Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 16:53:59
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prečo je z rádia počuť stále to isté  (Prečítané 13338 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #15 kedy: 12. Február , 2009, 22:25:32 »

Každe radio ma taký smiešny knoflík zap vyp a je po probleme .
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 12. Február , 2009, 22:31:57 »

dni a to mesiac v kuse. si zober ze za mesiac sa hra skladba 150x a to len v jednom radiu, to su uz pekne tantiemy..  ked si uvedomis, ze na Slovensku funguju 2 velke vydavatelstva a 3 velke celoplosne radia ktore dohromady pocuva asi z 90% ludi co maju prave zapnute radio, to je jedna velka mafia.

To su ti slobodomurari, vsak?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #17 kedy: 12. Február , 2009, 23:37:54 »

asi su dobry a čo tam maju puštat nejaky podladeny metal??? :

sak desmod je podladeny metal Bavím sa skvele


Zaznamenané
endy
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386


Melisko usko


« Odpoveď #18 kedy: 12. Február , 2009, 23:43:03 »

sak desmod je podladeny metal Bavím sa skvele




desmod je pop
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #19 kedy: 12. Február , 2009, 23:47:26 »

desmod je pop

jaaj dik to som nevedel
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #20 kedy: 12. Február , 2009, 23:58:19 »

sak desmod je podladeny metal Bavím sa skvele



IMO naj skladba od nich, keby to spravili este viac heavy, tak je z toho celkom slusna metalovica  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #21 kedy: 13. Február , 2009, 00:03:14 »

IMO naj skladba od nich, keby to spravili este viac heavy, tak je z toho celkom slusna metalovica  Bacha na vec kamo!

hej to je dobra vec aj podla mna...este jednu maju dobru
aj ked je to vykradnuty godmack :)
a este jedna sa mi paci len si neviem spomenut jak sa vola
Zaznamenané
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #22 kedy: 13. Február , 2009, 00:07:05 »

mne nevadia radia, chapem ze mozu pustat len hity aby zarobili, ale vadi mi, ze ma radia prenasleduju - pridem do kuchyne - elan - v robote u frajerky vaso a desmod, v bare - tiesto, v aute - imt smile a na to mi staci jeden den a ani raz to radio nepocuvam dobrovolne.. sposobuje mi to tazke bolesti, som z toho psychicky labilny, pre mna je to ako keby som nefajciarovy 6 hodin denne fukal do ksichtu dym a este ho aj jebal lopatou po hlave... ja predsa nedavam celemu slovensku CD s mojou oblubenou psycho-zene, nikoho tim nemucim a nenutim nikoho to pocuvat, tak preco to robia mne???
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #23 kedy: 13. Február , 2009, 00:11:14 »

 ha ha ha
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #24 kedy: 13. Február , 2009, 00:16:37 »

mne nevadia radia, chapem ze mozu pustat len hity aby zarobili, ale vadi mi, ze ma radia prenasleduju - pridem do kuchyne - elan - v robote u frajerky vaso a desmod, v bare - tiesto, v aute - imt smile a na to mi staci jeden den a ani raz to radio nepocuvam dobrovolne.. sposobuje mi to tazke bolesti, som z toho psychicky labilny, pre mna je to ako keby som nefajciarovy 6 hodin denne fukal do ksichtu dym a este ho aj jebal lopatou po hlave... ja predsa nedavam celemu slovensku CD s mojou oblubenou psycho-zene, nikoho tim nemucim a nenutim nikoho to pocuvat, tak preco to robia mne???
neprenasleduju ta radia, ale ich posluchaci..  Zdravíčko moja odpoved na to je MP3 player mimo domu, a doma PC a mam v trubke, co pustaju radia  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #25 kedy: 13. Február , 2009, 01:41:17 »

Ja radio nepocuvam ani v aute, ani doma, ani v robote a mam klud nastastie.  Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Alexi7
nováčik
*
Príspevkov: 36



« Odpoveď #26 kedy: 13. Február , 2009, 07:38:59 »

ako sa pise v clanku:
Keby som zakladal rádio, mohol by som mať tri rozdielne ciele. Prvým by bolo osloviť čo najviac poslucháčov, lebo vtedy najľahšie predám reklamu. Druhým cieľom by bolo osloviť špeciálnu cieľovú skupinu ako Fun rádio, ktorá je zaujímavá vysokou efektivitou inzercie. Tretím cieľom by bolo mať rádio so špecifickou hudbou. To však na Slovensku nie je možné."

smutne je ze v kazdej trochu vyspelej krajine to mozne je, iba v tejto prispatej republike nie...
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #27 kedy: 13. Február , 2009, 07:53:06 »

ako sa pise v clanku:
Keby som zakladal rádio, mohol by som mať tri rozdielne ciele. Prvým by bolo osloviť čo najviac poslucháčov, lebo vtedy najľahšie predám reklamu. Druhým cieľom by bolo osloviť špeciálnu cieľovú skupinu ako Fun rádio, ktorá je zaujímavá vysokou efektivitou inzercie. Tretím cieľom by bolo mať rádio so špecifickou hudbou. To však na Slovensku nie je možné."

smutne je ze v kazdej trochu vyspelej krajine to mozne je, iba v tejto prispatej republike nie...
btw fakt v dnesnej dobe mp3 playerov, ktore su uz aj v mobiloch a ked internet vladne svetu, potrebujete nejaku radiostanicu aby ste mohli pocuvat hudbu, ktora sa vam paci? okrem ineho existuju metalove/rockove streamy na nete... myspace, last.fm, aol radio atd atd. fakt potrebujete este nejaku komercnu cisto metalovu/rockovu radio stanicu aj z nasho zaprdeneho slovenska?
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #28 kedy: 13. Február , 2009, 08:54:32 »

Tak, tak-komercne radia nie su o zaujimavej hudbe, ale o prachoch . Vacsinou skocim na net a tam je dobrej muziky neurekom  :) .
« Posledná zmena: 13. Február , 2009, 08:54:52 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #29 kedy: 13. Február , 2009, 08:57:17 »

neprenasleduju ta radia, ale ich posluchaci..  Zdravíčko moja odpoved na to je MP3 player mimo domu, a doma PC a mam v trubke, co pustaju radia  Na zdravie!

takze ked budem sediet s kamosmi v bare, budem mat sluchatka, ked budem s frajerkou budem mat sluchatka, ked s niekym pojdem v aute to iste-takze sa mam uzavriet do seba, s nikym nekomunikovat iba so svojim mp3 playerom?  to radio ma bude prenasledovat az kym ma nezlomi a nebude odomna pocut tu magicku vetu na znak pokory: aj ja som funradio
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 22 otázok.