Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 08:23:11
Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406237 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
kubo63
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2100


West Coast


« Odpoveď #1305 kedy: 27. Marec , 2011, 17:46:29 »

Pitu, ale toto nie je o vychladnuti. Dizajn sa defacto nezmenil (kedysi sa prechadzalo zo stareho smf na nove), zmenili ste iba farebnost textur a pisma, cize ziadne velke zmeny sa neudiali  :). Ako uz viaceri povedali, tie farby su zle, pre vacsinu neprirodzene. Mne osobne sa krizia oci a musim prezmurkavat, aby som po 5 sekundach cokolvek videl. Dizajn je dobry, mne sa paci, ze ste presli na tento novy engine, ale tie farby su naozaj prekazka. Naco veci komplikovat ? O co je teraz forum ine, lepsie ? Vyzera tak isto, akurat sa ovela horsie cita.
Zaznamenané
Duger
Hosť
« Odpoveď #1306 kedy: 27. Marec , 2011, 17:51:38 »

pitu kto bol vtedy proti? mne sa prave naopak zda, ze vacsine uzivatelov sa doterajsi dizajn pacil uz od zaciatku.

to ze ty nemas vkus neznamena ze ho nemaju aj ostatni. ano vieme, ze si sa snazil, ale tento novy dizajn je fakt nahovno.neda sa fakt na to pozerat. ale viem, kto ta pochvali, ked nie ty sam.

a nie, nehadzem ti polena pod nohy, vyjadrujem svoj nazor.

ja som spravil  temu kde bolo aj hlasovanie.. neviem už kde je ta tema.. ale tak neviem či to nebolo 50/50 už nepametam... ale zvykol som si... a myslim že aj na toto sa bude dať zvyknuť... ale keby bolo to pôvodne tiež by som nebol proti.. proste nechapem prečo sa vobec menilo ked mu nič nechybalo...
Zaznamenané
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #1307 kedy: 27. Marec , 2011, 17:53:22 »

ja by som to celé prekopal na nejaké pastelové farby
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1308 kedy: 27. Marec , 2011, 18:01:52 »

a co sa stalo? u mna vyzera vsetko normalne
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1309 kedy: 27. Marec , 2011, 18:02:35 »

a co sa stalo? u mna vyzera vsetko normalne
refreshni si to budeš nešťastný, že ti cache nezostal nastálo.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #1310 kedy: 27. Marec , 2011, 18:08:17 »

a co sa stalo? u mna vyzera vsetko normalne
stlačaj F5  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1311 kedy: 27. Marec , 2011, 18:10:49 »

pitu kto bol vtedy proti? mne sa prave naopak zda, ze vacsine uzivatelov sa doterajsi dizajn pacil uz od zaciatku. (...)
Nie je pravda, tiez sa nepacil:

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,82383.0.html

Vsetci sa stazovali na prilis velky kontrast, rovnako ako teraz. Trosku to ide z extremu do extremu. Potom sa casom spravili zmeny a uz to bolo ok:

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,82383.msg359744.html#msg359744

Dobre si to pamatam. Teraz vecer sa mi zda ten kontrast tiez zly, ale pockaj, otvorim si stare forum na sekundu.... o nic lepsie :)

Ono sa to casom odladi. Prepacte. Tiez som bol proti cierno-cervenemu, ale casom to bude lepsie. Ano, tie ruzove linky (ja tu farbu volam LOSOSOVA Bavím sa skvele) mali byt povodne cervene a to sa uz vobec vobec nedalo citat.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1312 kedy: 27. Marec , 2011, 18:11:17 »

pitu kto bol vtedy proti? mne sa prave naopak zda, ze vacsine uzivatelov sa doterajsi dizajn pacil uz od zaciatku.

to ze ty nemas vkus neznamena ze ho nemaju aj ostatni. ano vieme, ze si sa snazil, ale tento novy dizajn je fakt nahovno.neda sa fakt na to pozerat. ale viem, kto ta pochvali, ked nie ty sam.

a nie, nehadzem ti polena pod nohy, vyjadrujem svoj nazor.

neviem, prečo sa máš potrebu do mňa navážať, nepoznám ťa..


