Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
08. Október , 2024, 00:31:44
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 42 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Brankove prstíky :)  (Prečítané 137899 krát)
0 užívateľov a 9 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #255 kedy: 24. Október , 2009, 12:09:18 »

Nikomu.  Na zdravie! Ja som sa učil hrat na krídlovku. Tak ak by mal niekto zaujem.... Žmurk

a kedy ti vyjde CD cko ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #256 kedy: 24. Október , 2009, 12:10:59 »

a kedy ti vyjde CD cko ?  Bavím sa skvele
... ked budeš mat volny termín v študiu,tak nahráme..... Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #257 kedy: 24. Október , 2009, 12:14:28 »

Na Slovensku zial ano.
Vsak uz jeb na nich... mne sa len paci, ze takito ludia potom robia "manazerov" a "marketingovych" pracovnikov v nejakej firme a ich robota stoji za rovnake hovno ako by stala v akejkolvek inej pozicii kde (sa) je potrebne predat. Kaolko s tym zivotopisom vcelku dobry priklad uviedol.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #258 kedy: 24. Október , 2009, 12:23:40 »

Na Slovensku zial ano.
Aj na Slovensku si treba vybrat ten "spravny výťah",ktory ta vyvezie hore. A Jaroš ten "výťah" nie je.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #259 kedy: 24. Október , 2009, 12:24:33 »

Aj na Slovensku si treba vybrat ten "spravny výťah",ktory ta vyvezie hore. A Jaroš ten "výťah" nie je.
Dobre, zi si v svojom sne, nikoho nezaujimas Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #260 kedy: 24. Október , 2009, 12:26:57 »

no podla mna si najskor musis vyberat aj take srackovejsie veci.. nikto ta zrazu nezavola nahravat henrymu tothovi zvuky podpazusia len preto ze si gitarista co sedi doma.. musis sa vypracovat tak ako hocikde inde
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #261 kedy: 24. Október , 2009, 12:27:01 »

Aj na Slovensku si treba vybrat ten "spravny výťah",ktory ta vyvezie hore. A Jaroš ten "výťah" nie je.
Ja si myslím, že to že som včera počul tú pesničku v rádiu (a teda aj branka) je viac než úspech pre gitaristu... a vypravaj si čo chceš  :)
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #262 kedy: 24. Október , 2009, 12:27:43 »

Dobre, zi si v svojom sne, nikoho nezaujimas Zdravíčko
A ty koho zaujímaš "mistře" ? Zdravíčko
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #263 kedy: 24. Október , 2009, 12:28:23 »

no podla mna si najskor musis vyberat aj take srackovejsie veci.. nikto ta zrazu nezavola nahravat henrymu tothovi zvuky podpazusia len preto ze si gitarista co sedi doma.. musis sa vypracovat tak ako hocikde inde
jj presne tak, a ked toth moze hrat pre miklu, preco nemoze hrat branko pre jarosa?
ak ti za to daju cash a este ta to zviditelni tak je to pre teba vyhra na druhu, a zas neviem co je na tom jarosovi take hrozne aby mu bola hanba nahravat gitaru?
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #264 kedy: 24. Október , 2009, 12:36:37 »

Odhliadnuc od toho pre koho Branko tu gitaru nahraval, je ta gitara vkusna a vyborne zahrata.
A ked to mam este takto povedat , Brano Kociov je jeden z mala znamejsich muzikantov ktory chodi na tento web.
Osobne som ho sice nikdy nestretol (akurat jeho brata Stana) ale nahravky co som pocul su podla mna na slovenske pomery prudko nadstandardne  Zdravíčko
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #265 kedy: 24. Október , 2009, 12:39:22 »

A ty koho zaujímaš "mistře" ? Zdravíčko
Vies co, malokedy mrham casom vysvetlovanim niecoho niekomu, koho by nezobudil ani zeriav za oknom, ale ok. Skusim pouzit tvoj priklad na vyjadrenie toho co chcem povedat.

Uz len to, ze si prirovnal hudobnu genezu jednotlivca k jazde na vytahu je analogicky strasna sprostost, kedze muzika je beh na dlhe trate a ma daleko viac odbociek a vetiev ako jednosmerne pasivne sa vozenie. Mozno si ty v tvojej hlave predstavujes, ze ten tvoj "vytah" je nejaka lukrativna ponuka, alebo spolupraca, ktora ti vyrobi renome a od tej chvile budes ziadany. LENZE: nic take sa v praxi nedeje, stale musis postupovat chronologicky a az potom sa ponuky zlepsuju, nikto neberie ohlady na tvoje "bolo by, keby" - to su len kondicionalne a iracionalne myslinkove zabavky (citujem nemenovaneho autora) ktore nikomu k uspechu este nedopomohli.

