Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 15:06:17
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prečo je z rádia počuť stále to isté  (Prečítané 13334 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #60 kedy: 24. Marec , 2009, 12:41:33 »

Progi dakujem za pochopenie.
Zaznamenané
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #61 kedy: 24. Marec , 2009, 16:32:46 »

Joe kup to rádio a ak pustíš aj nejaký ten Savoy brown ,tak som len tvoj poslucháč-legalny! Samozrejme.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 25. Marec , 2009, 11:38:03 »

To s tymi rozhlasovymi relaciami je pravda. Tak 10 rokov dozadu som zvykol pocuvat vecer nejake relacie, ci uz to bolo nieco s Bernasovskou na funradiu, alebo humoristicke veci na twiste, ci ine.
Kedysi boli cely den, aj pracovny vzdy nejake moderovane relacie. Teraz su akurat tak moderovane ranne vysielania a ostatne su bud reklamy, ale prednahrate soty o nejakej hudobnej novinke.

Ozaj, chodi este headbangers_fm?
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
ivanb
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 209


« Odpoveď #63 kedy: 25. Marec , 2009, 17:56:54 »

Nočný vtáci na Twiste s Jarom Filipom boli špica.
Zaznamenané
bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #64 kedy: 25. Marec , 2009, 18:44:09 »

no ja rádio počúvam iba keď cestujeme autom, prehrávač začína blbnúť a cédečká sú vriace až upečené, a vtedy som naozaj zhrozená, že na všetkých rozhlasových staniciach hrá populárna hudba, ktorá je fakt hrôzostrašná a úplne rovnaká...  ?§!.
ale teraz v pondelok podvečer, keď som sa vracala z lyžovačky a zúfalo sa preklikávala stanicami, predsalen som natrafila na reláciu (ani neviem, čo to bola za stanica, ale myslím, že SR), v ktorej rozprávali o Milesovi Davisovi a púšťali ukážky z nejakej platne - asi sa volá Dúha alebo niečo také, každá skladba má názov podľa farby dúhy - pustili zelenú a elektrickú červenú, a to bolo niečo úžasné... poznáte to niekto? ak áno, čo mám zháňať, keď si to chcem kúpiť - volá sa to Dúha?
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #65 kedy: 25. Marec , 2009, 22:08:09 »

ja sa len čudujem načo vobec o tom kecate mudrujete a teoretizujete...tak to podme riešit kua...založme nejaku skupinku ludi zbierajme podpisi´,oslovujme radia s tym že je tu velka nespokojna skupinka ludi,alebo sa zložme a založme nezyvisle radio kde sa budeme bit čo tam budeme puštat Zdravíčko
sak musi sa nejak zacat, ne? ci ty cakas, ze zrazu do tejto situacie sa z cista jasna objavi popici super uspesne radio hrajuce to, po com tu vsetci pidia? na zaciatku je vzdy nespokojnost s aktualnym stavom a toto je jej prejav. otazka je, ci sa to niekam naozaj pohne  Žmurk
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #66 kedy: 25. Marec , 2009, 22:11:48 »

Nechapem ako to je mozne ze tie slovenske radia su na p*ču...Ked idete kusok za hranice, hraju, hraju hraju a malo reklam...u nas to je neustale tlačenie kalerábov do hlavy v tych radia...A najviac ma sere ze jemne viac hudby menej slov...S tale kecaju...na zaciatku to bolo ine...ael teraz uz mi lezu na nervy...slovenske radia fakt oničom...pocuvat sa daju akurat tak v noci ked hraju jednu skladbu za druhou
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #67 kedy: 25. Marec , 2009, 22:45:02 »

mne celkom vadi, ze neexistuje nejake tematicke radio ktore by hralo rock/metal to by mi stacilo, dneska som chvilu pocuval radio a fakt ma to moc nebavilo

v zahranici je to uz bezne...ale u nas;-)
Zaznamenané

favorini
nováčik
*
Príspevkov: 8


« Odpoveď #68 kedy: 27. Marec , 2009, 20:27:25 »

v zahranici je to uz bezne...ale u nas;-)

mensinove radia sa dokazu uzivit len v krajinach s obrovskym poctom obyvatelov. matika nepusti. ak je 5 percent populacie za nekomercne zanre, v krajine s 5mil obyvatelov je to zanedbatelne percento.
teda ani v zahranici to nie je az take bezne, zalezi od velkosti krajiny, cize od posluchacskej zakladne.

