Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
10. Október , 2024, 08:23:31
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Stabilizator napatia 220V ..prosim o radu  (Prečítané 7526 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 11. Február , 2009, 15:34:22 »

ale to nebylo vubec mysleno arogantne :-) Jen me prekvapilo, kdyz jsem si dal praci s vyhledanim vhodneho zarizeni v profi provedeni a za 1/3 cenu, poslal primo odkaz na stranky v cestine a ty ses ani poradne nepodival a napsal jsi o 120V a jeste jsi do me drbnul s prodluzkou proti prepeti :-) 
ten link mi otvorilo v anglickom jazyku, az potom ked si upozornil na nastavenie lokacie, tak som si to zmenil a bola tam cestina  Žmurk (defaultne sa ta stranka zrejme otvara v anglictine)
Zaznamenané
lenivy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 516

lenivy cvicit


« Odpoveď #16 kedy: 11. Február , 2009, 15:43:23 »

UPSky su rozne, ale 2 velke skupiny su aktivne a pasivne. Nechcem tvrdit nezmysly, ale najskor tento problem riesia aktivne (tu je o tom nejake info, je tam ina terminologia ako to ja poznam - line-interactive http://en.wikipedia.org/wiki/Uninterruptible_power_supply ).
Ak hento zariadenie je na to urcene a ma dostatocny vykon, tak to bude asi lepsie (hlavne lacnejsie) riesenie.
edit: teraz som klikol na ten link APC a vyzera to dobre, myslel som ze to je UPS
« Posledná zmena: 11. Február , 2009, 15:58:49 od lenivy » Zaznamenané

Hi Bender! Hi Fender!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 11. Február , 2009, 15:51:10 »

ale to nebylo vubec mysleno arogantne :-) Jen me prekvapilo, kdyz jsem si dal praci s vyhledanim vhodneho zarizeni v profi provedeni a za 1/3 cenu, poslal primo odkaz na stranky v cestine a ty ses ani poradne nepodival a napsal jsi o 120V a jeste jsi do me drbnul s prodluzkou proti prepeti :-) 

Presto, omlouvam se...

A zadne krabicky Boss neprodavam...


ja sa ospravedlnujem taktiez  Zdravíčko je pravda, ze som to v rychlosti prelete a hladal hlavne klucove slova..
Zaznamenané

machura
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #18 kedy: 11. Február , 2009, 16:17:30 »

hlavne, ze ted vime, ze neco takoveho se da sehnat za par korun (u vas uz par € ) az do 1200VA :-)
Zaznamenané

Marshall TSL601, MC212 s 2x Vintage 30/60W-8Ohm => 16Ohm, Fender Stratocaster HSS MIM.
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #19 kedy: 28. Február , 2009, 09:51:23 »

Mam nejake on-line UPSky na predaj a dam ich za par korun.APC Smart RT2000,GE NetPro 3000kVA,4000kVA,2000kVA-rackovy model.
Spravi to presne to o com sa tu bavite.Vystuopne napatie a frekvenciu drzi podla nastavenie jak prikovane ..netpto ma ja display a da sa hnet pozriet,ake je vstupna napätie odoberany prud ..atd.......da sa tam kopec veci aj nastavit.
Ak by niekto potreboval ,tak ich mile rad pusim za par korun ,alebo vymenim a nieco spratnejsie  ,lebo mi to zavadza :)
UPSky su v prvotriednej kondicii aj s bateriami  Žmurk
Zaznamenané
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #20 kedy: 28. Február , 2009, 10:14:26 »

Mam nejake on-line UPSky na predaj a dam ich za par korun.APC Smart RT2000,GE NetPro 3000kVA,4000kVA,2000kVA-rackovy model.
Spravi to presne to o com sa tu bavite.Vystuopne napatie a frekvenciu drzi podla nastavenie jak prikovane ..netpto ma ja display a da sa hnet pozriet,ake je vstupna napätie odoberany prud ..atd.......da sa tam kopec veci aj nastavit.
Ak by niekto potreboval ,tak ich mile rad pusim za par korun ,alebo vymenim a nieco spratnejsie  ,lebo mi to zavadza :)
UPSky su v prvotriednej kondicii aj s bateriami  Žmurk
Daj foto,alebo link.
Zaznamenané
pole
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 03. Marec , 2009, 01:19:01 »

vid zde:
http://www.zesilovace.cz/view.php?cisloclanku=2003042601
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.