Navyse ten tvoj vytah nerata s efektom "valiacej sa gule", ktora na seba lepi vsetko co jej pride do cesty. To si akoze myslis, ze dokedy moze clovek cakat na tu "SPRAVNU" ponuku. Prave drviva vacsina talentovanych ludi premrhala a premrha sancu takymto uvazovanim. O uspechu a neuspechu moze rozhodnut jedna nevyuzita mala prilezitost na ktoru tvoje ego alebo tvoja lenivost povie "NIE". To, ze by ta to mohlo nakopnut dalej to si uz radsej takyto clovek nepripusta, lebo je to pre jeho vedomie neprijemne.

Takze nie, ziadny vytah, v zivote plati, ze si raz hore, raz dole a mas pravo na omyly, pokial sa vyskytnu v ramci snahy o budovanie vlastneho blaha v zivote cloveka.

Koncim tuto.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #266 kedy: 24. Október , 2009, 12:42:58 »

Ja si myslím, že to že som včera počul tú pesničku v rádiu ...

v ktorom radiu, spomenies si ?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #267 kedy: 24. Október , 2009, 12:44:28 »

počuvam len fanko, takže jedine tam...  Beeee
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #268 kedy: 24. Október , 2009, 12:47:24 »

Vies co, malokedy mrham casom vysvetlovanim niecoho niekomu, koho by nezobudil ani zeriav za oknom, ale ok. Skusim pouzit tvoj priklad na vyjadrenie toho co chcem povedat.

Uz len to, ze si prirovnal hudobnu genezu jednotlivca k jazde na vytahu je analogicky strasna sprostost, kedze muzika je beh na dlhe trate a ma daleko viac odbociek a vetiev ako jednosmerne pasivne sa vozenie. Mozno si ty v tvojej hlave predstavujes, ze ten tvoj "vytah" je nejaka lukrativna ponuka, alebo spolupraca, ktora ti vyrobi renome a od tej chvile budes ziadany. LENZE: nic take sa v praxi nedeje, stale musis postupovat chronologicky a az potom sa ponuky zlepsuju, nikto neberie ohlady na tvoje "bolo by, keby" - to su len kondicionalne a iracionalne myslinkove zabavky (citujem nemenovaneho autora) ktore nikomu k uspechu este nedopomohli.

Navyse ten tvoj vytah nerata s efektom "valiacej sa gule", ktora na seba lepi vsetko co jej pride do cesty. To si akoze myslis, ze dokedy moze clovek cakat na tu "SPRAVNU" ponuku. Prave drviva vacsina talentovanych ludi premrhala a premrha sancu takymto uvazovanim. O uspechu a neuspechu moze rozhodnut jedna nevyuzita mala prilezitost na ktoru tvoje ego alebo tvoja lenivost povie "NIE". To, ze by ta to mohlo nakopnut dalej to si uz radsej takyto clovek nepripusta, lebo je to pre jeho vedomie neprijemne.

Takze nie, ziadny vytah, v zivote plati, ze si raz hore, raz dole a mas pravo na omyly, pokial sa vyskytnu v ramci snahy o budovanie vlastneho blaha v zivote cloveka.

Koncim tuto.

vsetko super, akurat mi pride trochu divne, ked dvaciatnik dava najvacsie zivotne rozumy patdesiatnikovi.  Bavím sa skvele

hlavne to tu vsetci zase strasne prezivate a berete vsetko strasne vazne a pritom su to len kokotiny, na ktorych picu zalezi  Na zdravie!
« Posledná zmena: 24. Október , 2009, 12:48:22 od rastis » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #269 kedy: 24. Október , 2009, 12:52:03 »

vsetko super, akurat mi pride trochu divne, ked dvaciatnik dava najvacsie zivotne rozumy patdesiatnikovi.  Bavím sa skvele

hlavne to tu vsetci zase strasne prezivate a berete vsetko strasne vazne a pritom su to len kokotiny, na ktorych picu zalezi  Na zdravie!
No, to som nevedel, ak je to taky vekovy rozdiel potom troska pustam z plynu, kedze mam respekt k starsim. Za tym co som napisal si stojim, aj ked by som to teda preformoval to vseobecnej roviny, ako moj nazor, nie ako reakciu. Podla mna to neni divne, ze mladi ludia su dravsi ako starsi, v tomto by mnohi 16 rocni mohli davat lekcie mne aj ked som o necelych 6 rokov starsi od nich  Žmurk A zalezi na tom, teda zalezi na tom ako takom, to ze sa to tu rozobera a su to slova do vetra, to je uz ina vec... ale chapem co myslis
« Posledná zmena: 24. Október , 2009, 12:52:38 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Strán: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 42 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.