Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. September , 2024, 16:23:57
Strán: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406520 krát)
0 užívateľov a 26 Hostí prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1425 kedy: 29. Marec , 2011, 02:31:04 »

ja nedokazem pochopit ako moze niekto tvrdit ze toto taha oci a to predtym netahalo. teda ja neviem, ci su mali zatmenie mozgu prave uplne vsetci, alebo co je vo veci, ale uvedomujete si vazeni, ze to biele na co cumite neni papier ale ziarovka? to odkedy akoze je zdrave a pre oci menej namahave cumet do rozsvietenej ziarovky s mikroskopickymi tmavymi miestami?

to, ze mrkvosoft prisiel s bielymi pozadiami, aby tetam uradnickam viac pripominali ten papier, na ktory boli take zvyknute zo strojov, este neznamena, ze ten napad bol dobry.

teda ja netvrdim, ze to forum je designersky skvost, alebo, ze sa musi kazdemu pacit. proste rozdiel oproti tomuto je len ten, ze je to ine. mne osobne, co sa najcastejsie k foru dostanem az ked uz je vonku tma, toto plne vyhovuje.

PS: ten portal inak aj podla mna vyzera teraz o dost horsie  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 29. Marec , 2011, 02:32:39 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1426 kedy: 29. Marec , 2011, 07:29:10 »

Zaujimave, ze BAN dostane clovek, ktory sa snazi zachovat rozum (a logicky uz z nevydrzania zacne nadavat) a naopak, clovek, ktory si tu drista uz dlhsi cas a vyslovene provokuje svojimi hlaskami, blbostami, atd... je pomaly pochvaleny.

Pride mi to tak, ako ked rodicia maju rozmaznane decko a namiesto vyprasku a zjebu zato, ze robi bordel, tak mu daju do ruky vazu so slovami "kludne ju rozjeb o zem, si nase dieta predsa !"
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1427 kedy: 29. Marec , 2011, 07:34:45 »

Zaujimave ze ty po tolkych BANoch este nemas zmazany ucet, pomaly ta za ne aj chvalit uz budu.
« Posledná zmena: 29. Marec , 2011, 07:36:59 od Krtko » Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #1428 kedy: 29. Marec , 2011, 07:37:43 »

Co ti jebe co ti jebe na gebulu ti to jebe...ako aj kompetentnym tu na fore.cele zle.ten ban bol nespravodlivy.ked niekto nema sudnost,tak je to akoze v poriadku? ci bulvar vas bavi,vsakze?lebo v poslednej dobe sa tu poriadne neriesi nic zmysluplne, akurat bulvarne picoviny a kecy typu vtipnejsi vyhrava.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1429 kedy: 29. Marec , 2011, 07:40:11 »

Zaujimave ze ty po tolkych BANoch este nemas zmazany ucet.
Bavím sa skvele Cakal som, ze zareagujes na mna, pripadne niekto z tvojich kolegov.  Na zdravie!

Hej, je pravda, ze tiez niesom anjelik. Taktiez sa to da povedat o hocikom, lebo kazdy si rad rypol, ked sa dalo.  :)

Lenze toto je pripad, kedy sa toleruju uplne sprostosti, proste totalne proti logike tu vypisuje nejaky typek a my sa usmievame, ci dokonca bavime na jeho ujetych prispevkoch. Uz len ta prijebana tema harmony strka moja bola jeden velky omyl a OPAT napriek vacsine nespokojnych sa veselo prispievalo dalej.

Zachvilu to tu bude dobry hnoj.  Žmurk
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1430 kedy: 29. Marec , 2011, 07:42:31 »

Popros Pituho nech da do pravidiel ze chybajuca sudnost sa tresta banom. Dovtedy sa zial budu trestat len take uctyhodne oslovenia ako "kokotko"
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1431 kedy: 29. Marec , 2011, 07:47:03 »

Popros Pituho nech da do pravidiel ze chybajuca sudnost sa tresta banom. Dovtedy sa zial budu trestat len take uctyhodne oslovenia ako "kokotko"
ako som pisal s tym rozmaznanym deckom... Pripadne s ciganmi - zajebes mu, tak ides do basy, aj ked ti chcel osukat zenu a vykradnut dom.

Smutna vec, ze sa to takto riesi a vlastne potrestany je nevinny. Hej hej hej, viem, ani ja niesom anjelik.  Zdravíčko
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1432 kedy: 29. Marec , 2011, 07:51:39 »

Lenze toto je pripad, kedy sa toleruju uplne sprostosti, proste totalne proti logike tu vypisuje nejaky typek a my sa usmievame, ci dokonca bavime na jeho ujetych prispevkoch. Uz len ta prijebana tema harmony strka moja bola jeden velky omyl a OPAT napriek vacsine nespokojnych sa veselo prispievalo dalej.


A ako by si to riesil? Proste by si mu zmazal ucet lebo pise sprostosti? O tebe si podla teba tu nikto nikdy nemyslel ze pises sprostosti a nezelal si aby si sa tu uz nikdy neukazal? (nemyslim seba) Ku tomu by sme sa zasa ako mali postavit?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1433 kedy: 29. Marec , 2011, 07:57:17 »


A ako by si to riesil? Proste by si mu zmazal ucet lebo pise sprostosti? O tebe si podla teba tu nikto nikdy nemyslel ze pises sprostosti a nezelal si aby si sa tu uz nikdy neukazal? (nemyslim seba) Ku tomu by sme sa zasa ako mali postavit?

