Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
23. Apríl , 2024, 17:21:00
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: EC Music  (Prečítané 3527 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« kedy: 10. Február , 2009, 17:27:17 »

Uz niekolko rokov pôsobia na hudonej scéne Hudobniny www.ecmusic.sk

nie je to len e-shop, centraána predajňa sa nachádza v Martine.

zaoberáme sa značkami ako Yamaha, Takamine, LAG, Fender, Ibanez, Marshall, Cort, ZOOM... a hodne dalšími.
Všetko nájdete na našom e-shope, na ktorom intenzívne pracujeme. Stránka je v procese vývoja, obsahuje zatiaľ okolo 1200 produktov, ale každý deň sa ponuka rozširuje.

V prípade nejakých otázok, nápadov, pripomienok, ale hlavne kritiku smerujte priamo na mňa.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
« Posledná zmena: 10. Február , 2009, 17:38:00 od ta ja ne? » Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #1 kedy: 10. Február , 2009, 17:37:16 »

Hudobné nástroje www.ecmusic.sk

podla mojho nazoru jedny z naj hudobnin. dobre ceny, spolahlivo posielaju tovar, ani s reklamaciami niesu problemy.
stranka trocha neprehladna, ale odporucam kazdemu kto hlada dobry nastroj za good ceny.

Aj s tymto shopom mam skusenosti, problem s objednavanim, vykomunikovat poslanie tovaru to je utrpenie. Objednaval som tovar ktory som zaplatil cez internet banking a ked mi kurier tovar doniesol tak som musel zaplatit druhy krat inac by som tovar nedostal. Potom zasa vykomunikovat vratenie preplatku. Ale snaha sa ceni. Rozhodne je co zlepsovat.
Zaznamenané
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 10. Február , 2009, 17:39:38 »

Aj s tymto shopom mam skusenosti, problem s objednavanim, vykomunikovat poslanie tovaru to je utrpenie. Objednaval som tovar ktory som zaplatil cez internet banking a ked mi kurier tovar doniesol tak som musel zaplatit druhy krat inac by som tovar nedostal. Potom zasa vykomunikovat vratenie preplatku. Ale snaha sa ceni. Rozhodne je co zlepsovat.

kedy sa nieco take malo stat? bo za môjho pôsobenia sa nic take na 100% nestalo.
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #3 kedy: 10. Február , 2009, 17:56:22 »

kedy sa nieco take malo stat? bo za môjho pôsobenia sa nic take na 100% nestalo.

Minuly rok, niekedy v aprili asi? Vsetko sa vyriesilo, len mi vadil ten humbuk okolo toho. Tak dost neprofesionalne to na mna vplyvalo. Hm inak to si si robil reklamu touto temou?
Zaznamenané
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 10. Február , 2009, 18:02:37 »

Minuly rok, niekedy v aprili asi? Vsetko sa vyriesilo, len mi vadil ten humbuk okolo toho. Tak dost neprofesionalne to na mna vplyvalo. Hm inak to si si robil reklamu touto temou?

to som tu este nerobil... reklamu? asi hej ha ha ha
je na tom nieco zleho? ze kcem prezentovat aj nas eshop?
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #5 kedy: 10. Február , 2009, 18:15:21 »

to som tu este nerobil... reklamu? asi hej ha ha ha
je na tom nieco zleho? ze kcem prezentovat aj nas eshop?

Uz si to editoval, teraz to vyzera ako prezentovanie shopu.Inak, ale citacia ostala v mojom prispevku kde si hovoril, ze "spolahlivo posielaju tovar" a nie "spolahlivo posielame tovar" cize je to zavadzajuce takze no no no  Nezahrávaj sa
Internet nie je trhovisko, pozor na to, mozes si takto zrusit reputaciu, a to myslim v dobrom. Kazdopadne prajem vela uspechov v biznise  Žmurk

Zaznamenané
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 12. Február , 2009, 10:54:54 »

Ospravedlnujem sa.  No hanbím sa.. Najprv som to napisal v tretej osobe. Potom som si to precital, ale nepacilo sa mi to  ?§!. tak som to prepisal do prvej osoby... medzitym si stihol reagovat. nuz co. Nic specialne tym nebolo sledovane. Len som chcel, navstevnikom fora poskytnut nejake info o dalsom (nasom) eshope. :)
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #7 kedy: 12. Február , 2009, 11:08:43 »

ja chcem vediet par veci: Cim je prave tento eshop vynimocny? V com sa lisi od ostatnych? Mate nejake specialne cenove ponuky? Preco je mi dobre nakupovat prave cez vas, ked dnes mozem nakupit vo viacerych kvalitnych a mnohymi osvedcench eshopoch? Ked uz si tu robis reklamu, je dobre vediet sa aj predat :)  Zdravíčko
« Posledná zmena: 12. Február , 2009, 11:16:34 od kaolko » Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #8 kedy: 12. Február , 2009, 11:36:49 »

