Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 05:19:00
Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 407087 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #750 kedy: 03. Marec , 2010, 17:08:12 »

aha preto cchel ist autom aby to mal rychlejsie vybavene kvoli tomuto
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #751 kedy: 05. Marec , 2010, 11:07:45 »

mozno by som mal pripomienku.. casto sa stava ze niekto da inzerat a zverejni tam cenu a potom mu hned pisu do inzeratu ludia ze predava kurevsky draho a ze to nemoze predat..  na kazdom ako tak normalnom zahranicnom fore to funguje tak, ze vzhladom na medziludsku slusnost (ktora hlavne nam Slovakom chyba) sa to riesi cez PM a admini to tvrdo trestaju pokial sa take nieco vyskytne..
hlavne ked komentuju ceny ludia, ktori tu nikdy nic nekupili ani nepredali.. podla mna by sa to mohlo zakotvit nejak v pravidlach ze reakcie na cenu by sa riesili cez sukromne spravy a riesili by ich ludia co maju naozaj zaujem kupit ..  to, za kolko danu vec clovek predava si myslim ze je na jeho zvazeni a prehlade o cenach a je to jeho vec a nikto ostatny mu nema do toho co pindat.. druhym faktom je, ze neviem na co sa picuje niekomu do ceny, on to potom spusti nizsie a aj tak to tu este stale je po 4 mesiacoch.. ten clovek co pindal na tu vysoku cenu to nemal zaujem kupit alebo mu teda vlastne ide o co? su nejake striktne spisane pravidla ze po akej dobe mozem co predavat za aky percentualny podiel vzhladom na cenu noveho tovaru? je na to nejaka rovnica alebo stale plati ze na zapade mozem predat drahsie lebo su platy vyssie a smerom k humennemu sa blizime k nulovej cene? dik
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #752 kedy: 05. Marec , 2010, 11:27:27 »

dakujeme kaolkovi za jeho siahodlhe vyliatie si srdca a zaroven mu, ale aj ostatnym, redakcia casopisu zienka domaca v rubrike zlomene srdcia odporuca pouzivat funkciu zamknutia temy inzeratu, cim uzivatel predide nechcenym komentom.

S pozdravom Vasa Hortenzia.
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #753 kedy: 05. Marec , 2010, 11:36:26 »

kaolko, to si nehas totok  Huh!  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #754 kedy: 05. Marec , 2010, 11:39:24 »

kaol - tak jak Tebe neda na to poukazat (ako nezainteresovanemu, kedze tu mas mizive minimum inzeratov), tak niekomu inemu neda neozvat sa, ked vidi absurdnu cenu (a ze tych absurdnych cien je tu pozehnane)... dokonca tu mame funny sekciu o jeblych inzeratoch, tak preco tunajsie jeble inzeraty tiez patricne nekomentovat, hlavne ked sme primarne diskusne forum ?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #755 kedy: 05. Marec , 2010, 12:20:21 »

Tak tak...
Podľa mna nieje nič zlé na tom, ak užívateľ zahlási niekomu že to trošku prestrelil, aspoň takto pomôže prípadnému neskúsenému začiatočníkovi ktorý má záujem. Ak chce niekto predávať veci za premrštené a trhnuté ceny, nech si dáva inzeráty na hudebnibazar v českom jazyku a krásnymi českými blábolmi Zdravíčko predsa je trošku moc, ak niekto predáva niečo  jazdené o 20eur lacnejšie ako v obchode. A stále tu je možnosť uzamknutia, ale to sa mne osobne nezdá férové. Na niektorých fórach je dokonca zakázané obchodovanie cez ss, všetko sa musí v téme.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #756 kedy: 05. Marec , 2010, 12:52:57 »

Na niektorých fórach je dokonca zakázané obchodovanie cez ss, všetko sa musí v téme.
Lol Huh! To v praxi funguje jak? Ze nejaky debilek mi ma prikazovat moj vlastny "kseft" riesit na verejnosti aby co? Aby to bolo transparentne?  facepalm Co su uzivatelia? Tichi spolocnici kupujuceho? Ja napr. suhlasim s Kaolkom. Mnohokrat trebars len frustrovanec zadeli v inzerate lebo "ma" akurat naladu.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #757 kedy: 05. Marec , 2010, 16:59:42 »

Zrušit inzerciu. Na zdravie! Nebudeme predsa verejny inzerat verejne preberat na verejnosti. A uživatelov to nema čo zaujímat,lebo inzerat neni  určeny pre nich, ale pre slovenskych hokejistov hrajucich v NHL. Žmurk
« Posledná zmena: 05. Marec , 2010, 17:01:22 od udry » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #758 kedy: 05. Marec , 2010, 17:02:32 »

Zrušit inzerciu. Na zdravie! Nebudeme predsa verejny inzerat verejne preberat na verejnosti. A uživatelov to nema čo zaujímat,lebo inzerat neni  určeny pre nich, ale pre slovenskych hokejistov hrajucich v NHL. Žmurk

 Bavím sa skvele +1  Bravooo
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #759 kedy: 06. Marec , 2010, 19:14:19 »

Jedna mala uzitocna rada:

Ak si davate inzerat a nieco sa vam podari predat, tak nemusite prosit o zmazanie, inzerat si mozte zmazat aj sami - niekde na spodnej liste (neviem, ci vpravo, vlavo...).  Žmurk

 Na zdravie!
Zaznamenané

erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #760 kedy: 08. Marec , 2010, 16:46:10 »

Zdravim vsetkych,vdaka za umoznenie prihlasenia,lebo tie overovacie maily akosi nie a nie si najst cestu...asi mrzne signal v kabloch Žmurk
Zaznamenané

..bude ako nebolo...
zakky
Hosť
« Odpoveď #761 kedy: 08. Marec , 2010, 16:48:12 »

postovy holub je chory
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #762 kedy: 17. Marec , 2010, 18:23:14 »

To len aby bolo jasne, ako tu funguje spravodlivost. Žmurk

Meno:   MMM
Príspevkov:   1110 (1,457 denne)
Pozícia:   stály hosť
Dátum registrácie:   13. Február , 2008, 22:30:53
Naposledy aktívni:   Včera v 23:50:50

« Odpoveď #53 kedy: 14. Marec , 2010, 17:58:50 »
Akasi vyssia temna moc ma opantala a dal som BAN Brankovi a MMM za nadavky na 3 dni.

Inak necakal som, ze BAN blokuje aj IP. Myslel som, ze len konto, pretoze z PC sa nemohol prihlasit ani moj kamos. Skoda, ze som si mohol pozriet forum len cez rozne ojebovaky IPciek.  Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #763 kedy: 17. Marec , 2010, 18:23:55 »

Vsak aj mmm dostal na 3 dni. Spravodlivy som ja, nic neboj. :) Nemohol som sa pomylit.
« Posledná zmena: 17. Marec , 2010, 18:24:23 od poprocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #764 kedy: 17. Marec , 2010, 18:25:17 »

Vsak aj mmm dostal na 3 dni. Spravodlivy som ja, nic neboj. :) Nemohol som sa pomylit.
Len zaujimave, ze vcera bol naposledy aktivny.  Bavím sa skvele
Ale jebat to. Spravodlivy si nie ty, nic neboj.  Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.