Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 16:18:44
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny v TN  (Prečítané 7353 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #15 kedy: 14. Február , 2009, 13:55:38 »

ale wtf prečo sa tu riešia moje struny? Na zdravie! čital som o muzikeri v BA a tam bolo dosť názorov na ten shop tak som chcel dačo také založiť pre tn..toť vše  Zdravíčko


pan jest polovnikem?Huh! iba tak ma napadlo Bavím sa skvele

pán jest jeleň a treba na neho viac trpezlivosti  Zdravíčko ale snaha sa snaď ceni  Bacha na vec kamo! krom toho ma ten avatar ukecal na prvý pohlad  Na zdravie!
a ty maš kde hudobniny??
Poznám troška aj hudobniny v Žiline..len sú pre mňa troška z ruky..ale vedieť o dobrých hudobninách v okolí nie je na škodu..
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 13:56:46 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #16 kedy: 14. Február , 2009, 14:00:36 »

Ja mám dojem že ten obchod na námestí má ďaleko väčší výber hudobných nástrojov a vecí okolo toho.Nepletieš si náhodou tie obchody?

nepletiem...a ja nehovorím, že na námesti majú slabý výber :) ale zdalo sa mi, že tonas mal lepší výber na struny...napr. DR som na námesti nevydel a tie sa mi dosť páčili...ale ako som spomenul ja rád vyskúšam aj iné značky..teraz mám GHS a tiež docela fain..
« Posledná zmena: 14. Február , 2009, 14:13:44 od m0noLiTh » Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #17 kedy: 14. Február , 2009, 14:22:24 »

nepletiem...a ja nehovorím, že na námesti majú slabý výber :) ale zdalo sa mi, že tonas mal lepší výber na struny...napr. DR som na námesti nevydel a tie sa mi dosť páčili...ale ako som spomenul ja rád vyskúšam aj iné značky..teraz mám GHS a tiež docela fain..

ano, ale co sa tyka samotnych nastrojov, tak myslim, ze na namesti je toho viac. v tonase je zas viac na vyber z konektorov kablov a takych ozvucovacich veci.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #18 kedy: 14. Február , 2009, 14:41:46 »

to je v predeli ked v obchode s hud.nas. nemaju lampovy marshall to je na bitku Zdravíčko
dobre si pozeral? bo tam mame aj taketo veci, takze zavadzas  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 14. Február , 2009, 14:44:09 »

dobre si pozeral? bo tam mame aj taketo veci, takze zavadzas  Bavím sa skvele
pridem ta skontrolovat,ale nesmieš vediet kedy Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele 
mate nejaky lampovy marshall?Huh!
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.