Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 17:44:13
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: polske hudobniny  (Prečítané 3704 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
schmeter
nováčik
*
Príspevkov: 45



« kedy: 26. Január , 2009, 20:48:43 »

ako viete chystam sa kupit si gitaru a kedze kurz polskej meny ku nasej je velmi priaznivy tak budem rad ak mate nejake stranky s polskymi hudobninami, ktore dovazaju tovar aj na Slovensko...konkretne by som bol rad ak by tam boli gitary ktore mam vybrate (Cort M600 AVD, Schechter Omen 6 Extreme Tobacco Sunburst)...vopred dakujem  Žmurk
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #1 kedy: 26. Január , 2009, 20:59:13 »

Aj cesky kurz je dost dobry  No hanbím sa.. skus si pozriet aj nejake ceske, kdesi som tu videl temu o prazskych hudobninach...
Inac pekny avatar  ha ha ha
« Posledná zmena: 26. Január , 2009, 21:09:14 od Rotanimod » Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
schmeter
nováčik
*
Príspevkov: 45



« Odpoveď #2 kedy: 26. Január , 2009, 21:00:34 »

hej hej ceske uz mam prezrete a aj vybrane ale co som pocital tak polsky je este vyhodnejsi oproti ceskemu :) hej hej ty mas tiez fajny :D
Zaznamenané
load
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 80


« Odpoveď #3 kedy: 28. Január , 2009, 12:39:37 »

Inac pekny avatar  ha ha ha

Ako schizofrenik keby si pisal  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #4 kedy: 10. Február , 2009, 17:14:09 »

skoda ze nikto neodpisal, tiez ma zaujima . kurz stale klesa. a ten odkaz na budapest nie je v anglictine takze tam som nic nekukol. daco by sa oplatilo hadam ked teraz mame najsilnejsiu ekonomiku v eu a polsko klesa, madarsko este viac. ceske zatial niesu az take nizke ceny. pockat do leta ?  boli ste uz dakto sledovat ceny v madarsku polsku rakusku ?    V amerike su super ceny ale + dovoz je to zase vysoko.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #5 kedy: 10. Február , 2009, 17:24:57 »

skoda ze nikto neodpisal, tiez ma zaujima . kurz stale klesa. a ten odkaz na budapest nie je v anglictine takze tam som nic nekukol. daco by sa oplatilo hadam ked teraz mame najsilnejsiu ekonomiku v eu a polsko klesa, madarsko este viac. ceske zatial niesu az take nizke ceny. pockat do leta ?  boli ste uz dakto sledovat ceny v madarsku polsku rakusku ?    V amerike su super ceny ale + dovoz je to zase vysoko.

ved si pozri na nete ceny, staci napisat do google kolumny gitarowe a ti najde kopu obchodov :)
http://www.google.sk/search?hl=sk&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ask%3Aofficial&hs=WIG&q=kolumny+gitarowa&btnG=H%C4%BEada%C5%A5&meta=
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #6 kedy: 10. Február , 2009, 17:28:58 »

v Krakowe je velky obchod napr. www.rnr.pl - sice neposielaju na Slovensko, ale maju velky vyber, a zloty ma teraz super kurz, takze by sa ti aj oplatilo po to skocit.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.