Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 21:17:00
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IBANEZ JPM P-4 scalloped (debata z inzeratu)  (Prečítané 7785 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #45 kedy: 30. Január , 2009, 14:51:06 »

Nechce sa mi čítať podrobne celá diskusia. ALe k scalloped hmatníku možem povedať toľko. Mam ho na svojej gitare. Posladné 4 najužšie pražce. A je to po p*či vec. Už dlhšie si chcem dať dorobiť (a nie a nie sa k tomu dostať :) ) ich až po 12 pražec. Tj. že 12 - 21 pražec bude scaloped. Mne to vyhovuje max. a to nehrám žiadne turbo sola. Som skôr na blues a rock.  Zdravíčko
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #46 kedy: 30. Január , 2009, 14:57:51 »

Nechce sa mi čítať podrobne celá diskusia. ALe k scalloped hmatníku možem povedať toľko. Mam ho na svojej gitare. Posladné 4 najužšie pražce. A je to po p*či vec. Už dlhšie si chcem dať dorobiť (a nie a nie sa k tomu dostať :) ) ich až po 12 pražec. Tj. že 12 - 21 pražec bude scaloped. Mne to vyhovuje max. a to nehrám žiadne turbo sola. Som skôr na blues a rock.  Zdravíčko

jasne, ze je to super vec. A asi je to dobre mat vyfrezovane az dole, ako to planujes ty Zdravíčko
Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #47 kedy: 30. Január , 2009, 15:23:48 »

Ja mám tiež posledné štyri pražce takto poriešené, 21.-24. poloha ale na ďalšie pražce by som si to určite nedal urobiť, ono to robí robotu hlavne na tom nedostupnejšom mieste tj. najvyššie polohy, inak je to už zbytočný luxus pre takých ako YM. :)
« Posledná zmena: 30. Január , 2009, 15:28:11 od Rišo » Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.081 sekund, 22 otázok.