Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 20:15:15
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny v TN  (Prečítané 7359 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« kedy: 14. Február , 2009, 02:14:39 »

Zdravím, chodí niekto do TN hudobnin??Pokiaľ viem sú tam dvoje..

Jedné sú na začiatku námestia či čo to je..neďaleko toho hotela tatra alebo ako sa volá..hneď kúsok od podchodu, kt. je neďaleko parku. Myslím ten park čo je hneď pri železničnej stanici.

a druhé neďaleko od neho, tušim TONAS či tak nejako sa volajú..sú v takom akoby starom veľkom rodinom dome. Sú pár metrov od Maxu. Dá sa povedať že su hneď pri ceste na takej dlhšej ulici..

Tak by som sa chcel opýtať aké mate skúsenosti\dojmy z hudobnín v TN??

Moje sú cca takéto:
TONAS ma z môjho pohladu fain výber, i týpek čo tam maká na mňa pôsobil, že sa kvalitne vyzná. Tiež bol aj ochotný poradiť..Aj som ho počul hrať na mojej ibaneze, keď mi ju kedysi dal dokopy po mojej ,,šikovnosti" a hral kvalitný riftik..Ale kedže TONAS asi nemá moc zamestnancov, tak tým sa obmedzuje aj ponuka službieb (ako napr. výmena strún a asi aj iné veci)Čo samozrejme skúsenejšim nevadí predpokladám  Na zdravie!

Tie na námesti majú o mniečo menší výber. Personál je tiež ochotný, vie poradiť a zdá sa mi, že majú aj viac času pre začiatočníkov, čo si radšej dajú vymeniť struny na predajni tak ako ja  Bavím sa skvele
 i keď viem to aj sám (i keď troška čaptawo), ale pretože som pokúšal furt iné struny a študentsky život neni štedrý na cash vždy som si kupil len jednu rovnakú sadu strún..
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 02:16:28 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #1 kedy: 14. Február , 2009, 02:40:03 »

ved ja som robil v Tonase  ha ha ha ale od novembra tam uz nie som..
tusim si aj na teba pamatam
a na namesti robi Majo Fero tiez je tu na fore.
To boli fajn casy ked sme chodili s Majom pravidelne na obedy.
...riadna konkurencia veru
Zaznamenané

FALLGRAPP
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #2 kedy: 14. Február , 2009, 02:48:52 »

ved ja som robil v Tonase  ha ha ha ale od novembra tam uz nie som..
tusim si aj na teba pamatam
a na namesti robi Majo Fero tiez je tu na fore.
To boli fajn casy ked sme chodili s Majom pravidelne na obedy.
...riadna konkurencia veru

ja vás neznám po menách  Na zdravie! a asi i keby mi ten týpek čo hral moju ibanezu hoci aj čapuje piwo tak neviem naisto už či to je on..
No tušim som tam prišiel so šatkou, mal som púzdro, tremolo totál rozladené, lebo som sa drbal do veci čo som nemal...ale hlavne mi za to tu nenadávajte, že čo som s tým porobil  Na zdravie! A keď týpek dohral na ibaneze spýtal sa aká je to a povedal som mu dačo o tom, že aj na muzikeri je nejako za 7,5 litra..
Predtým som písal maila z azetka a inak som sa pýtal aj vecičky ohladne cubase...nejaké brnkátka si kúpil..ale tak i keby som jednal z tebou by si bol kua že makač keby si pamataš moje záležitosti  Zdravíčko

totiž asi vieš že som tu neslávne známy svojmi otázkami na zlepšenie zvuku..a zvažujem, že ktorým hudobninam dám zarobic :)
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #3 kedy: 14. Február , 2009, 10:31:12 »

m0noLiTh: ty si davas vymienat struny v hudobninach?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #4 kedy: 14. Február , 2009, 11:59:51 »

m0noLiTh: ty si davas vymienat struny v hudobninach?

ako kedy...v poslednej dobe skôr hey..totiž keď mi drbla struna a mal som nahradne vymenil som sám, i keď vypadalo to zaujimavo ale hralo..
parkrát sa mi stalo aj to, že som zle odhadol kolko z tej struny nechať na ucviknutie..takže bola  málokrat pretočená okolo kolíka či ako sa to volá...ale šaq som to tu napísal, že si kupujem len jednu sadu vždy :)
a navyše kde bývam moc strún na výber nemaš...buď sú v jednom obchode predražené aj to slabý výber..ale ten obchod nie je na struny, skôr oblečenie a tak (stopa sa to volá)
alebo potom také male hudobniny, kde je zázrak ak majú pár španielok a jednu elektriku, jednu basu...efekty nula bodov..ani net tam nemajú keby chceš zistiť ceny nejakého vybavenia..
takže keď už idem na vlak do TN (40 km od PU) tak prečo si nevziať gitarku so sebou..

ale wtf prečo sa tu riešia moje struny? Na zdravie! čital som o muzikeri v BA a tam bolo dosť názorov na ten shop tak som chcel dačo také založiť pre tn..toť vše  Zdravíčko
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 12:02:39 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #5 kedy: 14. Február , 2009, 12:32:37 »

Ja mám dojem že ten obchod na námestí má ďaleko väčší výber hudobných nástrojov a vecí okolo toho.Nepletieš si náhodou tie obchody?
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #6 kedy: 14. Február , 2009, 12:34:59 »