Zopakujem to ešte raz - snažíme sa zapasovať fórum do vzhľadu portálu. Preto sa dali inverzné farby - svetlé písmo na tmavom podklade. Je to stále normálne. Ste tu všetci teraz ako aj my na to, aby sme to otestovali a jas, odtiene farieb, kľudne aj farebnosť môžeme doladiť.

Ak sa tu nájde niekto, kto pracuje bežne s vizuálom stránok, grafikou, farebnosťou a vyzná sa v tom, budem rád, keď pomôže. Musím ho ale upozorniť, že to robíme všetci len pre radosť. Nech sa mi ozve na mail - pitu@guitarfest.sk, alebo nech napíše do uvedeného formuláru. Kto sa chce vyhrať s farebnosťou a podeliť sa s nápadmi, nech si spraví printscreen nejakých častí fóra, skúsi jednotlivé farby upraviť a výsledok môže poslať sem na posúdenie ostatným.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1313 kedy: 27. Marec , 2011, 18:12:48 »

tak toto je zle :D
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #1314 kedy: 27. Marec , 2011, 18:15:04 »

a ako sa navazam?

opakujem, vyjadril som svoj nazor. je pekne ze sa snazis, ale nemoze byt kazdy webdizajner, tak si prosim ta nechaj poradit od tych, co maju aspon ako taky vkus. a ked uz nie, nechaj si poradit aspon od vacsiny tych userov, co pisu ze je to zle.
Zaznamenané

stoka!
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1315 kedy: 27. Marec , 2011, 18:16:58 »

forum sa len cita aky dizajn.  ked to taha oci je to neprijemne. ani e booky nie su cervena na ciernej to je peklo na oci.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1316 kedy: 27. Marec , 2011, 18:19:31 »

Dajte to na svetle pozadie aspon. Sak ten prechod z ciernej na inu bielu stranku mi rozjebe hlavu. Uplne zle, tragedia.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1317 kedy: 27. Marec , 2011, 18:21:46 »

a ako sa navazam?

opakujem, vyjadril som svoj nazor. je pekne ze sa snazis, ale nemoze byt kazdy webdizajner, tak si prosim ta nechaj poradit od tych, co maju aspon ako taky vkus. a ked uz nie, nechaj si poradit aspon od vacsiny tych userov, co pisu ze je to zle.

ja nepotrebujem poradiť takto. Ako normálny človek so všetkými normálnymi pripomienkami súhlasím, tiež chcem aby bolo všetko dobre čitateľné. Pravdupovediac mne sa nezdá teraz kontrast o moc horší ako bol predtým. Ale o to viac budem rád, ak to bude ešte lepšie.

Takže kto má chuť niečo spraviť, nech už nepíše, ale nech sa naozaj spolupodiela. Žmurk
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1318 kedy: 27. Marec , 2011, 18:23:38 »

...

Takže kto má chuť niečo spraviť, nech už nepíše, ale nech sa naozaj spolupodiela. Žmurk
Spolupodielanie je aj to, ze tu clovek prispieva, jestvuje, atd... A ja sa chcem spolupodielat tym, ze tento dizajn je dost zly, nastastie niesom sam, komu sa to nepaci.

Prepac, ale neviem ti napisat kod farby, ani nic podobne. Viem ti povedat, ze "ano, takto je to fajn" alebo "nie, je to zle".
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1319 kedy: 27. Marec , 2011, 18:24:45 »

Prepac, ale neviem ti napisat kod farby, ani nic podobne. Viem ti povedat, ze "ano, takto je to fajn" alebo "nie, je to zle".

ver tomu, že každá pripomienka sa naozaj vníma.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 23 otázok.