Zas su sprostosti a sprostosti. To, ze nejaku sprostost napise staly user napr. ja, karol, miso_kolo, vikur, styrioci a hocikto iny, ci uz v ramci podjebu, zabavy, atd.. je jedna vec a to treba brat skor tak, ze nuda, nic sa tu nedeje, tak zajebeme nieco, ked uz.
Dalsia vec - pre niekoho moze byt sprostost, ze moj strat hra napicu, no ja som presvedceny, ze hra popici - to je zas vec, ktora na fore nema konca, pretoze nikto si danu vec nevyskusal a zas priznavam si, ze zbytocne vobec pisat, co a ako hra, lebo je to proste zbytocne. Aj tak pred kupou si pojdem dany produkt opacit, aj keby ma cele forum utvrdilo v tom, ze hento a tamto je popici.

A su sprostosti typu Stevino, ktory si tara, ze Gibson su Jolany a on ma gitaru za 700 € a bude to zvysovat, pripadne, ze je to popici kus, atd...atd...atd...atd... az skoncime u Harmony strka moja ked je to jasne a hlavne VIDITELNE, az to kazi zrak, ze bud si robi picu (co vlastne zial nie), alebo dojebava uroven fora.

Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #1434 kedy: 29. Marec , 2011, 08:06:13 »

OK, bol ten ban na mieste z hladiska pravidiel fora? Bol. Ani ja nevladzem citat tie Stevinove dristy, ale nadavat si teraz do kokotov mi nepride ako cool riesenie. Ked toho Stevina mate za tak velky problem tak treba tlacit na adminov.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1435 kedy: 29. Marec , 2011, 08:10:37 »

OK, bol ten ban na mieste z hladiska pravidiel fora? Bol. Ani ja nevladzem citat tie Stevinove dristy, ale nadavat si teraz do kokotov mi nepride ako cool riesenie. Ked toho Stevina mate za tak velky problem tak treba tlacit na adminov.
Bol na mieste, ale nema zmysel. Zmysel by mal vtedy, ak by ti niekto teraz zacal nadavat do kokotov preto, lebo mas trebars nick Krtko a pod. Sak chapeme sa, nie ?  Na zdravie!

Ma zmysel tlacit na adminov ? Myslim si, ze sa uz dost tlacilo, aj nepriamo. Vsak vid vzhlad fora.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1436 kedy: 29. Marec , 2011, 08:43:30 »

Naprava slubena bola, tak uz jeden den hore-dole vydrzte. Dakujeme kazdemu za nazor, ale pilit usi dookola, to si nechajte.

Vcera som spravil alternativny dizajn, ktory si kazdy bude moct zapnut vo svojom profile, ale funguje zatial len na testovacej stranke, skutocne forum ho nevie zapnut.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1437 kedy: 29. Marec , 2011, 08:47:57 »

musim suhlasit s Krtkom bolo to v sulade s pravidlami.. aj ked, vacsinou sa tieto veci riesia v style napomenutie a nasledny ban ci?
Kebyze sa ma teraz stevino trestat za to ze je uplne mimo a vypisuje chujiny a mal by sa mu zrusit account tak to nas mozu zrusit rovno vsetkych ked si precitam tie prispevky nase  posledne 2 roky Bavím sa skvele nejdem si teraz sypat popol na hlavu ale fakt je ten ze islo o vulgarnost, takze svojim sposobom to bolo na mieste.. najhorsie je ked sa clovek znizi k primitovnosti pritom sa da niekoho znicit aj na urovni a s britskym humorom ako poniektori tu maju radi :D
 na druhej strane aj ja som parkrat napisal stevovi ze si myslim ze je totalne j*ebnuty a mimo realitu, ale niekto ma zmazal.. furt ma niekto maze, cele forum (sounds familiar? :D )
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1438 kedy: 29. Marec , 2011, 08:49:02 »

Naprava slubena bola, tak uz jeden den hore-dole vydrzte. Dakujeme kazdemu za nazor, ale pilit usi dookola, to si nechajte.

Vcera som spravil alternativny dizajn, ktory si kazdy bude moct zapnut vo svojom profile, ale funguje zatial len na testovacej stranke, skutocne forum ho nevie zapnut.

Minimalne ja som velmi vdacny  Zdravíčko Snad sa to podari teda, kludne by som nechal prejst ten Pituov navrh kde to bolo biele s cienrym pismom a hlavicky boli cervenou uplne ok to bolo vramci akejsi ziadanej zmeny z jeho strany
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #1439 kedy: 29. Marec , 2011, 09:42:54 »

OK, bol ten ban na mieste z hladiska pravidiel fora? Bol. Ani ja nevladzem citat tie Stevinove dristy, ale nadavat si teraz do kokotov mi nepride ako cool riesenie. Ked toho Stevina mate za tak velky problem tak treba tlacit na adminov.

....teraz ako sa v tom hrabem mi doklaplo že o čo vlastne ide....

....takže ak mi niekto nadáva v súkromnej správe to je OK a v súlade s pravidlami fóra, ale ak to už fakt niekto nevydrží a napíše to čo si o druhom myslí a ešte je to aj pravda tak dostane ban Huh! ....

....gratulujem za súhlas s debilizmom....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.