Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 21:28:57
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: potrebujeeeem pomoooc s mojou SXou  (Prečítané 6278 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #15 kedy: 20. Február , 2009, 23:03:45 »

džg džg si zabudol alebo džn džn džn  ha ha ha :)
Zaznamenané

jozo77
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #16 kedy: 21. Február , 2009, 13:01:47 »

jasneeee. uz som pochopil............ale inac dal som zoladit vysku snimacov a vysku struun od prazcov a uz to je lepsie...Si píš!!!! uz ked tlmim je ta dždždž!!!!!!! Beeee
Zaznamenané
jozo77
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #17 kedy: 21. Február , 2009, 13:15:39 »

a kolko moze to mini HB staaaat Huh!??a kde na internete ho najdem na muzikery nen !!!iD:D:D
Zaznamenané
GHS
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 21. Február , 2009, 13:36:16 »

a kolko moze to mini HB staaaat Huh!??a kde na internete ho najdem na muzikery nen !!!iD:D:D


Novy okolo 130 EURO inzerat okolo 70 EURO ... Podaj si sem inzerat.Je tu viac ludi ktory ti poradia odkial alebo ako.  Na zdravie!
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #19 kedy: 21. Február , 2009, 13:58:10 »

ja mam na squierke miniHB od slapaka, a slape ako sa patri :) mozem odporucit, ma vyborne ceny, skvely pristup. tu sa docitas viac: http://www.electrosonic.szm.sk/
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
jozo77
nováčik
*
Príspevkov: 7


« Odpoveď #20 kedy: 23. Február , 2009, 13:29:54 »

130eur Huh! Huh! to sa mi zda strasne moc......ma muzikeri su humbuckery za 9eur....nemohol by som tam narvat nejaky inaci???
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #21 kedy: 23. Február , 2009, 13:32:04 »

130eur Huh! Huh! to sa mi zda strasne moc......ma muzikeri su humbuckery za 9eur....nemohol by som tam narvat nejaky inaci???

pockaj... nechcel si ty povodne vylepsovat svoju SX ? ci ty si len chcel nieco pomenit za nieco hocijake take iste ?
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 23. Február , 2009, 13:39:07 »

Ja poznám iba jednu dobrú SX - SX4 od Suzuki  :)  zvyšné SX - ďakujem, skúšal som, neprosím, už nikdy viac, dovi dopo Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #23 kedy: 23. Február , 2009, 13:44:25 »

Ja poznám iba jednu dobrú SX - SX4 od Suzuki  :)  zvyšné SX - ďakujem, skúšal som, neprosím, už nikdy viac, dovi dopo Na zdravie!
ani to nie zevraj, ako som pocul Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
predator
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 23. Február , 2009, 13:46:54 »

Aj tam záleží, jaký kus vyberieš, daktoré sa vydaria viac a daktoré menej  :) ale celkovo sú v pohode. Za tie prachy čo chceš viac ...

Ale žiaľ nijakú SX nevlastním, takže ber to ako názor nezaujatého človeka, čo to iba vyskúšal.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #25 kedy: 23. Február , 2009, 13:50:53 »

130eur Huh! Huh! to sa mi zda strasne moc......ma muzikeri su humbuckery za 9eur....nemohol by som tam narvat nejaky inaci???
radsej sa na to vykasli  Žmurk vymenou lacnych komponentov na lacnej gitare za ine lacne komponenty dosiahnes akurat tak stratu penazi, ale ziaden efekt . vymenou lacnych komponentov na lacnej gitare za drahe komponenty dosiahnes nejaky efekt, ale nemyslim, ze hodny investovanych penazi..radsej by som sa zameral na nastroj ako taky...

Zdravíčko
« Posledná zmena: 23. Február , 2009, 13:52:18 od styrioci » Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 23. Február , 2009, 14:08:15 »

radsej sa na to vykasli  Žmurk vymenou lacnych komponentov na lacnej gitare za ine lacne komponenty dosiahnes akurat tak stratu penazi, ale ziaden efekt . vymenou lacnych komponentov na lacnej gitare za drahe komponenty dosiahnes nejaky efekt, ale nemyslim, ze hodny investovanych penazi..radsej by som sa zameral na nastroj ako taky...

Zdravíčko
Všetko je vecou toho, aké drevo, aká konštrukcia atď ... nie je to primárne o cene. Aj menej drahá gitara môže hrať dobre (viď Vintage). Preto ťažko generalizovať.
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #27 kedy: 23. Február , 2009, 14:17:09 »

130eur Huh! Huh! to sa mi zda strasne moc......ma muzikeri su humbuckery za 9eur....nemohol by som tam narvat nejaky inaci???

9€, tak tomu hovorim upgrade. :)
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #28 kedy: 23. Február , 2009, 14:17:49 »

9€, tak tomu hovorim upgrade. :)
kokos, skoro som sa posral... Bavím sa skvele Bavím sa skvele to su tam ake magnety? z polystryrenu?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Mazzi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 727


His spirit and music live on!


« Odpoveď #29 kedy: 23. Február , 2009, 14:38:56 »

Aj vzdialenost snimacov od strun spravi nieco...zda sa mi, ze ked su dalej od strun, tak je zvuk drevenejsi, prirodzenejsi, a ked su blizsie, je silnejsi vystup a hodi sa to na tvrdsie skreslenie...ale zalezi to aj od toho, aky mas snimac...na nekvalitnom je to povedzme, ze dost obmedzene.
Zaznamenané

Fender Stratocaster American Deluxe '09, Gibson LP Trad '16  -->[Pedalboard]-->Fender Super Reverb 65 RI, Fender Bassman '59 LTD RI, Fender Deluxe 112, Lab Series L5  '78.
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.