ale napr. v nemecku funguju radia uplne na inom principe. kazde radio toci tych par svojich skladieb. ako keby kupili prava na 500 pesniciek a tie tocia dookola. trebars je tu radio, ktore zahra aj 3krat v mesiaci garryho moora jednu jedinu skladbu. ziadne ine radio to nezahra.

no a nakoniec musis aj sam vediet, ze radia su predlzenou rukou vydavatelstiev. hraju to, co dostanu v pokynoch. vola sa to ''rotacie''. casto vobec nezalezi na nazore ludi. dokonca je bezne, ze aj v prianiach posluchacov zamerne daju do vysielania len tie zelania, ktore suvisia s vydavatelstvom spolupracujucim s danym radiom, alebo tie zelania, v ktorych si praju prave aktualny singel nejakej cerstvo vydanej dosky.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #69 kedy: 27. Marec , 2009, 20:46:27 »

presne tak a je škoda to vobec riešit bohužial žijeme za humnama a radia žiju hlavne z reklam takže nemožu existovat bez reklam niekto to musi dotovat
preto som povedal ked niekto chce radio podla svojich predstav musi si to radio kupit a puštat čo chce on,ale sa zasmejeme ako prevrati kabat ked zisti že ide do sračiek
 Na zdravie!
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #70 kedy: 27. Marec , 2009, 20:52:28 »

presne tak a je škoda to vobec riešit bohužial žijeme za humnama a radia žiju hlavne z reklam takže nemožu existovat bez reklam niekto to musi dotovat
preto som povedal ked niekto chce radio podla svojich predstav musi si to radio kupit a puštat čo chce on,ale sa zasmejeme ako prevrati kabat ked zisti že ide do sračiek
 Na zdravie!

treba natiahnut rozhlas po drote po dedine na to netreba licenciu ani frekvencie  a nech si babky pustaju metal  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #71 kedy: 27. Marec , 2009, 21:05:30 »

treba natiahnut rozhlas po drote po dedine na to netreba licenciu ani frekvencie  a nech si babky pustaju metal  Bavím sa skvele
aspon niekto tomu rozumie a ma riešenie Bavím sa skvele   
malo obyvatelov ,malo posluchačov ,malo penazi ,taky je problem radia jerevan na slovensku
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #72 kedy: 27. Marec , 2009, 21:14:32 »

aspon niekto tomu rozumie a ma riešenie Bavím sa skvele   
malo obyvatelov ,malo posluchačov ,malo penazi ,taky je problem radia jerevan na slovensku


99% ludi ma prehlad v gibsonoch a fenderoch asi tak ako tuto na fore keby niekto  mudroval o chove vciel aj tak to nikoho nezaujima. to 1% je predator ten sa vyzna aj vo vcelach. umenie uz davno skapalo. aj radia maju investori ako vsetko ked z desmodu bude nagrcanie vacsine vyhodia ich z vlaku a pichnu tam ineho uplne jedno koho len nech posluchaci nepreladuju aj tak radia zarabaju hlavne z inych veci.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #73 kedy: 27. Marec , 2009, 21:54:35 »


99% ludi ma prehlad v gibsonoch a fenderoch asi tak ako tuto na fore keby niekto  mudroval o chove vciel aj tak to nikoho nezaujima. to 1% je predator ten sa vyzna aj vo vcelach. umenie uz davno skapalo. aj radia maju investori ako vsetko ked z desmodu bude nagrcanie vacsine vyhodia ich z vlaku a pichnu tam ineho uplne jedno koho len nech posluchaci nepreladuju aj tak radia zarabaju hlavne z inych veci.
ha ha ha Zdravíčko
vieš čo je ale najvačšia sranda že ludia si pletu  to že sa im niečo pači s tym že tomu rozumeju,to ja mam rad filmy tak som spielberg Bavím sa skvele
všetko čo pozname  v hudbe ,su za tym aj prachy a často naozaj velke prachy a medzi popom ,metalom hiphopom..... v postate niesu rozdiely su to ako politicke strany každy ma rad tu svoju a špini tu druhu Zdravíčko
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #74 kedy: 27. Marec , 2009, 22:06:18 »


99% ludi ma prehlad v gibsonoch a fenderoch asi tak ako tuto na fore keby niekto  mudroval o chove vciel aj tak to nikoho nezaujima. to 1% je predator ten sa vyzna aj vo vcelach. umenie uz davno skapalo. aj radia maju investori ako vsetko ked z desmodu bude nagrcanie vacsine vyhodia ich z vlaku a pichnu tam ineho uplne jedno koho len nech posluchaci nepreladuju aj tak radia zarabaju hlavne z inych veci.
Umenie bolo vzdy mrtve .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.094 sekund, 22 otázok.