Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
22. September , 2024, 05:56:53
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 405393 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #465 kedy: 18. Máj , 2009, 14:20:24 »

nemyslim si ze si sral do huby... :)

nemyslis si to na zaklade formy ktorou ti to podal.. ale isty si nie si. .whatever.. toto neni vlastne o tom.. kebyze sa mam vzdy ked si ma niekto zobere do huby zosypat, tak by v BA museli strhnut vsetky mosty, aby som nahodou neskocil z jedneho..
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #466 kedy: 18. Máj , 2009, 14:20:34 »

ked porovnavas SLotu s predym je to akokeby si porovnaval jablka s hruskami
ja ich neporovnavam ,iba ten princip je v obydvoch pripadoch rovnaky
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #467 kedy: 18. Máj , 2009, 14:21:44 »

ved nikto nepise ze predator je GAY to nie su ziadne urazky.  v pospisoch mame jeho vyroky, a ze vytrhnute z kontextu ? nech vyberem hocaku vetu rovnaka blbost. tak mi vyber ty nejaku mudrost.
zrejme nechapes, co tu ludom vadi. aj ja mam v podpise pistov vyrok, lebo mi pride vtipny a bol mysleny ako zart. ide o to, ze mate v podpisoch predatorove vyroky, ktore on myslel vazne a vy ste si ich dali do podpisov stylom, ze haha, pozrite aky je Predator koko*t, lebo sa mu paci ako hra Behringer, nehovoriac o dalsich ironickych poznamkach na hiphop, zvukoveho inziniera a avatar s jeho fotkou..
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #468 kedy: 18. Máj , 2009, 14:21:57 »

ja ich neporovnavam ,iba ten princip je v obydvoch pripadoch rovnaky

praveze princip su jablka s hruskami  Zdravíčko slota hovori nacisticke kokotiny a predy rozumne veci len trocha profesorskym stylom... je tto podobne? Na zdravie!
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #469 kedy: 18. Máj , 2009, 14:22:45 »

zrejme nechapes, co tu ludom vadi. aj ja mam v podpise pistov vyrok, lebo mi pride vtipny a bol mysleny ako zart. ide o to, ze mate v podpisoch predatorove vyroky, ktore on myslel vazne a vy ste si ich dali do podpisov stylom, ze haha, pozrite aky je Predator koko*t, lebo sa mu paci ako hra Behringer, nehovoriac o dalsich ironickych poznamkach na hiphop, zvukoveho inziniera a avatar s jeho fotkou..

toto je ono  Na zdravie!
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #470 kedy: 18. Máj , 2009, 14:24:47 »

praveze princip su jablka s hruskami  Zdravíčko slota hovori nacisticke kokotiny a predy rozumne veci len trocha profesorskym stylom... je tto podobne? Na zdravie!
Slota tiez nemoze zazalovat wikipediu, ze ho zosmesnuju  ,tak isto ako vy nemozete hovorit Musicmanovi a spol. ze zosmesnuju Predyho
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #471 kedy: 18. Máj , 2009, 14:25:21 »

praveze princip su jablka s hruskami  Zdravíčko slota hovori nacisticke kokotiny a predy rozumne veci len trocha profesorskym stylom... je tto podobne? Na zdravie!

to comu ty vravis nacisticke kokotiny mozu prist inemu cloveku uplne rozumne slova (a nakoniec nadpolovicna vacsina zilinskych obcanov si az donedavna myslela ze rozumne su) a predatorovi mozu prist tie jeho rozumne reci totalne kokotiny, a aj pridu
« Posledná zmena: 18. Máj , 2009, 14:25:47 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #472 kedy: 18. Máj , 2009, 14:27:41 »

Slota tiez nemoze zazalovat wikipediu, ze ho zosmesnuju  ,tak isto ako vy nemozete hovorit Musicmanovi a spol. ze zosmesnuju Predyho

uvedom si uz konecne ze porovnavas jablka s hruskami... proste slota sa tu neda brat ako ekvivalent predatora...
dalsia vec je, ze na fore platia ine pravidla ako v nasej skorumpovanej politike...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #473 kedy: 18. Máj , 2009, 14:29:17 »

dufam, ze tuto admini poriesia, pretoze v tomto napr nevidim rozdiel, ked si tu dugo ujebaval zo mna, pastoval tu moje fotky a neviem co, a dostal za to ban Zdravíčko
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #474 kedy: 18. Máj , 2009, 14:29:31 »

to comu ty vravis nacisticke kokotiny mozu prist inemu cloveku uplne rozumne slova (a nakoniec nadpolovicna vacsina zilinskych obcanov si az donedavna myslela ze rozumne su) a predatorovi mozu prist tie jeho rozumne reci totalne kokotiny, a aj pridu

relativizmus... zlaty relativizmus... tak sa da obhajit a zneutralizovat aj do oci bijuca blbost
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #475 kedy: 18. Máj , 2009, 14:30:01 »

uvedom si uz konecne ze porovnavas jablka s hruskami... proste slota sa tu neda brat ako ekvivalent predatora...
dalsia vec je, ze na fore platia ine pravidla ako v nasej skorumpovanej politike...
ved ja nic neporovnavam ...ked to predator napisal tak to napisal , a hocikdo to moze hocikde pouzit ..oni tiez nemaju v popisoch ze AHA TO JE CHUJ:'' predatorov citat  ''   ...podla mna to zosmiesnovanie neni
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #476 kedy: 18. Máj , 2009, 14:30:16 »

dufam, ze tuto admini poriesia, pretoze v tomto napr nevidim rozdiel, ked si tu dugo ujebaval zo mna, pastoval tu moje fotky a neviem co, a dostal za to ban Zdravíčko

tiez som za adekvatne potrestanie... Zdravíčko
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #477 kedy: 18. Máj , 2009, 14:30:31 »

dufam, ze tuto admini poriesia, pretoze v tomto napr nevidim rozdiel, ked si tu dugo ujebaval zo mna, pastoval tu moje fotky a neviem co, a dostal za to ban Zdravíčko

dugo nedostal ban za toto, neprekrucaj
Zaznamenané

stoka!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #478 kedy: 18. Máj , 2009, 14:30:56 »

ved ja nic neporovnavam ...ked to predator napisal tak to napisal , a hocikdo to moze hocikde pouzit ..oni tiez nemaju v popisoch ze AHA TO JE CHUJ:'' predatorov citat  ''   ...podla mna to zosmiesnovanie neni

staci ako som vravel citat medzi riadkami ak vies o com hovorim...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #479 kedy: 18. Máj , 2009, 14:31:32 »

dugo nedostal ban za toto, neprekrucaj

dostal ban za v podstate uplne rovnaku vec...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 23 otázok.