Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 00:20:35
Strán: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 406910 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #1560 kedy: 18. September , 2011, 21:38:44 »

Vidim v kosi jeden tvoj prispevok, ja som ho nezmazal ale ani nemyslim ze je to potrebne riesit. Ale tiez som za, aby sa zacalo diskutovat o tom, co s tymto nechutnym spamom pod nickom Dzingischan lebo to fakt otravuje asi 99% clenov vratane mna.

Tak ked tu chces o tom diskutovat, daj sem konkretne spam spravy. iMHO si pise vo svojich temach a nenadava. Treba byt tolerantny. Kazdy tu ma svoje uchylky, aj ked o tvojich neviem, ale to bude tym, ze nic nepises, co by ma zaujalo  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1561 kedy: 18. September , 2011, 22:00:35 »

Ale bolo to také, že nechce sa mi to riešiť, tak zapchám ústa tomu čo sa sťažuje, radšej nech si robí každý čo chce, len nech mňa nikto s takou pičovinou neotravuje.  Bavím sa skvele

nebolo to tak. Žmurk  Niekto sa tu sťažuje, že sa mu zmazal príspevok, ktorý tam nemal čo robiť..
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1562 kedy: 19. September , 2011, 08:07:28 »

Tak typická slovenská úradnícka reakcia.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Velky suhlas. Uplne zle riesenie.  Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1563 kedy: 19. September , 2011, 08:20:51 »

A co navrhujes ty?  :)
Ked sa mi dostane adminskej moci, tak potom budem navrhovat, zatial mi to je jedno, nastastie viem odist od PC. :) Stevino ma uz vycvicil.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 19. September , 2011, 08:21:25 od Branko » Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1564 kedy: 19. September , 2011, 11:11:25 »

A co navrhujes ty?  :)


ty sa tu teraz radšej moc nerozkrikuj, lebo ti sem zakážem prístup..  Daj si chvíľku pohov..   Žmurk
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1565 kedy: 19. September , 2011, 11:41:35 »

nejsom arogantny jak miso_kolo

to je pravda. kolo je sice dobry chalan, ale strasny kkt  Bavím sa skvele sice sa nezmenil tak velmi ako jeden dalsi co sem chodi, ale arogancia je im je vlastna obom
Zaznamenané

o-yep sro
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #1566 kedy: 19. September , 2011, 14:46:40 »

pista tebe nejebe?  :)

ti to vytmavim na skuske, congo bongo tito vito lito
Zaznamenané

stoka!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1567 kedy: 19. September , 2011, 15:02:04 »

pista tebe nejebe?  :)

ti to vytmavim na skuske, congo bongo tito vito lito

ako sa mozes take nieco pytat vazne?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1568 kedy: 19. September , 2011, 16:34:19 »

Ja tomu akoze vtipu vobec nerozumiem prepac... ani sa mi to nezda vtipne... a neviem kde som sa tu chvalil....  :) a kde som pisal ze ostatni su kok*ti? wtf?
vyjadruješ sa tak, celkom sa čudujem že adminom to nevadí, že tu pičuješ už fakt do každého ako chorá vrana v každom jednom príspevku aj v tejto téme.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
yeah
Hosť
« Odpoveď #1569 kedy: 19. September , 2011, 16:39:31 »

Ja tomu akoze vtipu vobec nerozumiem prepac... ani sa mi to nezda vtipne... a neviem kde som sa tu chvalil....  :) a kde som pisal ze ostatni su kok*ti? wtf?
Uz mi vadis vyjadrujes sa jak dement

ale vsak ked to ostatnym nevadi pohodicka  Som frajer
« Posledná zmena: 19. September , 2011, 16:41:26 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1570 kedy: 19. September , 2011, 16:50:25 »

serte už všetci naňho, ani ty už nereaguj.   ?§!.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1571 kedy: 19. September , 2011, 17:10:26 »

mozme riesit veci demokraticky. stanovi sa kvorum, kolko ludi musi zahlasovat, aby bola anketa platna. myslim anketu o zbaveni clenstva vo fore.

50 ludi ? viac ? menej ?
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #1572 kedy: 19. September , 2011, 17:14:09 »

taka trosku OT vec ale poslednu dobu mi nejak tie sukromne spravy nejdu priam na mail. Robi to aj ostatnym ci?  Pomoooc!
Zaznamenané

Im a little princess
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1573 kedy: 19. September , 2011, 17:17:12 »

ja mam dojem ze Dzingy tuto funguje ovela lepsie nez kedysi.. prakticky jedina tema kde prispieva je vacsinou ta kde ma svoje ukazky a mam pocit ze velakrat je ovela viac umierneny nez napriklad ja a aj ostatni.. to ze ma nejaky sposob prezentacie alebo prejav jemu vlastny a pise haluze je asi podobne ako keby som siel Brankovi tuto vycitat, ze zatahuje pri pisani aj ked to neni pocut lebo ze reku pisany text ale ja to pocujem a citim v mozgu mravce lozia..
 zas, nemam dojem ze by Dzingy niekomu nadaval ze je chuj j*ebnuty, ani ze by umyselne napadal ludi.. ano hej, vie to byt obcas otravne, ale tak, to vedia na druhu stranu aj mnohi z nas ked si cistia meridiany v inych temach.. tak ci tak ja z neho nemam vyslovene negativny pocit, asi je to tym ze ho aj osobne poznam.. zas ako nejdem sa hned niekoho zastavat lebo vacsinou sa to cloveku akurat vypomsti ale Dzingy neni primarny problem tohto fora.. ten hlavny problem je ze sa tu prebralo uz asi vsetko a nejak sa vycerpali za tie roky asi vsetky temy co sa dali a teraz uz len zotrvavame heh..
a to som chcel vlastne len ze - sak ok, pise furt o tom jak hra  a nahrava.. ak je to to jedine co nas ako serie tak co ja viem, vzdy zatial dostal odozvu, vacsinou negativnu a taku ze co ma zlepsit, pripadne ze by chvilu ani nemusel nahravat a dat tomu cas.. nemam dojem ze by bol vymlety a nevedel si vziat nieco k srdcu
mna napriklad vie viac nasrat ked tu vidim cloveka co dojde .. regne sa, a napise tri prispevky ze "prvy prispevok'''a teraz este dva musim aby som mohol predat nieco
« Posledná zmena: 19. September , 2011, 17:20:50 od kaolko » Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1574 kedy: 19. September , 2011, 17:41:56 »

no neviem Karol, osobne môže byť pohode, ale vyprovokoval viac ľudí na začiatku, tí potom napísali niečo možno aj nepekné a teraz aj tu ich uráža, pritom tí ľudia sa vedia bežne správať, len keď im hodíš červenú šatku tak trhajú.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Strán: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.