Šak najlepší obchod v trenčianskom regióne má Joe... Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #7 kedy: 14. Február , 2009, 12:45:50 »

Šak najlepší obchod v trenčianskom regióne má Joe... Na zdravie!
to určite v tn je vyborny akurat čo sa tyka marshallov tak jasne že ja ,to je v predeli ked v obchode s hud.nas. nemaju lampovy marshall to je na bitku Zdravíčko
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #8 kedy: 14. Február , 2009, 12:47:41 »

to určite v tn je vyborny akurat čo sa tyka marshallov tak jasne že ja ,to je v predeli ked v obchode s hud.nas. nemaju lampovy marshall to je na bitku Zdravíčko
Asi je po nich tak velký dopyt,že sa na TN už nedostane Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #9 kedy: 14. Február , 2009, 12:48:27 »


ale wtf prečo sa tu riešia moje struny? Na zdravie! čital som o muzikeri v BA a tam bolo dosť názorov na ten shop tak som chcel dačo také založiť pre tn..toť vše  Zdravíčko

[/quote]
pan jest polovnikem?Huh! iba tak ma napadlo Bavím sa skvele
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #10 kedy: 14. Február , 2009, 12:49:51 »

ale wtf prečo sa tu riešia moje struny? Na zdravie! čital som o muzikeri v BA a tam bolo dosť názorov na ten shop tak som chcel dačo také založiť pre tn..toť vše  Zdravíčko


pan jest polovnikem?Huh! iba tak ma napadlo Bavím sa skvele
Možno je z toho zatial jelen Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #11 kedy: 14. Február , 2009, 12:51:49 »

Asi je po nich tak velký dopyt,že sa na TN už nedostane Bavím sa skvele
dnes je dopyt tak po praci,nepredava sa nič,ja len že najlepšia značka na svete by mohla byt v hudobninách,tak ako fender gitary Na zdravie!
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #12 kedy: 14. Február , 2009, 12:53:01 »

dnes je dopyt tak po praci,nepredava sa nič,ja len že najlepšia značka na svete by mohla byt v hudobninách,tak ako fender gitary Na zdravie!
Však tam majú aj Maršál aj Fender.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 14. Február , 2009, 12:57:00 »

Však tam majú aj Maršál aj Fender.
ano a aky?Huh! možne to je ..plexi???ja nemyslim ten čo sa na opasok pripina Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele plnokrvnik
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #14 kedy: 14. Február , 2009, 13:03:45 »

ano a aky?Huh! možne to je ..plexi???ja nemyslim ten čo sa na opasok pripina Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele plnokrvnik
Plnokrvníkov si kupujú snoby,tuto sa uživia len orechy ;DAle sú aj tak dost velké aby sa nosili na opasku.
Zaznamenané
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #15 kedy: 14. Február , 2009, 13:55:38 »

ale wtf prečo sa tu riešia moje struny? Na zdravie! čital som o muzikeri v BA a tam bolo dosť názorov na ten shop tak som chcel dačo také založiť pre tn..toť vše  Zdravíčko


pan jest polovnikem?Huh! iba tak ma napadlo Bavím sa skvele

pán jest jeleň a treba na neho viac trpezlivosti  Zdravíčko ale snaha sa snaď ceni  Bacha na vec kamo! krom toho ma ten avatar ukecal na prvý pohlad  Na zdravie!
a ty maš kde hudobniny??
Poznám troška aj hudobniny v Žiline..len sú pre mňa troška z ruky..ale vedieť o dobrých hudobninách v okolí nie je na škodu..
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 13:56:46 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #16 kedy: 14. Február , 2009, 14:00:36 »

Ja mám dojem že ten obchod na námestí má ďaleko väčší výber hudobných nástrojov a vecí okolo toho.Nepletieš si náhodou tie obchody?

nepletiem...a ja nehovorím, že na námesti majú slabý výber :) ale zdalo sa mi, že tonas mal lepší výber na struny...napr. DR som na námesti nevydel a tie sa mi dosť páčili...ale ako som spomenul ja rád vyskúšam aj iné značky..teraz mám GHS a tiež docela fain..
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 14:13:44 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 14. Február , 2009, 14:22:24 »

nepletiem...a ja nehovorím, že na námesti majú slabý výber :) ale zdalo sa mi, že tonas mal lepší výber na struny...napr. DR som na námesti nevydel a tie sa mi dosť páčili...ale ako som spomenul ja rád vyskúšam aj iné značky..teraz mám GHS a tiež docela fain..

ano, ale co sa tyka samotnych nastrojov, tak myslim, ze na namesti je toho viac. v tonase je zas viac na vyber z konektorov kablov a takych ozvucovacich veci.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 14. Február , 2009, 14:41:46 »

to je v predeli ked v obchode s hud.nas. nemaju lampovy marshall to je na bitku Zdravíčko
dobre si pozeral? bo tam mame aj taketo veci, takze zavadzas  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 14. Február , 2009, 14:44:09 »

dobre si pozeral? bo tam mame aj taketo veci, takze zavadzas  Bavím sa skvele
pridem ta skontrolovat,ale nesmieš vediet kedy Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele 
mate nejaky lampovy marshall?Huh!
Zaznamenané

Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.