Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 12:38:05
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 405495 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #540 kedy: 18. Máj , 2009, 16:51:14 »

inak podla mna je ten podpis progrockerov urazlivy! bytostne sa ma dotyka ale tak niekto je asi kamarat s adminmi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #541 kedy: 18. Máj , 2009, 16:55:43 »

inak podla mna je ten podpis progrockerov urazlivy! bytostne sa ma dotyka ale tak niekto je asi kamarat s adminmi  Bavím sa skvele

Ved podte co najviac hajgejnistov na pivo a tam mi ukazte, ake si mam davat podpisy.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #542 kedy: 18. Máj , 2009, 17:14:08 »

K tejto debate ktora je podla mna totalne o nicom len napisem ze citat ktory som si dal do podpisu od Predatora absolutne nemal sluzit na jeho zosmiesnenie, nahodou mi to prislo ako celkom zmysluplne co napisal (napriek tomu ze nesuhlasim s jeho nazormi, ale nemyslim si ze by som ho niekedy zosmiesnoval na tomto ci uz nejakom inom fore).

Fotku ktoru som tu mal som si btw tiez nezmenil sam :), ale na chvilu mi to prislo vtipne, tych roznych fotiek v avataroch tu uz bolo viac nez dost a nikdy to nikomu nejako velmi nevadilo. Zrazu kolka hysteria okolo tohto "skandalu". Ved predsa o nic nejde, ja uz sa tu uz tiez o sebe docital zopar nezmyslov a vzdy som sa na tom dobre zabavil :).
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #543 kedy: 19. Máj , 2009, 00:17:51 »

Akoze musicman a misokolo, zahram sa na moralistu... Chodte sa nabuduce vyburit na pokec facepalm Misko? Uz mas hotove vsetky skusky? Bavím sa skvele
Zaznamenané

johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #544 kedy: 31. Máj , 2009, 19:59:37 »

páni? prečo ste vymazali tú diskusiu o hudbe diablovej?  Na zdravie! vyzeralo to na začiatok vtipnej debaty.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #545 kedy: 31. Máj , 2009, 20:04:26 »

já som to vymazal lebo Progimu sa to nepáčilo a vymazal by to najskôr asi sám.Nebudem sa s nikým tahat za prsty aj ked je tu mnohem horších sprostostí na vymazanie plno.Tak sory.Založte si podobnu temu.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #546 kedy: 31. Máj , 2009, 20:05:52 »

Mne nevadila, ani som ju nezmazal. Len neviem naco by tu bola, nemala zmysel. Akurat by sa to zvrhlo na kydanie a posmesky z krestanov.   
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #547 kedy: 31. Máj , 2009, 20:11:02 »

Je to preč tak sa nič zvrháveť nebude....Extremov je tu plno a maju najviac príspevkov.Ale nechcem robit zlu krv.Aj ked tým nikto nemal v umysle sudit názor veriacích len tento bol tiež extremom.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #548 kedy: 31. Máj , 2009, 20:19:35 »

Mne nevadila, ani som ju nezmazal. Len neviem naco by tu bola, nemala zmysel. Akurat by sa to zvrhlo na kydanie a posmesky z krestanov.   

a to vadí?  :)
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #549 kedy: 31. Máj , 2009, 20:25:13 »

a to vadí?  :)

Co ci vadi?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #550 kedy: 31. Máj , 2009, 20:28:07 »


Co ci vadi?

..... Akurat by sa to zvrhlo na kydanie a posmesky z krestanov.   
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #551 kedy: 31. Máj , 2009, 20:28:22 »

a to vadí?  :)

no mne by to bolo ľúto, keby sa to tak zvrhlo, lebo sú to nezmysly. ja som hrala v kostole už aj Apocalypticu, Nightwish, Crimsonov a Psích Vojákov. :) a páčilo sa to dokonca aj biskupovi na birmovke.  Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #552 kedy: 31. Máj , 2009, 20:31:12 »

Jaaaj, tak pivne reci bez podstaty vadia.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #553 kedy: 31. Máj , 2009, 20:35:49 »

no mne by to bolo ľúto, keby sa to tak zvrhlo, lebo sú to nezmysly. ja som hrala v kostole už aj Apocalypticu, Nightwish, Crimsonov a Psích Vojákov. :) a páčilo sa to dokonca aj biskupovi na birmovke.  Žmurk
Barborka boli to len extremne reakcie na extremne obmedzený názor-vraj krestanský.Zaslužil si reakciu podla mna.Fanatizmus pod ruchom krestanstva by aj ten biskup odsudil ked je obdarený intelektom.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #554 kedy: 31. Máj , 2009, 20:41:56 »

Barborka boli to len extremne reakcie na extremne obmedzený názor-vraj krestanský.Zaslužil si reakciu podla mna.Fanatizmus pod ruchom krestanstva by aj ten biskup odsudil ked je obdarený intelektom.
extremizmus v akejkolvek forme je vacsinou len a len na skodu
Zaznamenané
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.