o cloveka, ktory sem nechodi a tieto narazky by ako humor isto nebral?

nepochopia - nechcu pochopit, ser na to.
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #455 kedy: 18. Máj , 2009, 14:15:20 »

len jediny kto je na to citlivy si tu teraz ty.. chapes.. ty bojujes za niekoho, kto ma moznost bojovat za seba..  kebyze si tu za cias slavy BoB, tak ta odvezu na lehatku sanitkou fakt..

To je ten hlavny problem, dvojaky meter. Dugo mal svojsky humor, ktory tu akceptovany nebol. Toto mi pride minimalne rovnake, nech uz si o Predatorovi myslim cokolvek.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #456 kedy: 18. Máj , 2009, 14:15:43 »

bol som tu praveze aj vtedy  Na zdravie! a nestval som sa lebo to bolo ferovo potrestane... ale na toto som citlivy... vies preco? lebo som predatorove prispevky rad cital pretoze mali aj hlavu patu... a serie ma ked niekto svojim ogrmanskym spranim vyzenie odtialto cloveka ktory mal pre forum prinos... o tom to je...
ked raz poriadok tak pre vsetkych

a teraz mi povedz ako vies ze si Predator nesral do huby a vzdy pisal veci na zaklade vlastnych praktickych podkladov.. aj ja ti napisem ze odborny clanok/review na veci o ktorych som pocul len.. chapes.. a za to by mal byt prave BAN   :) teba teda zaujima forma a nie obsah..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #457 kedy: 18. Máj , 2009, 14:15:51 »

no dobre tak nebol mimozemstan asi vtedy..

 :) mimozemstan som bol predtym nez som zacal zrat tabletky od psychiatra...  Bavím sa skvele a to som nechodil este na forum...
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #458 kedy: 18. Máj , 2009, 14:16:04 »

a nepride ti rozdiel, ked vtedy slo o skupinku ludi a ich interny humor a teraz ide o cloveka, ktory sem nechodi a tieto narazky by ako humor isto nebral?

ved nikto nepise ze predator je GAY to nie su ziadne urazky.  v pospisoch mame jeho vyroky, a ze vytrhnute z kontextu ? nech vyberem hocaku vetu rovnaka blbost. tak mi vyber ty nejaku mudrost.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #459 kedy: 18. Máj , 2009, 14:17:07 »

a teraz mi povedz ako vies ze si Predator nesral do huby a vzdy pisal veci na zaklade vlastnych praktickych podkladov.. aj ja ti napisem ze odborny clanok/review na veci o ktorych som pocul len.. chapes.. a za to by mal byt prave BAN   :) teba teda zaujima forma a nie obsah..

nemyslim si ze si sral do huby... :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #460 kedy: 18. Máj , 2009, 14:17:20 »

ved nikto nepise ze predator je GAY to nie su ziadne urazky.  v pospisoch mame jeho vyroky, a ze vytrhnute z kontextu ? nech vyberem hocaku vetu rovnaka blbost. tak mi vyber ty nejaku mudrost.

si citaj pos ebe Tvoje prispevky, ale to asi nerobis, lebo v poslednom case az na par tem, stale o hovne. tak bud sebakriticky aj k sebe..
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #461 kedy: 18. Máj , 2009, 14:18:43 »

ked si citate na wikipedii Slotove vyroky tak sa tiez natom nasmejete a zosmesnovanie to neni pretoze ten clovek sa tymi vyrokmi zosmesnil sam ...ina vec by bola keby si vymysleli nieco co nepovedal a tym ho zosmesnovali ,
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #462 kedy: 18. Máj , 2009, 14:18:59 »

ved nikto nepise ze predator je GAY to nie su ziadne urazky.  v pospisoch mame jeho vyroky, a ze vytrhnute z kontextu ? nech vyberem hocaku vetu rovnaka blbost. tak mi vyber ty nejaku mudrost.

podla mna mal pre forum 1000 krat vacsi prinos ako tvoje ustipacne a suchohumorne poznamky...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #463 kedy: 18. Máj , 2009, 14:19:43 »

ked si citate na wikipedii Slotove vyroky tak sa tiez natom nasmejete a zosmesnovanie to neni pretoze ten clovek sa tymi vyrokmi zosmesnil sam ...ina vec by bola keby si vymysleli nieco co nepovedal a tym ho zosmesnovali ,

ked porovnavas SLotu s predym je to akokeby si porovnaval jablka s hruskami
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #464 kedy: 18. Máj , 2009, 14:20:13 »

si citaj pos ebe Tvoje prispevky, ale to asi nerobis, lebo v poslednom case az na par tem, stale o hovne. tak bud sebakriticky aj k sebe..

To je Musicmanov styl, podjebovanie. Obcas trafi klinec po hlavicke, obcas je to na silu. Teraz to IMHO prehana v tomto konkretnom pripade... tiez by som vedel udriet na jeho citlivu strunu = sukromie, ale ja som dobry gay Spyrosheek  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 23 otázok.