Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
24. September , 2024, 22:30:31
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 405902 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1185 kedy: 01. Február , 2011, 17:32:13 »

je tu vela negativneho, je to tu dlhodobo, ide o konkretnych ludi a nema to nic s adminskymi zasahmi. forum je take, aki su tu ludia. ked tu zostanu len kok*ti, bude to kokotske forum o kokotoch. viac neviem, co sa da k tomu napisat.

ja dúfam, že tých kooov tu bude ubútať a budú viac prichádzať normálni ľudia, nebudú sa báť písať do fóra, a toho, čo im kto na niečo odpíše..

 Popiskujem si
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1186 kedy: 01. Február , 2011, 17:34:50 »

ja dúfam, že tých kooov tu bude ubútať a budú viac prichádzať normálni ľudia, nebudú sa báť písať do fóra, a toho, čo im kto na niečo odpíše..

 Popiskujem si

sikol by sa seriozny clovek s adminskymi pravomocami. mnohi z tych, co ich mali sem uz nechodia pravidelne.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1187 kedy: 01. Február , 2011, 17:38:31 »

sikol by sa seriozny clovek s adminskymi pravomocami. mnohi z tych, co ich mali sem uz nechodia pravidelne.

hovoríš mi z duše. Ak by nejaký seriózny gitarista z fóra mal záujem takto pomáhať a vyzná sa do administrácie, nech sa ozve. Žmurk

Možno bude fajn sa mrknúť aj na všetkých, ktorí majú väčšie právomoci, či ich využívajú vhodným spôsobom.. :)
Zaznamenané

kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1188 kedy: 01. Február , 2011, 17:46:20 »

uz dlhsiu dobu sem zavitam len ako host - dnes som bol zvedavy ako dopadlo dnesne spestrenie v teme miso_kolo a kedze boli vysledne BANy ake boli, tak som sa prihlasil ze reku v smetiaku sa dozviem viac. gratulujem, robite to dobre chlapci admini, tak ako uz dlho, aj vdaka vam a vasmu prisnemu a spravodlivemu pristupu a nulovej tolerancii k rieseniu konfliktov sa tu taketo situacie zjavia skutocne len ojedinele  Na zdravie!

To co sa tu momentalne riesi, kokotizmus ludi, hadky, osocovanie, nevrazivost, je vseobecne dnesny trend a je jedno, ci sme na gitarovom fore alebo na stranke komunity, ktora prijma clenov na zaklade pozvanok alebo vyberoveho formularu. Ak je stranka slobodna a cenzura naozaj minimalna, co je pripad aj gitaristov, tak je jasne, ze sa tu ludia nebavia iba o odbornych veciach, ale obcas sa odohra aj nieco, co vyusti do flamewar, resp. jedna strana je urazena, ostatni sa bavia. Cital som vela modelov, ktore chceli riesit takuto situaciu, ale aka je primarna teza ? Ja si osobne myslim, ze to takto funguje celkom fajn, obcas sa nieco premaze, vody sa ukludnia a je  pokoj.
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #1189 kedy: 01. Február , 2011, 17:50:46 »

hovoríš mi z duše. Ak by nejaký seriózny gitarista z fóra mal záujem takto pomáhať a vyzná sa do administrácie, nech sa ozve. Žmurk

Možno bude fajn sa mrknúť aj na všetkých, ktorí majú väčšie právomoci, či ich využívajú vhodným spôsobom.. :)

No jasne!!! berem. Ale vsetci musia naucit pisat po Johnsky/Englištiny a prestat pouzit gramatiku atd aby som vedel o com ide :-). A pritom by som musel zrusit pracu, zenu a deti aby som to stihol
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
udry
Hosť
« Odpoveď #1190 kedy: 01. Február , 2011, 17:51:44 »

To co sa tu momentalne riesi, kokotizmus ludi, hadky, osocovanie, nevrazivost, je vseobecne dnesny trend a je jedno, ci sme na gitarovom fore alebo na stranke komunity, ktora prijma clenov na zaklade pozvanok alebo vyberoveho formularu.
veru tak,internet spravil z ludí  .......    Bavím sa skvele
Zaznamenané
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1191 kedy: 01. Február , 2011, 17:54:51 »

veru tak,internet spravil z ludí  .......    Bavím sa skvele

Skor by som povedal, ze ta masovost internetu spravila z neho kurv*.

« Posledná zmena: 01. Február , 2011, 17:55:57 od kubo63 » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1192 kedy: 16. Február , 2011, 20:48:54 »

ludia nechce mi nahrat avatar z disku... ze adresar pre prilohy nieje otvoreny pre zapis... nemrknete sa na to niekto? Na zdravie!
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1193 kedy: 16. Február , 2011, 20:58:05 »

v oznameniach posledne 3-4 prispevky je to riesene http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,87794.60.html
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1194 kedy: 16. Február , 2011, 21:02:13 »

v oznameniach posledne 3-4 prispevky je to riesene http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,87794.60.html

je to riesene ale nieje to vyriesene... je tam ponuknuta ina moznost a ja osobne sa v takomto linkovani nevyznam, vzdy som pouzival tu moznost jednoducho ho nahrat... je tam nejaky problem, alebo sa to neda opravit? Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1195 kedy: 16. Február , 2011, 21:39:32 »

Ale vsak mas pekny avatar, nechaj si co mas. Alebo chces, aby som to teraz musel opravovat? Smútim
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1196 kedy: 16. Február , 2011, 22:57:01 »

Ale vsak mas pekny avatar, nechaj si co mas. Alebo chces, aby som to teraz musel opravovat? Smútim

kurniksopa a naco si administrator ked neadminujes? posli mi navod a daj mi prava a spravim to sam ak sa ti nechce...
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1197 kedy: 16. Február , 2011, 22:58:36 »

coze to chces ked sa ani len "v takomto linkovani nevyznam" ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1198 kedy: 16. Február , 2011, 23:01:58 »

kurniksopa a naco si administrator ked neadminujes? posli mi navod a daj mi prava a spravim to sam ak sa ti nechce...
Nastavenia su ok, treba ale odladit cely skript Žmurk
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1199 kedy: 16. Február , 2011, 23:10:14 »

Nastavenia su ok, treba ale odladit cely skript Žmurk

kurnik... dobre uz som sa zmieril s tym ze zijem na slovensku... hod mi plis aspon nejaku dobru stranku kde si mozem ten avatar uploadnut aby mi nezmizol.... Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.136 sekund, 23 otázok.