.....nechcem byť zlý ale neviem čo by som si u Vás vedel, alebo chcel kúpiť.....ale aby som len zbytočne netáral.....značku soundking by som úplne škrtol......z behringeru ponúkate prá kúskov a aj Crate je super značka za super cenu, rovnako tak sa  je to aj s Laney......čo sa týka gitarových a bass aparátov....jasné že tých značiek je oveľa viac ale u týchto Ti určite nepríde zákazník späť s ťažkým srdcom......v ozvučení schvalujem značku Tapco, a zase by som rušil Soundking a rozšíril o značky Samson, Phonic, Mackie, Laney, Crate čo sa týka mixov powermixov akt pas bední......majky......zase by som neponúkal celú radu Soundking fakt sú použiteľné len niektoré modely......tu by som odporučil Beyerdynamic.....veľmi kvalitné majky už od 40,- Eur MOC.....atd nemám čas to celé teraz mapovať......ale zase neviem čo ponúka konkurencia na okolí, ale ak berieme Madu ako konkurenciu tiež to nie je bohviečo.....

Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #9 kedy: 12. Február , 2009, 16:20:26 »

.....nechcem byť zlý ale neviem čo by som si u Vás vedel, alebo chcel kúpiť.....ale aby som len zbytočne netáral.....značku soundking by som úplne škrtol......z behringeru ponúkate prá kúskov a aj Crate je super značka za super cenu, rovnako tak sa  je to aj s Laney......čo sa týka gitarových a bass aparátov....jasné že tých značiek je oveľa viac ale u týchto Ti určite nepríde zákazník späť s ťažkým srdcom......v ozvučení schvalujem značku Tapco, a zase by som rušil Soundking a rozšíril o značky Samson, Phonic, Mackie, Laney, Crate čo sa týka mixov powermixov akt pas bední......majky......zase by som neponúkal celú radu Soundking fakt sú použiteľné len niektoré modely......tu by som odporučil Beyerdynamic.....veľmi kvalitné majky už od 40,- Eur MOC.....atd nemám čas to celé teraz mapovať......ale zase neviem čo ponúka konkurencia na okolí, ale ak berieme Madu ako konkurenciu tiež to nie je bohviečo.....




dakujem za rady. o znacke soundking prave diskutujeme, na minimalne 90% produktov sa bude mazat. zobereme si rady k srdcu  Zdravíčko vdaka
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #10 kedy: 12. Február , 2009, 16:52:09 »

garde, vyborne a k veci napisane :)  Zdravíčko nech sa obchodu dari.. s heslom: radsej mat otvoreny obchod ako obchodeny otvor stale vpred k lepsim zajtrajskom
« Posledná zmena: 13. Február , 2009, 07:46:45 od kaolko » Zaznamenané

Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 27. Apríl , 2009, 14:25:09 »

nuz idem teda trocha oprasit tuto temicku...

na nasom eshope sme pre Vas vsetych pripravili par novych produktov... napriklad v podobe gitar BC Rich (na ktorych sa stale pracuje)
http://www.ecmusic.sk/BC-Rich
dalej su to snimace EMG
http://www.ecmusic.sk/EMG
(pripravujeme Seymoory a Di marzio)
a urcite neprehliadnite siroku ponuku gitar Ibanez....
http://www.ecmusic.sk/Ibanez


teraz chystam jednu anketu, ktorej by som bol rad, keby ste sa zucastnili
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
GHS
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 27. Apríl , 2009, 15:59:28 »

 Zdravíčko Mohli by ste upravit ceny napriklad ... http://www.ecmusic.sk/Gitary-elektricke-akusticke-klasicke/Gitarove-efekty/Git-Efekty-Stompboxy/Marshall-Jackhammer-JH-1 iny obchod ... http://www.xmusic.sk/Marshall-JH-1  ... napriklad ...
Zaznamenané
Winc0
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 93


ta ja ne?


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 28. Apríl , 2009, 10:40:26 »


fuha ty vole... no jo dik za upozornenie... nestihame to secko kontrolovat a aktualizovat ceny... mame tam este staru cenu. terajsia je 53 EUR...
Zaznamenané

"Nechajte mi pravo na vlastne omyly, na moznost zvolit si, to co mam rad.
Chcem ist vlastnou cestou nie tou Vami vysliapanou, na ktorej by som stratil vlastnu tvar"

 Som metlak Metallica Som metlak

Si píš!!! zmena nicku z ta ja ne? na aktualny - Winc0 Si píš!!!
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.122 sekund, 22 otázok.